שאלה בקשר לצורב DVD

נ ר ק ו

New member
שאלה בקשר לצורב DVD

היי! אני רוצה לצרוב כל מיני קבצי AVI כדי שאני אוכל לראות אותם ב-DVD.. צריך בשביל זה צורב DVD, נכון? איזה דיסקים צריך בשביל לצרוב כמה קבצי AVI בדיסק אחד
צריך שזה יהיה CDּ+ או CD-?

קצת התבלבלת...

כדי לצרוב קבצי AVI, לא חייבים צורב DVD. אפשר לצרוב אותם גם על גבי דיסק CD רגיל, בעזרת צורב רגיל. מה שאתה צריך לברר, זה האם מכשיר ה-DVD שלך יודע לקרוא קבצי AVI. העניין של צריבת קבצים כאלו על דיסק DVD היא שפשוט נכנס יותר מידע על הדיסקים האלה (700 מגה ב-CD לעומת 4.7 ג'יגה ב-DVD). ולגבי הפלוס והמינוס בדיסקים, זה קיים רק בדיסקים של DVD, ולא בדיסקים CD רגילים. הבנתי שמומלץ יותר להשתמש במינוס, כי יש לו יותר תאימות לרוב המכשירים, כי הוא ותיק יותר בשוק מאשר הפלוס.

נ ר ק ו

New member
תודה ויש לי עוד שאלה...

איך אני יודע אם הDVD שלי קורא AVI? ואיך אני צריך לצרוב את זה? יש לי NERO אקספרס - אני צורב את זה כSVCD? VCD? או בכלל בDATA? אני פשוט לא מבין בדברים האלה...

נ ר ק ו

New member
ניסיתי לצרוב את זה כ-DATA

וכשהכנסתי את הדיסק לDVD, ה-DVD לא ממש זיהה את הדיסק... יש דרך אחרת?

תבדוק בחוברת של המכשיר

אם הוא קורא DIVX. אבל אם אתה אומר שהכנסת דיסק DATA ולא קרה כלום, אז כנראה שהוא לא... בכל מקרה, כנס למאמרי הפורום, שם תמצא הסברים על המרות לסוגים שונים. DVD -שומר על איכות גבוהה, אבל הצריבה מתבצעת רק עם צורב DVD. המרה ל-VCD או SVCD, איכות קצת יותר ירודה, והצריבה היא על דיסקים רגילים.

נ ר ק ו

New member
עדיין צריך עזרה

אני משתמש במדריך: המרה ל-VCD באמצעות TMPGEnc + אפשרות להצמדת כתובית הגעתי לחלק שבו אני צריך לפתוח בTMPGEnc את הAVI ואת הWAV. הWAV נפתח, אבל כשאני מנסה לפתוח את ה-AVI, הוא רושם לי can't load P3PAKAGE.DLL... מישהו יודע מה זה? מה עושים

kkdd

New member
תנסה מצוא את הקובץ בגוגל

ולהעתיק אותו לתיקייה של התוכנה אולי הבעיה תיפתר

נ ר ק ו

New member
ועכשיו אחרי שצרבתי את הסרט...

אני מכניס את הדיסק לDVD ורשום על הצג של בDVD: PBO והסרט לא עובד... מישהו יודע מה הבעיה?

kkdd

New member
תכניס בבקשה את הדיסק למחשב

גש למחשב שלי- וכנס לכונן שבו נמצא הדיסק ותשלח תמונה עם מה שאתה רואה על המסך, איזה קבצים ותיקיות יש שם. ותעלה גם תמונה עם פרטי הסרט בתוכנה GSPOT

Ncoder

New member
ניסית לעשות Play ? ...

אם לא הצלחת לנגן את הסרט אז חפש בהגדרות הצריבה של NERO אפשרות של PBC או PlayBack Control ובטל אותה (או לחילופין הפעל אותה אם היא לא מופעלת) ונסה לצרוב מחדש.

kkdd

New member
סדר בשרשור ../images/Emo88.gif

יש לך DVD רגיל, לא תומך ב DIVX לכן אתה צריך להמיר את הסרט ל MPEG = S/VCD תשתמש במאמרי הפורום בקטגורית S/VCD זה שאתה גורר קובץ XVID לאחת התיקיות של VCD, וצורב ב NERO זה לא יעזור לך אתה יכול לפתוח את NERO, בקטגורית VCD תלחץ, ואז תגרור לשם את הקובץ שלך ואז NERO ימיר לך ל VCD וצפייה מהנה אבל אני ממליץ לך שתשתמש במאמרי הפורום בקטגורית S/VCD בהצלחה

למעלה