שאלה חדשה

אוווווהווווו....

יש כל כך הרבה דברים שהייתי עושה להגברת הריגוש בסקס.. כמו: לא לתת לפרטנר שלך להגיע לאורגזמה כל כך מהר.. למשוך את זה כמה שיותר ככה זה יחרמן הרבה יותר... כמו להתהפך לכמה תנוחות בזמן הסקס... כמו להכאיב קצת... כמו להשתמש לעיתים בצעצועי מין למינייהם (צעצועים נשמע יותר טוב)... כמו לקלל...
וכו' וכו' וכו'.. אני מקצרת כי לוחצים עליי פה...(אהמ מישל אהמ)

nir y agus

New member
../images/Emo183.gif לדעתי

גם לעשות סקס במקום שרואים אותך יכול להיות משהו כמו סכנה אששששששש

מור~!

New member
ריגושים ריגושים :)

לראות אותה עם מישהי אחרת קרח
אחחח קרחחח הממ לדבר ומקומות ציבוריים :)

בשבילי...

המקום עושה את כל ההבדל במיטה בבית זה.... פשוט לא ממש עושה לי את זה. חוץ מזה יש את כל השטויות של לצרוח ולשרוט.... זה כיף לי בהיסטריה אבל אחרי זה אני מרגישה מטומטמת
וכמובן שאם אני יודעת שהוא אוהב אותי ואם הוא אומר לי את זה זה רק מגביר אצלי את הרצון לעשות לו טוב

nir y agus

New member
לא מתנסה במין אבל../images/Emo183.gif

ממה שהספקתי לראות- אותי מושך איברים צמודים

KEiN

New member
אני לא מכיר מישהו שהיה מוותר על

התענוג המסויים הזה... כשיש לו חברה...
שאלה דיי עקומה.???

בעקרון הקטע זה לנסות ולחדש תמיד...

יש גם את ההשמעת קולות גניחה רכים כאלה...אבל בשום אופן לא לצרוח כמו מפגרים כי לפי דעתי זה רק הורס אפשר כמובן שריטות קלות (אלוהים יודע שאני מכור לזה) נשיכות קטנות וכד' אבל שהכל יהיה "בטוב טעם" נקרא לזה ככה כאילו אם לא יודעים איך אז עדיף לא....חוץ מזה אם אתם רק בתחילת הקשר ועדיין חדשים בעניין אז עדיף לא לנסות כל מיני דברים כאלה כי זה רק יותר יותר מבוכה וגורם הרגשה לא נעימה לשני הפרטנרים כי בהתחלה תמיד יש את תחושה כזאת של מוזרות ומד המבוכה נמצא בשמיים יש המון בלבול ולא ממש יודעים מה לעשות אז לפי דעתי קודם כל כדאי להתודע אחד לשני לנסות ליצור אווירה יותר נינוחה לנסות לקלוט את הצד השני ולאט לאט להכנס לזה...אולי איך שהסברתי את זה זה נשמע כאילו צריך לשבת ולערוך טבלאות ולא יודע מה אבל זה לא זה פשוט בא בטבעיות עם הזמן והנסיון אפשר לקרוא לזה ככה
בכל מקרה נראה לי נכנסתי קצת לשוונג אז אני נפתחתי קצת בכל מקרה אני אישית מה שגורם לי לריגוש אבל ממש ממש מטורף זה מקומות ביזארים אבל עוד יותר הסכנה שמישהו בדיוק כל רגע עומד לתפוס אותך זה משהו לא נורמאלי כאילו לעשות את זה מתוך פחד לחץ וכל ההתרגשות שאתה נמצא בא זה משהו שמביא אותך לאקסטזה לא נורמאלית.

למעלה