שאלה בנושא פרונט פייג

• פותח הנושא iany
  • פורסם בתאריך

iany

New member
שאלה בנושא פרונט פייג

השתמשתי בתוכנת פרונט פייג בגלריית תמונות. שמרתי את האתר ואת התמונות והעלתי לnana והתמונות לא עולות יש לציין כשאני משתמשת בדף רגיל ומעלה את התמונות הכל תקין מה צריך לדעת על גלריית התמונות? תודה מראש

שלומי

New member
צריך להגדיר את הנתיב לקבצי התמונה

התמונות צריכות להיות בתיקייה ייעודית ובקוד המקור יש לשים לב לציין את הנתיב אליה.

iany

New member
אני ניסיתי

אני נכנסת לדפי html ןמןחקת את שמות התיקיות הלא נחוצות ובכל זאת נתקלתי בבעיה בדפים רגילים אין לי בעיה למה התכוונת קוד מקור? תודה גילה

iany

New member
שולחת קובץ ניסיון

אני שולחת את הקובץ ובהמשך אשלח את התמונות גילה

iany

New member
שאר התמונות לא עולות בגלל גודלן

האם יתכן שזו הבעיה ?

שלומי

New member
אין צורך...

photogallery/photo350/prevdis.gif התיקייה בשרת (של התמונות) תהיה - photogallery תת-תיקייה תהיה - photo350 והקובץ הוא - prevdis.gif אם לא תארגני את הנתיב גם על השרת, תקבלי x אדום במקום תמונה.

iany

New member
טני ינסה ואכתוב לך

אני מעלה את הקבצים לאתר נענע כלומר אני צריכה לעלות את הקובץ ולאחר מכן את התמונות בנפרד האם לא צריך למחוק את הנתיב בשרת? במחשב שלי אני רואה את כל הגלריה תודה

iany

New member
העלתי לאינטרנט

העלתי את הקובץ לאינטרנט ומחקתי את הנתיב התמונות עולות אך הגלריה לא עובדת כלומר כשלוחצים על תמונה היא לא גדלה במרכז ועדין יש כפתורים שלא עולים בקצוות הכתובת: http://planet.nana.co.il/iany///new%5Fpage%5F1.htm תודה מראש

iany

New member
אבל בפלאנט נענע לא ניתן לעלות תיקיו

ב ftp רגיל אפשר לעלות תיקיות אך בפלאנט נענע לא ניתן לעלות תיקיות אלא רק קבצים או שיש אפשרות שאני לא יודעת עליה תודה מראש על העזרה

שלומי

New member
אפשר להגדיר תיקייה

וגם אי אפשר, תמיד ניתן "לשפוך" את כל הקבצים לאותה התיקייה כי בכל מקרה יש לך שם אם אני זוכר נכון רק 5 מ"ב שטח.

iany

New member
המון תודה על העזרה

אני אנסה שנית בכל מקרה תודה

iany

New member
הצלחתי ליצור גלריית תמונות

הצלחתי ליצור גלריית תמונות בכתובת http://planet.nana.co.il/iany///new_page_1.htm וכמובן שיש לי כבר שאלה חדשה יצרתי מונה כניסות אך לא רואים את המונהץ לא מצאתי את התמונה של המונה יצרתי את המונה בפרונט פייג אשמח לקבל רמז

שלומי

New member
נחמד מאוד

1.מה זה הפס הריק למעלה? מה קורה עם המונה ? חסרה תמונה?

iany

New member
לא הצלחתי למצוא את התמונה

פרונט פייג נותן מונה שלו לא הצלחתי למצוא את התמונה שמורה . בקשר לגלריית התמונות הפס מופיע גם בגלריה המקורית טוב שיש עם מי להתייעץ

למעלה