שאלה חשובה!!!!!

טובה37

New member
שאלה חשובה!!!!!

הבן שלי בפגיה עם היפוגלוקמיה מישהי יודעת כמה זמן בד"כ לוקח להם להתאזן? והבייבי שלי נולד קטן יחסית לאם סכרתית הוא נולד בשבוע 38+5 במשקל של 2800 ק"ג הוא שוכב שם מחובר לצינורות ואני שבורה לא מפסיקה לבכות מישהי כבר היתה בסרט הזה?

../images/Emo24.gif

לצערי, לא יכולה לעזור, לא עברתי לידה ... רק שולחת
לעידוד ... מה אמרו לכם בפגיה ? אין להם צפי מתי ישוחרר ?

בדקתי בהודעה של noynoy...

noynoy כתבה שבתה היתה מחוברת לגלוקוז במשך 24 שעות לאחר הלידה, אך נראה לי שאין "נורמה" ושמשחררים ברגע שמגיעים לאיזון. מה רמת הסוכר שלו עכשיו ?

בד"כ

זה אכן עובר תוך 24-48 שעות. אבל שוב אנני אשת מקצוע ויכול להיות שאנני מכירה את כל סקלת המצבים. 40 נחשב ערך תקין אצל ילוד.

עדי 5

New member
../images/Emo24.gif

אני כל כך מבינה אותך. מקווה שהילדון מתאושש יפה ומתאזן. אני זוכרת שהבן שלי חובר לאינפוזיה ואני בכיתי כמו תינוקת קטנה. תעדכני מה קורה איתו ותשמרי על עצמך.

תומרותם

New member
טובה

אצלי בשתי הפעמים התאזנו תוך כמה שעות. כיוון שהוא מחובר לצינורות, אם את רוצה להניק, כדאי שתתחילי לשאוב ושיתנו לו חלב שלך. תהיי חזקה, זה עובר ובסוף יהיה לך תינוק מקסים לקחת הביתה !!

../images/Emo49.gif להולדת התינוק ../images/Emo24.gif

יקח קצת זמן - אבל הוא יתאזן. מה ששושן אמרה זה גם מה שאני יודע. הוא אמור גם לאחר הניתוק מהצינורות להישאר במעקב סוכר ולהידקר פעם בכמה זמן בכדי לראות מה מצב הסוכר. בכל מקרה זהו מצב זמני. מקווה שהתינוק ייצא מהפגיה במהרה

למעלה