שאלה בקשר לבגרות,

TheImpactBoy

New member
שאלה בקשר לבגרות,

אני רוצה להיבחן בבגרות גיאוגרפיה בקיץ, אבל מעולם לא למדתי את המקצוע בתיכון, ואין לי יותר מידי רקע, יש אפשרות שאלמד לבד בבית? זה כמו ספרות, שפשוט יש חומר קריאה לשינון וזהו?

בגרות לבד, אין זו אגדה!

אבל דורש השקעה רבה ! הרבה ניגשים לבגרות לבד ואם תחילט שכך, אז יפה שעה אחת קודם, כי זו מסה של חומר. לא הייתי אומרת שזה רק לקורא חומר, יש הרבה מה ללמוד, אבל זה לא בלתי אפשרי. יש מידע וחומר רב ברשת וגם אנחנו פה כדי לעזור. הייתי ממליצה לחפש שירשורים משנה שעברה בנושא ולקבל מושג במה מדובר. בהצלחה

TheImpactBoy

New member
טוב לדעת,

למה מכינה עולה 5 וחצי אלף, +150 שקל בגרות. ואני חייל משוחרר (עוד 3 שבועות) ואין לי כסף.
חח את אומרת אם יש לי את הזמן ללמוד, אז לוותר על המכינה?

הבן שלי לקח מכינה במכללת רעננה

בסמטר החורף הוא ניגש לאזרחות (שבוע שעבר) חיבור ותנך. בקיץ לגאוגרפיה. אפשר להשתמש בכספי הפקדון שלך. נצל זאת מחיר מבחן בגרות הוא לפי יחדות על יחידה 30 שקל לדעתי. בהצלחה

זמן + משמעת + רצון ../images/Emo70.gif

ההחלטה כמובן שלך, אני לא יכולה להמליץ בלי להכיר באופן אישי את היכולות שלך, אבל אני אומרת שהרבה עושים את זה. במידה ותחליט שכן, באמת נשתדל לעזור ולכוון. שווה לבדוק אם יש בסביבה שכנים, בני דודים או מישהו שלומד לבגרות ויוכל לעזור עם חומרים, זה יכול להקל עליך מאוד, כמו כן להתחיל לחפש אטלס.

גל2004

New member
השנה יצאו שתי מיקודיות של אנקורי

ניתן ללמוד בעזרתם לבד

למעלה