רק שאבין... שחר... וכל הג'מעה... מה זה אמור להיות?

שחר 676

Well-known member
מנהל
עוד מוקדם, הוא מחכה שבבלפור יתעוררו וישלחו לו פקס
אני לא צריך פקסים בכדי להיות הגון , ישר ובעל כבוד עצמי. בניגוד לרעי הלב מן השמאל - אלו שעשו הכל בכדי להכשיל את המאבק בקורונה משיקולים פוליטיים.

נערך לאחרונה ב:

dory30

Well-known member
ולכן דוד ביתן שורץ בבית החולים מבלי שיראה את דרך היציאה מהדלת המוארת. אתה בחרת בדיוק בדוגמא הנכונה.
בחיי שהוא מסכן. רק בריאות לאיש היקר, נשים פוליטיקה בצד לצורך הסיפור.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ויופי. ראויים להוגעה ואינם מוקעים.
אבל מה לעשות? כמסתבר (כמובן),שרק ה0מולנים מניאקים.מה עוד חדש כאן?
ועוד איך מוקעים - החונטה השמאלנית תקשורתית לא חוסכת מפוליטיקאים ימניים את שבטה ואתה יודע זאת היטב - השרה גמליאל חטאה וחטפה באבי אביה מהתקשורת וזאת לעומת מיקי לוי מ "יש עתיד" שהפר סגר פעמיים והוקע בקול ענות חלושה , לצאת ידי חובה.

שים לב שגם עכשיו הביקורת שלך אינה מאוזנת - אבל אני כבר רגיל להתנהגותך.

וחוץ מזה כבר הסברתי לך היטב במה רובכם מואשמים מבחינתי - נימקתי זאת אין ספור פעמים - לרשע של רובכם אין גבול והעם היהודי בציון לא ישכח מה עוללתם לו בתקופת המגיפה - הפעם אני הרבה יותר ממייחל לתבוסתכם שכן הפעם התגליתם במלוא קלונכם - חלק ניכר מכם ניסו להשתמש במגיפה בכדי לגרום לאנדרלמוסיה שלטונית מוחלטת , אני מאמין שחלק ניכר מכם אשכרה רצו בעליית התחלואה וקריסת מערכת הבריאות הישראלית רק בשל פסיכוזת שנאת נתניהו והפלת ממשלתו - ולכן הפעם אני מתפלל לקדוש ברוך הוא שיתן לכם הפסד טוטאלי בבחירות כעונש על רוע לבכם.

אמן כן יהי רצון.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני
ועוד איך מוקעים - החונטה השמאלנית תקשורתית לא חוסכת מפוליטיקאים ימניים את שבטה ואתה יודע זאת היטב - השרה גמליאל חטאה וחטפה באבי אביה מהתקשורת וזאת לעומת מיקי לוי מ "יש עתיד" שהפר סגר פעמיים והוקע בקול ענות חלושה , לצאת ידי חובה.

שים לב שגם עכשיו הביקורת שלך אינה מאוזנת - אבל אני כבר רגיל להתנהגותך.

וחוץ מזה כבר הסברתי לך היטב במה רובכם מואשמים מבחינתי - נימקתי זאת אין ספור פעמים - לרשע של רובכם אין גבול והעם היהודי בציון לא ישכח מה עוללתם לו בתקופת המגיפה - הפעם אני הרבה יותר ממייחל לתבוסתכם שכן הפעם התגליתם במלוא קלונכם - חלק ניכר מכם ניסו להשתמש במגיפה בכדי לגרום לאנדרלמוסיה שלטונית מוחלטת , אני מאמין שחלק ניכר מכם אשכרה רצו בעליית התחלואה וקריסת מערכת הבריאות הישראלית רק בשל פסיכוזת שנאת נתניהו והפלת ממשלתו - ולכן הפעם אני מתפלל לקדוש ברוך הוא שיתן לכם הפסד טוטאלי בבחירות כעונש על רוע לבכם.

אמן כן יהי רצון.
רק מייחל לרגע שבו החונטה תקבל את השילטון. אתה עושה שימוש שגוי במושג, אבל חונטה באמת תעשה סדר בגל ההריסות שהנערץ שלך יותיר אחריו. חכה ותראה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני

רק מייחל לרגע שבו החונטה תקבל את השילטון. אתה עושה שימוש שגוי במושג, אבל חונטה באמת תעשה סדר בגל ההריסות שהנערץ שלך יותיר אחריו. חכה ותראה.

אני יודע שאתה מייחל לשלטון החונטה על פני הדמוקרטיה - ודווקא לכן מלחמתו של נתניהו בדיקטטורת המשפט כל כך חשובה.

אט אט הוא הורס לחלוטין את אמון הציבור בבג"צ ובפרקליטות שכן הכשלים שנפלו בהגשת כתבי האישום זועקים לשמיים , מחדלים על גבי מחדלים - התרגיל שבוצע לעד המדינה ניר חפץ יזכר לדראון עולם שלא לדבר על שאר הטיות מכוונות , אכיפה סלקטיבית ופרשנויות מוזרות.....הכל לכאורה כמובן.

הזרוע המשפטית של החונטה מבצעת והזרוע התקשורתית של החונטה מהדהדת זאת לציבור ומנסה לשכנעו בצדקת הקומבינה.....לכאורה כמובן.

החונטה חברה לה יחדיו בכדי לבצע מהלך "עוקף דמוקרטיה" האומר " אם ראש ממשלת ישראל ירגיז אותנו אזי יש ביכולתנו להצמיד לו כתב אישום ולהביא להדחתו" לכאורה כמובן.

החונטה נואשה מלזכות בבחירות באופן דמוקרטי ולכן מצאה דרך חליפית לשלוט.

מבחינה זאת - בהחלט יתכן שזה יהיה הישגו הגדול ביותר של נתניהו - ניקוי וריסון מערכת המשפט.

dory30

Well-known member
צריך להגיש נגד הפושע הנמלט תלונה בהאג על פשעי מלחמה נגד העם שלו. חובה שיגמור כמו מילושביץ' או אל באשיר.

שחר 676

Well-known member
מנהל
צריך להגיש נגד הפושע הנמלט תלונה בהאג על פשעי מלחמה נגד העם שלו. חובה שיגמור כמו מילושביץ' או אל באשיר.
את נתניהו אתה משווה למילושביץ ? |פנים|

תהיה בריא דורי... שאלוהים יתן לך בריאות הגוף והננננננננפש - אמן.

למעלה