שאלה חשובה מאוד...אשמח לקבל תשובה

user1111

New member
שאלה חשובה מאוד...אשמח לקבל תשובה

אז לאחר תהפוכות והרבה אירועים שעברתי בתקופה האחרונה ביום חמישי האחרון הייתי אצל קבני"ת עם אמא שלי והיא החליטה לתת לי שחרור מהצבא על פרופיל 21 עכשיו היא אמרה לי שבעצם היא לא קובעת הסופית וקבעה לי ביום רביעי הקרוב פגישה עם פסיכיאטר על מנת שהוא יקבע סופית אם לחתום לי על פרופיל 21 רציתי לדעת אם לפסיכיטאר יש סוג של השפעה כלשהו או שההחלטה של הקבני"ת לשחרר אותי היא בעצם כמעט סופית ועניין הפסיכיאטר הוא עניין פורמלי שצריך לעבור על מנת לצאת מהצבא...כי אחרי הכל הקבני"ת היא זו שהכירה אותי ודיברה איתי והבינה שאני לא אוכל להמשיך לשרת יותר... אשמח לקבל תשובה...

הפסיכיאטר

תראה, באופן פורמלי הפסיכיאטר הוא זה שקובע, כי הוא זה שיכתוב את ההפניה לועדה רפואית (הוא רופא, ולפיכך הסמכות הבכירה יותר) בדרך כלל, הפסיכיאטר לא מתנגד להמלצות הקב"ן המטפל, אלא אם כן משהו נראה מוזר מאיזושהי סיבה או שהחייל משנה את דעתו ומחליט לתת לשירות עוד הדמנות. בכל אופן, אם תהיה עיקבי ולא ישתנו דברים באופן מפתיע- סביר להניח שהוא יגבה את דעתה של הקב"נית שלך ויתן לך הפניה לועדה רפואית. יש מקרים שעושים את הועדה הרפואית ממש באותו המקום ובאותו היום, במרפאה של ברה"ן כבר יתנו לך את ההנחיות המדיקות להמשך לתהליך. בהצלחה

למעלה