שאלה חשובה...

assafb77

New member
שאלה חשובה...

הצילומים נערכו 52 ימים שכל 3 ימים מישהו עף הביתה, עכשו מי שעף הביתה בטח חוזר לעבודה , למשפחה וכו.... אז איך לא יודעים מי הפיינלסטיים? הרי ברור למשפחה של טינה לדוגמא שאם היא חזרה אחרי שבוע אז כנראה שהיא לא בגמר, אז מה הקטע עם חוזה הסודיות? יחתמו את כל מי שעובד עם יואב על סודיות? זה לא נראה לי הגיוני בכלל...

idanoosh17

New member
תשובה לשאלה חשובה

הצילומים נערכו לפני חצי שנה היום כבר כולם בבית ורק פרק הסיום לא צולם! בנוסף כל המתמודדים (שוב כולם בארץ) חתומים על חוזה סודיות!!! ויכולים לקבל תביעה באבי אביהם אז ככה זה נשמר.... כמובן שבמקרה נפלת לפורום שלכולם יש משפחה וחברים בהפקה אז פה יש לך את כל התוצאות אבל אל תספר לאף אחד....שששש נשמור את זה ביננו.!!!

assafb77

New member
כנראה שלא הבנת אותי

נכון שהיום כולם בבית, אבל לפני חצי שנה שיואב עזב את העבודה וחזר אחרי שבוע את חושבת שלא ברור לכולם שהוא כנראה נפל? שטינה חזר אחרי שבוע וחצי הביתה? כל מי שעובד עם אחד מהמתמודדים צריך רק להזכר מתי הם חזרו לעבודה ואם הם חזרו אחרי פחות מחודש וחצי כנראה שהם לא בגמר

idanoosh17

New member
תראה אם מופת משהו ממקום מסויים

תראה בטוח שחברים קרובים ואולי בעבודה יודעים מה קרה לך.....אבל השאלה אם אתה תסמוך עליהם לספר או לא אם יופץ משו נניח מפתח תקווה הם יגיעו לאנשים ויעשו אחד +אחד ויראו שזה מהעבודה של יואב ויגיעו ליואב!!! מן הסתם שהוא לקח חופש מהעבודה נניח לכל הצילומים (הוא לא ידע מתי הוא יחזר....) אבל בטוח מספרים אי אפשר לשמור כאלה דברים מאנשים שאתה מכיר טוב

assafb77

New member
זה לא כ"כ הגיוני..

אתה יכול לחייב נניח בני משפחה לשמור על סודיות, אבל אם אני סטודנטית שלומדת עם גיא או מזכירה שעובדת עם ורה ואני רואה אותם חוזרים לעבודה או ללימודים אחרי שבועיים, מי יכול להכריח אותי לשמור סודיות? ויותר מזה.... בטח עם גיא לומדים 1000 סטודנטים, נראה לך שיהיה להם דרך לגלות מי בדיוק פלט משהו?

idanoosh17

New member
כנראה שגיא פלט!!!! (בהמשך לדוגמא כמובן)

אם הוא לא מדבר והוא ממשיך כרגיל את החופשה שהוא לקח לצורך הצילומים....מן הסתם שמראש הוא לקח חודשיים בלי לדעת מתי הוא חוזר!!!!!! אז הוא פלט כדיי שזה יעבור הלאה!!!! קפיש.? בוא נגיד שאם הוא באמת רוצה לשמור את זה בסוד אפילו החברים הטובים והמשפחה לא יכולים לדעת! ואם כל האוניברסיטה יודעת....אז כנראה שהוא לא ממשש רוצה לשמור סוד..

XקוקיX

New member
חחח גם אני חשבתי על זה בדיוק.

זה באמת ממש מוזר, אלא אם כן עשו להם איזה מאסר בית [וומשום מה, זה לא נשמע לי
]. גם אני בדיוק חשבתי על זה, באמת מעניין. :/

נראה לי ש..

באחד הפרקים אחד מהמודחים שהלכו לאי המתים אמרו שהם כבר חשבו שהם חוזרים למלון ואז התסבר להם שהם הולכים לאי המתים או משהו כזה.. אז אול המודחים שיוצאים גם מאי המתים, הולכים אחר כך למלון ולא חוזרים לארץ, ורק אחרי שנגמר המשחק לגמרי (לא כולל הגמר שיהיה בארץ) ויודעים מי הפיינליסטים, הם חוזרים לארץ. זה מה שאני חושבת.

s i t a r

New member
בהישרדות אולסטרס שהייתה סיפרו בפרק האיחוד

שהמתמודדים לא נוסעים הביתה אלא נוסעים למלון במקום עד סוף התחרות (ג'ף אמר את זה לגבי ריצרד ששם הוא מצא אהבה). אני מניחה שהם לא חוזרים הביתה אחרת באמת אפשר יהיה לדעת מי עף ומי המשיך עד הסוף.

EizoTop

New member
הם לא חוזרים הביתה

הם נשארים איפשהו שם באיזה מלון או אכסניה אנאערף

אוקיי אז הם יחודעים שאחד נפל.. אבל הם לא יודע

יודעים מי השאר. זה לא כזה נורא....

Fairywitch

New member
הם לא חוזרים הביתה...

מכיוון שהפורמט נקנה מהאמריקאים- אז זה בטח כמו שם. ושם- המתמודדים המודחים נשלחים לבית מלון או ספינת שעשועים או משהו כזה, ולא חוזרים הביתה מייד אחרי ההדחה, בדיוק מהסיבה הזאת- לא להסגיר מידע על התפתחות המשחק.

דרדן

New member
מה אתה חושה ערוץ 10 פריארים ?

וואלה רק יגלה מישהו מי זכה מכניסים אותו לבית סוהר 50 שנה.

חחח מה אתם חושבים פה זה אמריקה הם

יותר מנוסים מערוץ 10 וזה רק עונה ראשונה שלה וכבר הם לא יודעים לתכנן וכל הזמן יש שמועות שהם עובדים על הצופים ובאמריקה עושים את זה כמו שצריך ולא כמו פה שעושים חלק על האי בקארייבים וחלק בארץ שישר כולם ידעו את זה בקיצר בלי לחפור אין כמו הישרדות באמריקה...!!

דרדן

New member
מה את חושבת פה אין דין ואין דיין ?

אז מה זה שווה עם מישהו יגלה ? אז מה בכלל שווה התוכנית עם יודעים מי זוכה.

למעלה