רשימת המתנה למכינה?!מישהו יכול לעזור בבקשה?:)

רשימת המתנה למכינה?!מישהו יכול לעזור בבקשה?:)

הלכתי לשבת פתוחה במכינה, ואחרי שבועיים שלושה עשיתי ראיון. היום קיבלתי מכתב בדואר שאומר שעברתי את הראיון אבל עקב כמות המועמדים הגדולה אני נמצאת ברשימת המתנה למחזור הנ"ל של המכינה. תכלס זה אומר שהם ניסחו יפה את זה שלא בא להם עליי? או שבאמת עברתי את הראיון ויש לי סיכוי להיות שם שנה הבאה? יש לי בכלל דלתות פתוחות בשלב זה של השנה אם לא בדקתי מכינות/ ש"ש אחרות, ואני רוצה לבדוק עכשיו?? הלכתי סתם לשבת פתוחה ולא חשבתי שארצה, אבל זה שינה את כל ההתייחסות שלי ודווקא עכשיו שאני מתה ללכת למכינה/ ש"ש כבר מאוחר מדי בשבילי. קיבלתי את הרושם שעדיף שאני ארד מהמכינה הזו וזהו, אבל התעוררתי מאוחר מדי ועוד כתוב פה שהתאריך האחרון לחתום דח"ש עבר כבר, עכשיו אני בלחץ ומתחרטת שלא בדקתי עוד אופציות בזמן. באמת הייתי בטוחה מאיך שהלך הראיון ואיך שהתחברתי למכינה הזו, שאני אעבור בלי בעיה. וטעיתי. אני לא מבינה איך
אני ממש מאוכזבת כרגע, וכ"כ כועסת על עצמי ששנסגרתי על המקום הזה בלי לברר עוד. אשמח לתשובה, ותודה רבה לעונים

בטח שעוד יש סיכוי!

אני הייתי שנה שעברה במכינה ובמחזור שלי היו 3 שעברו ראיון יומיים לפני תחילת המכינה והצטרפו...

Scholes 18

New member
אמנם לא אותו מצב, אבל...

איתי בקומונה יש מישהו שהתקבל באמצע אוגוסט, שבועיים לפני שהתחלנו. אז אי אפשר לדעת מה יקרה, וכמו שאפשר לראות שחורות אפשר גם לקוות...

אני מקווה, אבל לא מבינה -

מה שם אותי ב"רשימת המתנה" לעומת אלו ש"קיבלו כן" מיידי... הגיוני שזה כי עשיתי ראיון מאוחר יותר ובאתי לשבת מועמדים האחרונה? או שאני פשוט "פחות טובה" בעיניי המכינה מאלו שכבר קיבלו את ה"כן" הזה? אני פשוט לא מבינה את זה. ומעצבן אותי ששמים אותי תלויה באויר:/

May Music

New member
אפשר לשאול איזו מכינה?

גם לי אמרו את זה, עוד בזמן הראיון...

מכינת מיצר, אבל שלחו לי מכתב, לא אמרו לי ישר.

איזה מכינה שמו אותך בהמתנה?

G i r l i s h

New member
מיצר

אני גם הולכת למיצר, באיזה שבת פתוחה היית? אני אישית התקבלתי, אבל כשהיינו בשבת פתוחה הם הראו לנו שם 2 חבר'ה שיומיים לפני הודיעו להם שהם בפנים. בכל מקרה הם אמרו שגם אם מגיעים לרשימת המתנה, אם אתה מתקשר כמה פעמים ומנדנד- אתה בפנים :)

yas12345

New member
יש עוד מכינות שעושות שבתות פתוחות- כנסי

בעמיחי עדיין יש בהעמק עדיין יש וגם בלכיש אם תרצי אתן לך את המספר בעמי-חי הם מחפשים בנות

המכינה הירושלמית עשויה להתאים.

שלום שלום, המכינה הירושלמית היא מכינה קדם צבאית חדשה הקמה בירושלים בימים אלה, ומאפשרת שילוב של עשייה קהילתית והתנדבותית בירושלים עם חיי מכינה. המכינה עדיין מגייסת חניכים לשנה הבאה, והיא לא עולה כסף (יש תשלום סמלי של איזה 100 ש"ח ובמקרים בהם יש צורך גם התשלום הזה מסובסד). אם זה מעניין אותך, הכי טוב יהיה להרים טלפון ליעל דומב, 054-8488887, או לבדוק את האתר שלנו: www.hayerushalmit.co.il. יש כנס מתעניינים בסוף השבוע הבא (19-20.3), אז כדאי להזדרז... שיהיה בכיף, ניר, מצוות המכינה.

למעלה