שאלה דחופה

roei222222

New member
שאלה דחופה

שלום רב מה קורה? שאלתי היום עם המצב בשוק 1אני מעוניין ללמוד הנדסאי תוכנה עדיף הנדסאי או מהנדס? 2 האם מסתכלים בריאיון עבודה על ניסיון או אישיות או תואר? תודה חג שמח תאכלו הרבה גבינה ביי

--------->

שלום לך. נתחיל מהתחלה לימודים זה לא משהו דחוף (זה משהו שכדאי לעשות), לכן אין צורך בכותרת שנתת, במיוחד ששנת הלימודים הבאה מתחילה עוד שלושה חודשים בערך (יש עדין זמן). כבר אמרתי בפורום הזה, אין עדיף. תלמד במה שאתה חושב שתוכל לעמוד בדרישות הלימודיות (והמימון הכלכלי), על מנת לסיים את הלימודים עם התעודה (בשביל זה אתה לומד). מה שאני יודע, הנדסאי זה שנתיים לימודים ארבע בחינות חיצוניות והגשת פרוייקט סיום. (נכון לשנה הזאת שכר לימוד בערך 11,000 ש"ח אם לא קיבלת אף מילגה) וכמו יהודי טוב אני ישיב לך בשאלות. 1. נניח ואתה מנהל מפעל את מי תקבל לעבודה: הנדסאי, בעל תואר ראשון, טכנאי, מהנדס או משהוא שיש לו תעודות שונות של קורסים (מתאימים)? 2. נניח ואתה מנהל מחלקה ואתה צריך עובד למחלקה את מי תיקח אחד בעל ניסיון קודם או משהוא שאין לא ניסיון (זה שיקול תלוי בכמה גורמים צריך לשים לב לדרישות שנוצרו)? תראה אתה צריך לנצל כל מה שיכול לפעול למענך (ויש לך), כדי לקבל את העבודה שאתה רוצה להתקבל אליה, אני לא אוהב לעשות השוואות בין דברים שונים אבל בגלל העיתוי אין ברירה. כל מאמן נבחרת במונדיאל יעלה למגרש את השחקנים הטובים ביותר שיש לו (אם הם לא פצועים), ובדרך כלל רובם מנוסים וכבר שחקו במשחקים גדולים וחשובים. אבל גם כאן יש נבחרות שזאת הפעם הראשונה שלהן במעמד הזה והן יכולות להפתיע אותנו לטובה. כמו שאומרים "נחמד להיות חשוב, אבל חשוב יותר להיות נחמד" בלי קשר למקום העבודה שלך, רצוי שתמיד תנסה להיות בן אדם לאנשים סביבך. כך תדע בעצמך אם אישיות טובה או לא. בהצלחה בהמשך הדרך

roei222222

New member
שאלה חשובה

שלום תודה על כל העזרה שאלתי היא למישהו שלומד הנדסאי תוכנה באיזה תחום הכי כדאי לו לעסוק? אני ידוע שכל ארבעה שבועות נוצר שפת תכנות אחרות או כלי חדש אשמח לקבל עזרה תודה ביי

למעלה