שאלה בנושא נימוסין והליכות

s n u p i

New member
שאלה בנושא נימוסין והליכות

בד"כ כשאני יושב עם מישהו ומנשנש משהו,למשל תפוחי אדמה,ושנינו אוכלים מאותה הצלחת ואז נותר תפו"א אחד בודד אז אני משאיר אותו ולא נוגע בו. למה בעצם אנחנו עושים את זה? אני רגיל לעשות את זה אבל לא יודע למה. זה מנומס אבל מאוד מאוד מטומטם! אשמח לעזרה תודה פורום מלהיב

InfernalMajesty

New member
../images/Emo13.gif אוי מכירה את המצב

אצלי זה בה מהרגל... ומהתחשבות כמו שאמרו במיוחד אם זה אורחים למשל שבאים אז יותר מנומס להשאיר את החתיכה האחרונה להם

s n u p i

New member
העניין הוא

שבד"כ אתה משאיר את החתיכה ולא נוגע בה מתוך נימוס,וככה נוהג גם החבר שאיתך,ואז החתיכה נותרת לה גלמודה ומתחילה להרקב ... בגלל זה זה ביזארי

תפסיק לראות פרסומות

של מקדונלד(?) סתם. אני מכירה את זה , זה באמת מגוחך אבל קורה הרבה.אולי לא עם תפוח אדמה אבל עם כיבוד כמו עוגיות או בייג'לה /במבה/ביסלי/פופקורן. אני אקח דוגמא מהחתולים שלי , איך אצלם תמיד הצלחת המשותפת נשארת ריקה? הפתרונות האפשריים - ברגע שאתה צופה מראש אפשרות שמשהו דומה יקרה: - למלא את הצלחת כך שלשניכם לא יהיה כח לגמור הכל ויישארו כמה חתיכות. - להפריד מראש לשתי צלחות - לשים מספר זוגי של עוגיות - כשנשארת החתיכה האחרונה פשוט לשאול את הצד השני אם הוא מעוניין בה ולצפות לתשובה כנה.(אם לא , אז זו בעיה שלו) ואז גם אתה לא תאכל אותה אלא פשוט תפנו את הצלחת למקום שהיא תפסיק לקרוץ לכם כל הזמן. בתיאבון !

dudusch

New member
אפשרות נוספת...

להוציא פחות מכל הנשנושיה (אם יש שקית במבה גדולה, להשאיר רבע בשקית) ואז, כשמגיע כמעט לסוף או שנשאר אחד, מוסיפים עוד כמה...

למעלה