שאלה דחופה ביותר לגבי איך אפשר לארגן אירוע

שאלה דחופה ביותר לגבי איך אפשר לארגן אירוע

שלום לכולם ליבי כמו כולנו עם האסון שקרה בכרמל עם ההרוגים שבך הכול רצו לעזור עם האנשים שפונו מבתיהם וכשחזרו הבייתה רובם נשארו ללא בית זה אסון מאין כמוהו .. שאולי רק אולי הממשלה " הטהורה " שלנו הייתה נדבנית והייתה משקיעה שירותי הכיבוי אולי לא היינו מגיעים למימדי אסון כאלה... אבל את טענותי לממשלה זה כבר אעשה בפורום אחר שאלתי היא אחרת לפני 10 דקות ראיתי כתבה בערוץ 10 על זוג אנשים שביתם נשרף שהכתבת שאלה אותם מה עם ביטוח אותו אדם אמר אין ביטוח חברת הביטוח לא הסכימה לבטח את הבית שלי ועוד כאלה בגלל שאין סורגים וכו( ( נו אתם יודעים תנאי ביטוח שכאלה) ואז אמרתי בליבי כי חייבים לעשות משהו אנחנו כעם חייבים לשכוח ממריבות שטותית , מהבחור שעוקץף אותנו בתור לסופר, מהבחור שעוקף אותנובכביש , ולהתאחד למען אותם אלהשאבדו את ביתהם ויותר מכך אין להם איך לחזור אליו כי אם נסתמך על הממשלה שלנו לא נגיע רחוק עכשיו השאלה היא כזו איך אפשר לארגן אירוע צדקה למען כול אלה שנעזור להם לאן אני צריך לפנות כדי לומר את מה שאמרתי פה כדי שזה יגיעלבעלי המאה שיוכלו לארגן אירוע שכזה ..... אשמח לכול עצה ולכול דבר על מנת שאני יוכל לגלגל הלאה את העניין

למעלה