רשימת השירים שהופיעו בסוף הפרקים:

shovaly23

New member
רשימת השירים שהופיעו בסוף הפרקים:

פרק 1- עמיר בניון-געוגע פרק 2- להקת הנוטשים-משחקים של ילדים פרק 3- דודו טסה-בסוף מתרגלים להכל פרק 4- החברים של נטאשה-סדר עולמי חדש פרק 5- Kings Of Leon-Sex On Fire פרק 6- אברהם טל-הזמן עושה את שלו פרק 7- להקת השמחות-יהודה יהודה יא יהודה פרק 8- Shirley Horn-Hit The Road Jack פרק 9- אתי אנקרי-רואה לך בעיניים פרק 10- Natural High-Bloodstone פרק 11- שבק ס-מפילים את הפצצה פרק 12- יצחק קלפטר-דמיון חופשי פרק 13- דודו טסה-לולה פרק 14- עמיר בניון-נשמתי פרק 15- אביב גדג'-ילדה פרק 16- Trib Ani Utruch-ברי סחרוף ודודו טסה פרק 17- טיפקס-סמי וסומו פרק 18- Marilyn Manson-Personal Jesus פרק 19- מרסדס בנד-מי שנכנס פרק 20- איפה הילד-נפלת חזק פרק 21- משה פרץ-ואולי פרק 22- אקסום-אחלה קומבינה פרק 23- אקסום-לא משחק איתך פרק 24- הדג נחש-לא פראיירים פרק 25- דני בסן-קוקו בן תשע עשרה פרק 26- פרק 27- השקרנים-השקר פרק 28- צות לול-מה איתי פרק 29- דודו יסמין-ראש בלטה פרק 30- Khalas-Enta Omr פרק 31- אסף אמדורסקי-משהו שאני לא יכול פרק 32- אסף אמדורסקי-חלום כהה פרק 33- סינרגיה-אשם פרק 34- מני בגר-זה היה ביתי פרק 35- מיכל גבע-קרח פרק 36- כוורת-הורה האחזות פרק 37- שבק ס-שיר הג'ננה פרק 38- ברי סחרוף-חבל שאת לא פרק 39- מרסדס בנד-איך אני יורד מהעצים פרק 40- אייל גולן-חלומות פרק 41- אביב גפן-חבר פרק 42- אלון אולארצ'יק-בואי נגיד פרק 43- אלברט עמר-תני לי את היד שלך פרק 44- תיסלם-השריקה הזאת פרק 45- אביתר בנאי-אבא פרק 46- מזי כהן-תחנה בזמן פרק 47- שלמה ארצי-או שזה הזמן למות פרק 48- היהודים-הנה זה בא פרק 49- איציק-פופלקס פרק 50- קצר ניוטון ושלום מיכאלשוילי-עולם ורוד

../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo45.gif

תווווודה!!!

tamir360

New member
איזה מלך!!!!

אחי חשבתי כבר לעשות רשימה של כל השירים מסוף כל פרק ולהוריד ולהעלות לאתר כלשהו כדי שגם אחרים יוכלו להוריד.... אין מה להגיד עשית לי את היום תודה יא מלך המלכים.... סוף סוף אני לא היחיד שחושב שהשירים שהם שמים בסוף חזקים לאללה.... תבורך!!!!!!!!

למעלה