שאלה חשובה .............

מצב
הנושא נעול.

rinam

New member
שאלה חשובה .............

שאלה חשובה .............
אני מתגוררת בחו"ל ובעלי בנפרד הגיש בבית הדין הרבני תביעה. אני שלחתי כתב הגנה לכתב התביעה שלו. איך בית הדין מתייחס במידע ואני לא יכולה להתייצב ומגיבה מחו"ל בכתב לכתב התביעה.........מה הם יכולים לעשות במקרה כזה. האם הם קןראים את כתב ההגנה? כיצד הם מתחייסים ברצינות או מה, הרי איךו רבנים ולא בדיוק שופטים וכידוע בית דין רבני הוא לטובת הגבר תמיד???? ר

יורם361

New member
את בחו"ל והוא בארץ??

שאלה חשובה .............
אני מתגוררת בחו"ל ובעלי בנפרד הגיש בבית הדין הרבני תביעה. אני שלחתי כתב הגנה לכתב התביעה שלו. איך בית הדין מתייחס במידע ואני לא יכולה להתייצב ומגיבה מחו"ל בכתב לכתב התביעה.........מה הם יכולים לעשות במקרה כזה. האם הם קןראים את כתב ההגנה? כיצד הם מתחייסים ברצינות או מה, הרי איךו רבנים ולא בדיוק שופטים וכידוע בית דין רבני הוא לטובת הגבר תמיד???? ר
את בחו"ל והוא בארץ??

rinam

New member
כן הוא חזר לארץ כי פה הוא לא הלך לו

את בחו"ל והוא בארץ??
כן הוא חזר לארץ כי פה הוא לא הלך לו
עם המערכת המשפטית שלא אוהבת גברים שלא רוצים לשלם מזונות ועוד הרבה רפש ממנו. אז הוא חזר למשפחתו וממשיך את מסע הנקמה בתיקווה שהרבני יוציא איזה צו הסגרה או הבאה או אלוהים יודע מה. הוא גם דאג לשלוח לי את התביעה לכתובת שאני לא מתגוררת בה יותר והוא יודע זאת לצערו הרב אני עשיתי עקוב אחריי בדואר והגבתי בכתב לתביעה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה