שאילתא רבותיי שאילתא גבירותיי.

שאילתא רבותיי שאילתא גבירותיי.

להלן הקדמה קצרה ולאחריה שאלה. אשמח אם האדון מנהל ידע לענות, אשמח גם באותה מידה אם מישהו\י, כאן ידע\תדע לענות. שמי נחש ( חחח) ואני בן 22, השתחררתי מהצבא לפני, שלוש שנים פלוס מינוס, לאחר שרות של שנה וחודשיים, השחרור היה על רקע 21 נפשי. במהלך השרות הצבאי "לקיתי" בדכאון, אשר הלך והחמיר עם הזמן וכך הגעתי, למצב נפשי רעוע למדי(בלשון המעטה.) למרבה הצער איש ממפקדיי הישרים והעקיפים, לא שם לב ( או שם לב והתעלם...)למצבי. במהלך השרות הצבאי ולאחריו ניגשתי, אל פסיכולוג פרטי לקבלת טיפול, את החשבון אני שילמתי. הטיפול הסתיים לא מזמן, וכעת אני חש צורך להתחילו שוב, שאלתי היא אם ניתן כעת לבקש\לדרוש, מהצבא לשלם את החשבון לפסיכולוג, היות ואותו דיכאון ש"רודף אותי", עד היום החל במהלך השרות הצבאי. יש לציין אולי שלא הייתי לוחם. עד כאן שאלתי. ארצה להתנצל על הניסוח מלא הרחמיים העצמיים, זה הטוב ביותר שהצלחתי לעשות. תודה בכל מקרה והמשך שבוע טוב. נחש.

Ambious

New member
השאלה העיקרית היא כמה זמן עבר...

אם אני זוכר נכון (ואני בטח לא) - תוך שנה אתה יכול לתבוע נכות על המצב שלך. בגדול, אם תוכל להוכיח (בין השאר באמצעות חוות דעת פסיכיאטרית) שהדכאון התחיל בצבא ובגלל הצבא, תוכל לתבוע נכות מהצבא ואז תזכה לעזרה והטבות. אולי מישהו בפורום "נכי צה"ל" יוכל להרחיב בנושא יותר, אבל למיטב ידיעתי תלוי בכמה זמן עבר, וחובת ההוכחה היא עליך.

נמנמממ

תודה על התגובה. הנה שאלות, ואם עברה יותר משנה? נניח שאני פונה לצה"ל, אז למי לפנות? א.נ.צ? תודה על כל פנים:)

למעלה