שאלה - בתי הגדולה תהיה השבוע בת

droli

New member
שאלה - בתי הגדולה תהיה השבוע בת

8. ואנחנו מתלבטים איך לחגוג לה. שאלנו אותה והיא עדיין לא החליטה. היא מאד היתה רוצה מסיבת פיג´מות, אבל מנסיון העבר איתה זה היה אירוע טראומטי שאנחנו מעדיפים לשכוח. מה אתם אומרים?

yondy

New member
מזל טוב!!!

בכרך "הפעלופדיה" המוקדש למשפחה, יש רעיונות לביצוע ימי הולדת לבד. מפעיל (קוסם או בע"ח), אפשר לחפש ע"פ המלצה. מאיזה אזור אתם? אפשר לחשוב יחד על מקומות שמארחים קבוצות, יש דברים מאוד מעניינים לגיל הזה. בקשר למסיבת פיג´מות, מה קרה שם? אצלנו חגגנו גם בפיג´מות בשנה שעברה, עם 5 חברות, והיה פשוט נפלא.

זהבה

New member
../images/Emo50.gif

כאמא אני יודעת שכילד רוצה משהוא הוא לא יוותר, לא תמיד אנו אמורים לרצות אותם, אבל במקרה של יום הולדת אין צורך להתווכח , זה מה שהילדה רוצה תעשי לה, כך היא תהיה מאושרת, כנראה שהיא אהבה מאוד מאוד את מסיבת הפיג´מות בבית, למרות שלך כנראה היתה טראומה ולא לילדה , אז יאללה תעשי לה מסיבה ובתנאי שזאת תהיה הפעם האחרונה במסיבות הפיג´מה ושיש עוד כל מיני פעילויות אחרות לימי הולדת ושיהיה במזל טוב נ.ב. הצעה לשנה הבאה הזמיני מספר חברות טובות של ביתך לסרט וארוחת המבורגר זה מקסים, מחוץ לבית ובהחלט לא טראומטי יום הולדת שמח ו ב ה צ ל ח ה

droli

New member
מסיבת פיג´מות אצלי?

לא נראה לי שאני חוזרת לשם. שנה שעברה קיבצנו עוד 3 חברות למסיבת פיג´מות. הכנתי משחקים, קניתי פרסים, הכנתי מטעמים לקטנות פינינו את הקטנה לסבתא. בקיצור הכנו את הממלכה לכבוד הנסיכה. איך לספר לך מה שהיה? פשוט קטסטרופה! היא לא הפסיקה לבכות על כל פרס שילד אחר קיבל. אם היא לא הצליחה במשחק, זה היה אסון! ספרנו את הדקות שיגיע הבוקר. נכון, יכול להיות שהיא לא היתה בשלה לכך. אבל אנחנו פשוט לא מסוגלים לחשוב על עוד ערב כזה! SORRY! אז יש עוד רעיון? הקטע ששאלתי אותה איך היא רוצה לחגוג, והיא ביקשה את הזמן שלה להחליט. בינתיים החלטנו שביום רביעי - ביום הולדת שלה, נלך כולנו ביחד לאכול ארוחת ערב היכן שהיא תבחר. פיצה, בורגר.. מה שבא לה. וגם מתנה צריך לקנות לילדה... ואוו זה לא נגמר. מה גם שלאחותה יש ביום שישי יום הולדת.. עוד מתנה... מיכל

לאה_מ

New member
בלי פרסים!

הם עדיין לא מתמודדים טוב עם נצחון של מישהו אחר (בינינו, מי כן?). עדיף משחקים שאין בהם מנצח, או פרסים אחידים לכולם. השנה עומר ביקש מסיבת פיג´מות ליום ההולדת שלו (8). הזמנו 4 חברים טובים, בן זוגי בנה להם אוהל על הגג והם ישנו בו (טוב, זה לא מתאים למזג האוויר עכשיו), העלינו להם למעלה טלויזיה ווידאו, ולפני שהם הלכו לישון הקרנו להם סרט, עם פופקורן והכל... ובבוקר הכנו ביחד פנקייקס לכולם. היה ממש נחמד. גם לנו. והבת שלי מוזמנת בחודש הבא למסיבת פיג´מות של ברביות - האמא של ילדת יום ההולדת ביקשה מכל החברות שלה להביא ברביות ואביזרים נלווים, כך שיש שם כמות רצינית מאד של ברביות וכו´, היא גם ארגנה להם תחפושות כאלה (שמלות מצועצעות, נעלי עקב וכו´), איפור, לק לצפרניים, קרמים וכו´. נשמע לי פיגוז!

droli

New member
לאה, זה נשמע משגע!

בהתחשב בעובדה שלא רציתי מסיבת פיג´מות, זה אולי ישבור אותי. אז מה היא מתכננת למסיבת הברביות? אפשר לקבל את כל "המרשם" (מצטערת - נטולת דמיון כרגע) מיכל

Iris G

New member
מסיבת פיגמות - אחר הצהריים

תזמינו את הילדות לאחר הצהריים, שילבשו פיגמות ונעלי בית, כול הפעילויות יהיו כמו של מסיבת פיגמות, שיצבעו את הציפורניים, יסרקו אחת את השניה וכולי וכולי, וילכו הביתה לישון. אפשר לעשות גם את השקיות על אותו עיקרון, יכול להיות מדליק

למעלה