שאלה בהולה, מקווה לתשובות מכם;

shine on 35

New member
שאלה בהולה, מקווה לתשובות מכם;

אנחנו מתל אביב, הילדון שלי נמצא זו השנה השלישית בגן אקים בתל אביב תכננו לעבור בעוד שנה לראש העין לאחר שהוא יסיים את הגן ולפני התחלת בית ספר. בעל הבית שלנו הודיע לנו היום שנצטרך לעזוב כי הוא מוכר את הבית.. האם ניתן לעבור עכשיו לראש העין ועדיין לקבל זכאות לגן אקים בתל אביב? זה פשוט יהיה סיוט מבחינתי לעבור עוד כמה חודשים לדירה בתל אביב בשביל פחות משנה ואז לעבור שוב. מקווה שאולי נציגי אקים כאן יוכלו לתת לי תשובות.

עמיקםרז

New member
ממליץ בחום לשאול בקו הסיוע של אקים

שלום רב, אני ממליץ בחום להפנות את השאלה לקו הסיוע של אקים "הורים למען הורים" ולבקש שמנהלת הקו, עו"ד שרונה מזרחי, תבדוק את העניין בדחיפות ותחזור אלייך. הקו מאוייש ע"י תורנים שמקבלים את הפניות בכל יום משעה 18:00 עד שעה 21:00. בכל זמן אחר ניתן להשאיר הודעה במשיבון ויחזרו אלייך. מספר הטלפון הוא 1-800-399333. בברכה, עמיקם

smo

New member
גן אקים

אם את מדברת על הגן בבניין אקים, אז זהו גן עירוני ולא שייך לאקים. זה בדרך כלל התחשבנויות בין העיריות...דברים שקשורים בכסף. מנסיון קודם, צריך לא לוותר וכן להשאיר אותו בגן הזה. וודאי לא להעביר במהלך שנת הלימודים. ומי שצריך שיממן את ההסעה. בהצלחה

מיקוש42

New member
מעבר דירה

היי את בהחלט יכולה לעשות זאת, מינהל החינוך בראש העין צריך להעביר חומר לעיריית ת"א - ולהשתתף בהסעות ובתשלום - הכל זה עניין של כסף לצערי בין הרשויות.

למעלה