שאלה חשובה

Dorothy Gale 85

New member
שאלה חשובה

היי לכולם אני סטודנטית לעבודה סוציאלית ורציתי לשאול משהו ביחס להכשרה המעשית. האם יש חשיבות למקומות בהם עשיתי הכשרה מעשית במהלך התואר כגורם המשפיע על קבלה לעבודה בהמשך? כלומר אם נניח עשיתי הכשרה בפנימייה עם נערים לא בלשכת רווחה עד כמה זה ישפיע על סיכויי הקבלה שלי לעבוד בלשכה בסיום התואר? או אם נניח עשיתי הכשרה במחלקת הרווחה של האוניברסיטה ולא נניח במקום יותר "אקסלוסיבי"? עד כמה מייחסים לזה חשיבות. כמו כן רציתי לשאול לגבי תואר שני. אני הבנתי שצריך המלצות מהמרצה בקורס "שיטות לעבודה סוציאלית" (או "סדנא לעבודה סוציאלית" כמו שקוראים לזה בחלק מהמקומות...). העיניין הוא שאני הסתדרתי עם המרצה בשנה א' ולא הסתדרתי עם המרצות שלי בשנה ב' וג ' מכל מיני סיבות שאני לא אכנס אליהן כרגע. ולעומת זאת הסתדרתי מצויין עם כל המדריכות שהיו לי עד עכשיו בהכשרה המעשית. האם יש אפשרות לבקש המלצה מהמדריכות במקום מהמרצות? כי שם זה יותר עיניינים אישיים מאשר התפקוד שלי בפועל. בתודה מראש לכל העונות והעונים. דורות'י

אענה על חלק מהשאלות ../images/Emo13.gif

יש השפעה על מקומות ההכשרה המעשית בעיקר כאשר את מגיעה למקום עבודה ראשון ואין לך עדיין ניסיון מוכח אחר. אח"כ זה פחות משנה. השתדלי להגיע למקומות הכשרה הקרובים בתוכנם ואופיים למקום בו תרצי לעבוד. עם זאת להערכתי כל עו"ס צריך לעשות הכשרה בשרותי הרווחה העירוניים שהם עמוד השידרה של העבודה הסוציאליתולבסוף, במציאות לא תמיד מוצאים מקום עבודה בתחום בו את היית מעדיפה וזה לא תמיד רע. מתגלים עולמות תוכן חדשים אנשים אחרים. זה אחד הדברים היפים בעבודה סוציאלית.

למעלה