שאלה באוטלוק 2000

שאלה באוטלוק 2000

כיצד לשנות\להוסיף שדה בטופס בו בוחרים כתובת דואר למשלוח כדי שיתאפשר למשל חיפוש מהיר גם לפי שם חברה? אני מתכוון לטופס: :TO בתוך new message מוצג שם שם,דואל,טלפונים וזהו !!! איך מוסיפים \ משנים כאן את השדות אני רוצה לחפש לפי שם חברה או שדה אחר... לא מצאתי form ספציפי של טופס זה. תודה על עזרתכם.

תוספת לשאלה הנ"ל

שאלתי גם למסך find people גם כאן, איך מוסיפים פרמטר חיפוש גם לפי שם חברה? חיפוש בסעיף other של שם חברה לא מחפש שם... תודה

תחפש קודם בקונטקטס

תוודא שהאופציה בצע חיפוש בכל הטקסט מסומנת ואחרי שתמצא את איש הקשר תשלח אליו את המייל (ע"י קליק ימני>הודעה חדשה לאיש קשר). איציק

איציק, איפה בדיוק מוצאים אופציה כזו

חוץ מזה אולי לא הייתי מספיק ברור כשאני מקבל את רשימת כל הקונטקטס שלי אני למשל רוצה למצוא אנשי חברה מסויימת ואני זוכר רק את שם החברה, הייתי רוצה לראות גם את שם החברה ברשימה וזה לא כך. מופיע רק השם והטלפונים. שאלתי היתה איך ואיפה משנים זאת כך שאוכל לשלוט על מה שאני רואה ברשומת הקונטקטס כשאני שולח מייל חדש תחת סעיף: TO או CC תודה

תשובה

ככל הידוע לי בשלב שליחת המייל אתה זקוק לשם איש הקשר. אם איש הקשר אינו ידוע, אבל ידוע פרט אחר שלו, תעבור לתיקית CONTACTS ושם בסרגל הכלים יש כפתור חפש. יש לוודא שהאופציה בצע חיפוש בכל הטקסט באיש הקשר, מסומנת. האם מצאת את הפריט המבוקש? אם לא, נסה חיפוש מתקדם. דבר נוסף, מהשאלה שלך ניתן להבין, אולי, שבתקית הCONTACTS עצמה אתה לא רואה את שאר הפרטים של איש הקשר פרט לשם. האם נכון? בברכה, איציק

איציק, אנסה שוב

אני לא מעוניין לעבוד כל כך הרבה ולבצע חיפושים כשאתה שולח מייל חדש ולוחץ על ה- to נפתח חלון. בחלון זה אני רוצה לראות גם שם חברה ולא רק שמות אנשים ומספרי הטלפונים שלהם.(כפי שמופיע לי עכשיו) בחלון ה- to או ה- cc אני לא רואה שם חברה וזו כל שאלתי, איך ניתן לשנות חלון זה כדי שגם שם חברה יופיע בו כפרמטר. לבצע חיפוש קטן או מקיף זה נחמד, אבל מתישששששששששששש ולא בא בחשבון תודה

למיטב ידיעתי אי אפשר

אולי אפשר לכתוב מאקרו שעושה את זה. אבל הנה פתרון פשוט למקרה שרשימת הנמענים כוללת אדם אחד בלבד: מחפשים את איש הקשר בCONTACTS ואז קליק ימני>הודעה חדשה לאיש קשר. איציק

einat-z

New member
צפיה ע"פ שם חברה

אולי זה תלוי בגרסה, אבל - בכל רשומה, בשדה "שמור כ.." או "file as", אפשר לבחור אופציה שמציגה את שם החברה בסוגריים, ואפשר גם לשנות ידנית את האפשרויות שהתוכנה נותנת (ואפילו לקבוע מה תהיה ברירת המחדל שלהן). ואז - אתה לפחות רואה את שם החברה. דבר אחר שניתן לעשות - לבחור את השדות מכל רשומה אשר יופיעו על המסך. (קליק ימני באזור הקונטקסט, > הצגת שדות > משם להמשיך לשחק ולבחור מה שרוצים) חוץ מזה, *בעקרון* אפשר למיין ע"פ אחד מהשדות (קליק ימני באזור הקונטקסט, > מיין לפי...), ואז אתה רואה את כל אנשי אותה חברה מקובצים יחד - אבל אצלי משום מה הוא לא יודע מה סדר האלף-בית המקובל ... ועוד: יש משהו שנקרא קטגוריות, אבל עוד לא שיחקתי איתו, זה אמור לאפשר לך לצפות לפי קטגוריות. והפתרון השימושי שלי - בניתי ספריות משנה לפי נושאים (מישפוחה, חברים, לקוחות וכו´). ואז בניתי את ה- addressing בהתאם - למשל אם יש "אלון" תחת "משפחה" וגם לקוח בשם זה, אז שתמיד יתן כברירת מחדל את אלון מהמשפחה. בהצלחה, תכתוב לי אם לא 100% ברור. עינת

למעלה