שאלה (אני חושבת)

F a n t a 2

New member
שאלה (אני חושבת)

שלום, פירסמתי הודעה בפורום חלומות בעקבות חלום שחזר לי כבר בפעם השנייה ותהיתי מה הפירוש שלו, היום קיבלתי מסר ממישהו שהמליץ לי לפרסם את ההודעה שלי פה ולשאול לדעתכם, עזרתכם. אז אני לא יודעת בדיוק מה אני שואלת וגם עד לפני עשר דקות לא ידעתי שקיים דבר כזה קינסיולוגיה אבל אולי בכל זאת יהיה לכם משהו להגיד בנושא.. אוקי אז דבר ראשון אני בת עשרים, לפני בערך חודשיים נפרדתי מחבר שלי שהייתי איתו שנה ו7 חודשים כי אני רוצה לעבור לגור באמריקה. עכשיו, לפני שבוע חלמתי שאני נמצאת באיזה מגרש חנייה או משהו והאקס שלי נמצא שם איתי ומחבק אותי ומדבר על זה שהוא בא איתי לאמריקה ולי בראש עובר "אבל אני לא רוצה שהוא יבוא איתי לאמריקה" ומנסה להתחמק ממנו. אתמול בלילה עוד פעם חלמתי על משהו בסגנון שהוא בא אליי והוא משכנע אותי שנחזור ואיך שאני מסכימה עובר לי בראש "אבל אני לא רוצה שנחזור אני רוצה לטוס לבד" ואז עוד פעם אני מנסה להתחמק ממנו ולברוח מהמקום. כל השיחות שהיו לי עם האקס (לא היו הרבה) מאז הפרידה לא ממש התחברתי לכל הרגשות שהוא הביע של כמה עצוב לו וכמה הוא מתגעגע כי מאז הפרידה כבר הספקתי לפגוש מישהו אחר שפיתחתי אליו רגשות מאוד עמוקים. אני מרגישה קצת מגוחכת כי אני לא שואלת משהו ספציפי אבל אולי בכל זאת תעזרו להטיל קצת אור על הנושא ולהביע את דעתכם הקינסיולוגית..

קצת אור על הנושא

וברוכה הבאה לפורום. ההתייחסות לחלומות הוא כאל מסר שמגיע מתת המודע. המוח שולח מסרים במגוון דרכים ואחד מהם הוא דרך החלום. שאלי את עצמך מהו המסר או מהי ההודעה שהמוח מנסה להעביר לך. לפעמים המסר בחלום נראה כ"כ ברור מאליו אבל המשמעות היא אחרת לחלוטין. לעיתים החלום נוגע בדברים שאנו יכולים להתמודד איתם (חזרה לחבר למרות שאת לא רוצה, את זה את יכולה למנוע, זה לא מתאים לך) אבל המסר הוא קשור למשהו אחר, משהו שאיתו קשה לנו להתמודד. אחת השאלות שאת יכולה לשאול את עצמך היא מה המשמעות של החזרה לחבר שלך עבורך...ואח"כ לקחת את זה למקומות אחרים בחיים, לשאול את עצמך האם יש מקום בחייך שבו את מרגישה את אותן תחושות ורגשות שאותם היית מרגישה אם היית חוזרת לחבר שלך. אולי שם טמון המסר...(זוהי רק דרך אחת שניתן לעבוד איתה, ישנם הרבה אופציות של משחקי תפקיד, דמיון מודרך וקלפי השלכה, בחירת מודים לשחרור מתח מהחלום וכמובן הכל תוך כדי בדיקת שריר בכדי לקבל את התשובה הנכונה לך) יפה שאת לא לא מתעלמת ומנסה לקבל תשובות. עדי

F a n t a 2

New member
תודה רבה על התשובה

חשבתי על מה שאמרת אולי החזרה לחבר מסמלת תקיעות? כי כשהיינו יחד דחיתי את החלומות שלי כדי להיות איתו אולי יש בי פחד להקשר יותר מידי לבחור החדש כי גם אז יכול לקרות מצב שאתקע?שאדחה עוד פעם את החלומות שלי? או אולי זה פחד שלא אצליח להתקדם? שהניסיון שלי ללכת אחר החלום שלי יכשל? את חושבת שאני בכיוון הנכון?

freearth10

New member
את תמיד בכיוון הנכון

היי F a n t a 2 , את תמיד בכיוון הנכון, גם אם הכיוון הזה גורם לך להתעכב רגע או שניים בחיים. המילים שקלטתי מהחלום שלך הוא מגרש חנייה. ומגרש חנייה הוא מקום בו עוצרים את הרכב, את הנסיעה, אולי כדי לקנות צידה לדרך,אולי כדי להיפרד ממישהו, אולי כדי ללכת לעבודה ואולי כדי ללכת להגשים את החלום. מה שלי מפריע במציאות שלך היא הקפיצה המהירה לתוך מערכת יחסים חדשה, שלא מאפשרת כלל עיבוד של הפרידה הקודמת. אדם שרוצה לעזוב לא מכניס את עצמו לתוך מערכת יחסים חדשה. אז יכול להיות שאת עוד לא שם. את רק בדרך לשם. מאיה

בוודאי שאת בכיוון הנכון

תמיד הכיוון הוא נכון ביחס למידע וליכולת שיש לנו עכשיו. העלית למודע ושמת במרכז בעקבות החלום מספר נושאים - פחד להקשר לאחר מחשש להתקע - נסי לבדוק מה הקשר שאת עושה בין קשר לאחר ולתקיעות. יכול להיות קשר עם אחר שלא יגרום לך לתקיעות ? ואם הקשר הזה היה מוביל למקום של זרימה (ההפך מתקיעות) היית רוצה אותו ? דחיית חלומות חוזרת - מדוע דחית את החלום שלך בפעם הקודמת ומה את יכולה לעשות בכדי לממש אותו עכשיו ? פחד מכשלון להגשים את החלום - וואו, זה משהו שיש כמעט לכולנו. הפחד להוציא את הדברים מהרעיון אל הפועל. שאלי את עצמך מה יקרה אם לא תצליחי ? ואח"כ מה יקרה אם לא תנסי ? בגישת מוח אחד יש תהליך עבודה מדהים על המנעויות. אחת ההמנעויות היא המנעות מכשלון, המנעות זו קשורה לכך שכשלון גורם להם לרגשי אשמה וספקות עצמיים כ"כ גדולים עד שהם לא מוכנים לעשות שום דבר ושום צעד בכדי "רק לא להכשל" ולהתמודד עם התוצאה של הכשלון. תהליך השחרור מהימנעות זו עובד על כך שקבלת הכשלון תהיה ביטוי לבגרות. ואז אותו מכשול שגרם לאותם אנשים להיות ממש משותקים נהפך לאתגר. עדי

למעלה