שאלהה..=]

ILANA360

New member
שאלהה..=]

אני יודעת זה טיפה לא קשור לפורום אבל לא מצאתי מקום או פורום יותר מתאים=] הקטע הוא שאני מלא בים בגלל ספורט..עכשיו אני תמיד משתזפת בפנים קודם זה אדום אחכ זה שיזוף ואני די אוהבת את זה הקטע שאחרי אני תמיד מתחילה להתקלף וזה מגעיל ומעצבן אותי שאני שוב חוזרת לאותה נקודה.. יש איזה דרכים נכונות להשתזף בפנים?שזה לא יתקלף?איך עושים? בגוף לא אכפת לי כי אני שחומה אבל הפנים מעצבן ששמה אני שחורה ושמה לא חח ..מה גורם לפיגמנטים ?..תודה לעונים!=]

שיזוף

שלום רב שיזוף הוא אולי יפה (שאלה של טעם...) אבל הוא לא ממש בריא. בוודאי לא בשיטה שאת מתארת, של שריפת העור. שיזוף הפנים על ידי שריפת העור גורם להזדקנות מוקדמת של העור. כלומר אם תמשיכי כך, יהיו לך קמטים וכתמי עור עוד לפני גיל 40. במקרה יותר גרוע, הוא עלול לגרום לסרטן עור, שאפשר אפילו למות ממנו! העקרונות המרכזיים של שיזוף בטוח (ובלי שריפה) הם: 1. להיחשף לשמש בשעות שהיא פחות חזקה, כלומר לפני 10 בבוקר או אחרי 16:00 אחה"צ. 2. להשתמש בקרם הגנה לעור עם מקדם הגנה מהשמש (לא שמן שיזוף!) עם מקדם הגנה שמתאים לגוון העור שלךץ יוכלו לייעץ לך בכל פארם. 3. לשתות הרבה עקרונות נוספים את יכולה למצוא באתר של האגודה למלחמה בסרטן. קיץ נעים ובריא!

למעלה