שאלה חשובה וגם דחופה

פלפלת13

New member
שאלה חשובה וגם דחופה

חזרתי מחו"ל והמתין לי המכתב הגדול של התשלומים לאוניברסיטה.... מה זה הפנקס הזה???? אני מתכוונת לשלם על חשבון הפקדון תשלום אחד לכל השנה, גם הבנתי שזה נותן זיכוי של 2.5% איך מקבלים את ההנחה הזאת של 2.5%? אני אמורה לשלם פחות 2.5% מראש? איך עושים את כל העניין הזה של התשלומים? עם איזה דף מהפנקס אני משלמת? אני חייבת לדעת כי מחר אני משלמת על הבוקר ואף אחד לא יענה לי בגלל סוכות עד שכבר לא יהיה ניתן לשלם!!!! תודה לכל מי שיספיק לענות לי.

garaj

New member
מצטער

אני שילמתי משהו כ 6500 ש"ח במכה אחת (קיבלתי הורדת 2.5%) ן2850 לפני הרבה זמן. רציתי להכירך שהדןאר מחר אינו פתוח אחרי צהריים אז צריך להזדרז

פלפלת13

New member
לא הבנתי!!!

אני אמורה לשלם עם ספח שכתוב עליו סכום? או שאולי לכתוב אותו בספח הריק?!!! איך אני מקבלת את ההנחה? אני אקבל זיכוי בשנה ה2 או שמראש אני משלמת פחות? חוץ מזה אני הולכת לדואר בבוקר ובגלל זה אני צריכה תשובה די בדחיפות כי לא בא לי לשלם סתם...

epsilon1

New member
יש שובר אחד בפנקס

שיש בו מחיר אחרי הנחה...לא זוכר בדיוק איזה.

פלפלת13

New member
כן ובסוף רצתי מהר מהר היום לבנק

וגם לדואר ונראה לי ששילמתי יותר, אבל אף אחד לא עונה שם (באוניברסיטה) כי זה סוכות.... חוץ מזה בחוברת הסבר ששלחו לי כתוב שצריך לשלם עד 15.9 ובשוברי התשלום כתוב עד 15.10 אין היגיון ואין תיאום :( טוב, תודה בכל אופן, אני רק מקווה שיחזירו לי את ה300 ש"ח או יותר... ששילמתי להם ולא יודעת על מה...

למעלה