שאלה דיי דחופה לגבי תוסף

Miss Triple H

New member
שאלה דיי דחופה לגבי תוסף

קניתי כדורי קפאין 200 מ"ג של ALLMAX NUTRITION כדי לשפר עירנות וריכוז לפני אימונים (אני שחקנית כדורסל) רציתי לדעת אם מישהו מכיר את הכדור ויכול לספר לי קצת עליו ולא מפי בעלי החנות שיש להם אינטרס, אם יש סכנה בלקחת כדור כזה כדי לפני אימון אם יש תופעות לוואי ואם זה נופל בדיקת סמים תודה, לירון

תוספי תזונה לספורטאים

לירון שלום רב, לצערי אין במגוון מוצרי חברת סולגאר כדורי קפאין 200 מ"ג. על מנת לקבל הדרכה על מוצר ספציפי זה את צריכה לפנות לחברה המשווקת אותו לארץ. אשמח להמליץ על שלושה תוספי תזונה העומדים בשירות הפעילות הגופנית: מולטי ויטמין-מינרל VM-2000 פורמולה מתוחכמת זו מכילה מינונים עשירים במיוחד של ויטמינים ומינרלים במינון של שתי טבליות ליום. הפורמולה כוללת שילוב מיוחד של נוגדי-חמצון, מינרלים וקומפלקס ויטמיני B (ויטמיני B שומרים על תפקודה התקין של מערכת העצבים, מונעים דיכאון וחולשה ומשפרים ריכוז, תהליכי למידה וזיכרון). VM-2000 מכיל שילוב של צמחי מרפא המחזקים את מערכת החיסון, ממריצים את הגוף ומשפרים את טיהורו מחומרים מזיקים. לכן, נוסחת VM-2000 מתאימה במיוחד לספורטאים. קו-אנזים Q10 120 מ"ג הקו-אנזים Q10 הוא רכיב החיוני לייצור אנרגיה בגוף, בעל השפעה נוגדת חמצון חזקה. משפר אספקת חמצן לשריר הלב ואת היכולת לבצע פעילות גופנית מאומצת. הנחיות: כמוסה אחת ביום, עם הארוחה (אינו מומלץ ליטול לפני השינה כי בעל אפקט מעורר). ל-קרניטין 250 מ"ג רכיב תזונה זה דרוש לצורך נשיאת חומצות שומן ארכות לתוך המיטוכונדריה, על-מנת שיהפכו לאנרגיה. עובדה זו חשובה במיוחד עבור איברים מסוימים כגון הלב, העושה שימוש בחומצות שומן כמקור עיקרי לאנרגיה. למרות שקרניטין אינה חומצה אמינית חיונית ולפיכך עשויה להיות מיוצרת בגוף, יכולים תנאים מסוימים לגרום להתפתחות חסר בקרניטין. מספר מחקרים הראו כי ל-קרניטין חשובה בקרב ספורטאי סיבולת, והתוצאות הצביעו על עלייה ברמת האנזימים מייצרי האנרגיה ושיפור בתפקוד הקרדיו-וסקולרי. הנחיות: 1-2 כמוסות, על קיבה ריקה ולפני האימון. אני מזמינה אותך לקרוא אודות תוספי התזונה המומלצים לספורטאים בלינק המצורף אשמח לענות לכל שאלה נוספת. שבוע מצוין ובריאות שלמה, דנה בר לבב

למעלה