רשימת הזוכים המלאה (לא נחשף)

Woogyman

New member
רשימת הזוכים המלאה (לא נחשף)../images/Emo110.gif

(אין לי כוח לעבור ליוזר של האגרטל)
קבלו את רשימת הזוכים המלאה, כולל מקומות שני ושלישי, שלא נחשפה בטקס: מפגש השנה 1. המפגש הראשון אצל דניאל 2. מפגש פסח אצל שרון 3. המפגש הראשון אצל אופיר אובססיבי/ת השנה (בכל תחום) 1. יעל (אביב גפן) 2. גל (הכל) 3. שירה (אורית) פוטנציאל לכלא 1. אתי 2. יערה 3. לין פוטנציאל לריאליטי 1. סם 2. אתי 3. נדב כוסית השנה 1. נדב / לין (תיקו) 2. דניאל 3. אופיר רכילות השנה 1. נדב אנס??? 2. מפגשים פרטיים??? 3. צחי וסם ביחד??? רכלן השנה 1. נדב 2. יעל 3. יערה יציאת השנה 1. אולי נדחה את הפיגוע בחצי שנה? 2. "רע לי! אני רוצה להתאבד!" "בכיף." 3. עד היום כשמכנים אותה "מוטציה" היא לוקחת את זה כמחמאה. זוג השנה 1. סם וצחי 2. סם ואופיר 3. שרון ונדב / יותם ואופיר
(תיקו) זוג השנה שלא היה צריך להיות 1. יעל ונדב 2. צחי ונדב / אתי ונדב
(תיקו) 3. שרון ונדב זונת השנה 1. שרון 2. ניצן 3. סם
/ נדב (תיקו) בנאדם עם הכי הרבה קראשים עליו 1. סם 2. דניאל 3. יותם סטרייט השנה 1. דליה 2. יעל 3. שירה נסקל השנה (
) 1. רז 2. גל 3. אופיר לא מופיע/ה באף קטגוריה אבל בכל זאת מגיע לו/לה לזכות 1. עופר 2. לין 3. יותם פורומיסט השנה 1. דניאל
2. ניצן 3. יערה 4. גל

צו צאנג

New member
מזל טוב לכל הזוכים!../images/Emo47.gif../images/Emo3.gif

רק אני שמתי לב למשהו משותף בין כל הזוגות שלא היו צריכים להיות?...:X הא, גואו מי! אני סטרייטית השנה!:X אני דורשת שיוויון זכויות למיעוטים!! וח"ח לכל המשתתפים בקטגוריה של פורמיסט השנה! בטח ממש התעללו בכם..
סם ואתי, כל הכבוד על האירגון! הטקס (התמונות) נראה ממש משוקע, גם האתר וההצבעה, והשלבים והתחרויות. אז תודה על ההשקעה.

SaberTooth

New member
כן...

שמנו לב שהמשותף לכל הזוגות הוא העובדה שנדב מעורב בהם... :x אני, כהגשתי את הפרס, לא יכלתי להפסיק לצחוק כשקראתי את רשימת המועמדים.

צו צאנג

New member
טנקס^^

הא, הזכרת לי שאני צריכה להוציא אותו מהתיק.:ס הוא היה קבור שם כל היום, לכל מקרה.:X (אבל אל דאגה, הוא לא התקמט!) ומסתבר שלצבא יש מדפסות ממש טובות.

חחחח וואלה, דווקא לא ../images/Emo54.gif

ממש שמתי לב כשקראתי.. באמת משעשע
חוצמזה, מזל טוב לך וגם לכל השאר!

Magical me

New member
../images/Emo68.gif../images/Emo29.gif

ממש חבל לי שלא הייתי שם... נשמע שהשקעתם המון ושהתוצאה הייתה בהתאם. וחוץ מזה... זכיתי.
חיחי. ^_^

למעלה