שאלה במיוחד לנשים.

שאלה במיוחד לנשים.

הכרתי לפני כחודש בחורה.הולך לנו ממש טוב.הולך לאט מיוזמתה אבל לטובה.הוזמנתי אליה לפני כשבועיים לראשונה אך לא קיימנו יחסי מין.ראיתי שהיא עדיין לא בכוון וכיבדתי את זה.חששה בטח.
השבוע הוזמנתי פעמיים לביתה ואז זה קרה.עינגתי אותה והיא גמרה.אני לא בשני המקרים כי לוקח לי הרבה זמן.קצת מבאס אבל זה תמיד ככה אצלי.און אנד אוף.מאז המקרה האחרון היא התרחקה. נראה לי חושבת אולי שלא עשתה לי את זה מה שלא נכון בכלל.אני ממש מאוהב בה.ואמרתי לה שהיא יפה וסקסית.אצלי היא גומרת.
תכלס עומד לי ואני מסוגל לגמור אבל לאט מאוד.עברתי שם ניתוח אבל לא ראיתי בעיה שקשורה לעניין.
אני יודע שהלך טוב עד אותו ערב.פתאום נהיה ריחוק,ואין שום סיבה אחרת.לא נפגשנו בימים האחרונים בטענה שהיא חולה.וגם פחות מדברים בטלפון.
אני אתן לה ספייס.מקווה לא לאבד אותה כי היא מאוד מוצאת חן בעיני.אני שנה וחצי גרוש והיא הראשונה שממש עושה לי את זה.
מה דעתכם?

drorbar19

New member
רד מזה

יכול להיות שהיא רצתה רק סקס, השיגה, כבשה וממשיכה הלאה.
יכול להיות שהיא אמנם גמרה אבל לא עשית לה את זה בדברים אחרים (רק לגמור זה לא מה שקובע)
שחרר אותה. אם זה לא הולך טוב בהתחלה, אז אין מה להתעקש.

ולא סביר שזה קשור לאם גמרת בעצמך או לא או לניתוח שלך.

XמXלה

New member
כמו שלגברים יורד לפעמים אחרי סקס, גם לנשים

ולא כי היא רצתה "להשתמש ולזרוק" אלא כי משהו בכימיה, באינטראקציה לא היה "זה" וכמו שאמר דורון רק לגמור זה לא מה שקובע.
שחרר ותמשיך הלאה

בדד1

New member
משנה, משנה

הנה למדת לפעם הבאה
את הסימנים המקדימים

anonimit23

New member
בוא נאמר

שגבר שלא גומר איתך בפעם הראשונה שאתם שוכבים, זה פגיעה חמורה באגו של האישה ואני יכולה להבין אם היא חשבה שהיא לא עושה לך את זה או משהו.

אני גם לא היתי נכנסת למערכת יחסים שבה הסקס כבר ההתחלה נמצא בבעיות.

בכל מקרה, תהיה מהרווקות

XמXלה

New member
לא מסכימה איתך

לא פוגע לי בכלל באגו כמו שאם אני לא אגמור בסקס ראשון אני מצפה שיגלה בגרות ולא יפגע לו האגו.
סקס ראשון לרוב הוא די מעפן כי הצדדים עוד לא מכירים ולא יודעים את סודות הגוף של השני.
בסקס הראשון עם האקס שלי אף אחד מאיתנו לא גמר. כנראה היינו לחוצים ו/או נרגשים.
הקשר הזה נמשך שנתיים וחצי מופלאות. תחשבי איזה פספוס זה היה אם מישהו מאיתנו היה נותן לאגו שלו להשפיע על השיקול אם להמשיך בקשר.

anonimit23

New member
סקס ראשון הוא מעפן?

סקס ראשון הוא הרבה דברים, אבל מעפן הוא לא.
ונכון, עוד לא מכירים את הגוף אחד של השני וה"סודות" אבל התשוקה והחשק של הלילה הראשון אמור להתגבר על כל אלו.

XמXלה

New member
נכון יש חשק ותשוקה

ולא תמיד זה מספיק כדי שזה יהיה מוצלח.
אני לא אומרת שבהכרח זה כך והיו לי "פעם ראשונה" אלוהיות ומושלמות.
כל מה שאני אומרת זה שלא שופטים על סמך התפקוד בפעם הראשונה.
היה לי מישהו שהיתה לו סוג של חרדת ביצוע בגלל חוויה מסויימת בעברו.
הוא כ"כ חשש לא לתפקד שבאמת נפל לו אחרי החדירה בפעמים הראשונות.
הרגעתי אותו שזה בסדר וזה ממש לא נורא ולא מאכזב. זה עבר אחרי כמה פעמים.

anonimit23

New member
טוב אני מניחה

שיש מקרים כאלו אבל לדעתי שם צריך להיות חיבור ממש אבל ממש גדול על מנת להמשיך ולנסות ולהגיע לנחלה

כל הפעם הראשונות שהיו לי , היו טובות ומוצלחות (שוב, לא משווה לסקס של שנים שהוא כבר בנוי ועמוק יותר).

חוץ מבאמת פעם אחת שהיתי עם מישהו מבוגר (45) ואומנם לא היתה בעיה בעמידות, אבל היתה לו שפיכה מוקדמת... 3 דקות , וגומר.
והיתי מתוסכלת מינית... וזה כמובן לא עבד.

drorbar19

New member
לא מסכים איתך

לרוב הגברים שאני מכיר (מעל גיל 35), אפילו לא עומד כהלכה בפעם הראשונה עם בת זוג חדשה.
אם הקשרים שלי היו תלויים באם אגיע לסיפוק בסקס הראשון, אז הייתי לבד עד היום.

drorbar19

New member
על זה מבוססים הקשרים שאת רוצה?

על סקס, עמידות ומי גומר מתי?
לא נראה לי שזה מה שבאמת בא לך מותק.

לכי על איכות, על רגש ועל חיבור פנימי. לא על סקס.

anonimit23

New member
בוודאי שלא

מחפשת את כל החבילה. גם רגש,הבנה,חיבור וגם סקס טוב.
ואין סיבה שלא יהיה את זה. אולי פשוט צריך לחכות ולחפש חזק יותר.

לא יודעת מה גילך,אבל יש לי תחושה שחצית את ה45. ואולי זאת הסיבה שאני לא היתי רוצה להיות עם גבר "מבוגר". בגלל המחשבה הזאת... אפשר למצוא הכל. בטוח שאפשר.
ואם לא? עדיף לבד.
זו דעתי

drorbar19

New member
נכון

חציתי את ה45, וסקס כבר לא חשוב לי כמו פעם (גם לא עובד כמו שעבד בצעירותי).
גיליתי שחברות הרבה יותר מחזיקה את הקשר.

אני חושב שיום אחד תביני גם שלא הגיל קובע, ושאמנם יש גברים מעולים בגילאי 30, אבל סביר להניח שהם עדיין נשואים ושלא יעזור לך אם תחפשי חזק והרבה.
תרחיבי את הגדרת הגיל, אולי תופתעי לטובה. מה יש לך להפסיד?

drorbar19

New member
יופי של שיטה..

גם תפסיקי לעבוד וחכי שהמשכורת תגיע, תפסיקי לבשל וחכי שיפול עליך מן...
אה, בעצם פשוט תחזרי בתשובה והכל יקרה בדיוק כמו בחלומות.
תקבלי משכורת בשביל לשבת בבית ומהר מאוד ימצאו לך פרק ב' כהלכה (אמנם לא תלמיד חכם וכנראה קצת צולע ועם בעיות אישיות קלות, אבל בכל זאת בעל)

anonimit23

New member
טוב לא באמת התכוונתי לזה יקירי

זה היה בציניות.

ולחזור בתשובה זה לא FOR ME
אני אשתמש בעצתכם ואוריד לחץ.... ואז אולי הדברים יקרו לי בצורה יותר טובה.
עם זה אתה מסכים?

למעלה