שאלה כללית

שאלה כללית

שלום, אני חדש בפורום. יש משהו שלא כ"כ ברור לי. אודה למי שיוכל לענות לי. אם חוצנים התרסקו על פני כדה"א, או יצרו קשר סודי עם ממשלות בעולם, למה לא רואים את פירות הקשר הזה למשל בתעופת חלל או תעופה מסחרית, או מטוסי קרב? הייתי מצפה למשל שהאמריקנים יטיסו לחלל חללית מתקדמת- בלי טיל שיגור. או שיבקרו בעולמות אחרים, למשל במאדים. כל זה לא קרה עדיין. למה לדעתך זה לא קרה? אם הכל כ"כ סודי עד כדי כך שהאנושות לא יכולה ליהנות ממה שיש לחוצנים להציע, אז מה יוצא לנו מכל זה?

ETNDAS

New member
תשובה

אולי בגלל שחלקים גדולים מכלל האנושות עדיין לא מוכנים מנטלית לגילוי הנ"ל. אך אולי כן מוכנים מנטלית לגילויים טכנולוגים חדשניים שזולגים - קולונל פיליפ קרוסו שהיה קצין מודיעין בכיר ויועצו של הנשיא אייזנהוואר פירסם ספר שנקרא "היום שאחרי רוזוול" בסיפרו מציין קרוסו את העובדה שהיה אחראי להעברת טכנולוגיות חוצניות למגזר הציבורי באמצעות "שיחזור לאחור" של חלליות חוצניות שהתרסקו. ראוי לציין שהוא כיהן גם כחבר בכיר בפנטגון במחלקה למחקר ופיתוח בשנת 1961. לדבריו חלק מהטכנולוגיות שהועברו הם : סיבים אופטים ,מעגלים מורכבים וטרנזיסטורים ,קרן הלייזר,אמצעים לראיית לילה - התרומה של אמצעים אלו אדירה ביותר והובילו לפיתוח נגזרות נוספות חשובות. דרך אגב,שים לב לבום הטכנולוגי העצום שאנו עוברים מאז סיום מלחה"ע השניה ,או יותר נכון מאז שהתרסקה החללית ב-1947 ברוזוול,ניו-מקסיקו. עוד נקודה בעיניין הסודיות ודעתי האישית כפי שאני רואה - בעולם של קונפליקטים,מלחמות,ריגול,משטרים אפלים וטרור - יהיה זה בעיתי לחשוף טכנולוגיות מתקדמות ביותר שעלולות ליפול לידים הלא נכונות - וזה מה שיוצא לנו מזה כרגע, לדעתי, מזה שישנם חומרים סודיים - והיא האפשרות שלא נשמיד את עצמנו - כי מה לעשות עדיין יש חלקים נרחבים בעולם שמוח פרימיטיבי + טכנולוגיה מתקדמת = אסון(ע"ע הגרעין האירני למשל) - אם העולם צריך להתקדם הלאה אז מוטב שיעשה זאת יחד בשיתוף כל אומות העולם ומבלי להשאיר איש מאחור .אז בנתיים מלבד פיתוחים טכנולוגיים ,שערכם לא יסולא מפז ,יש גם לעבוד ,בנוסף על טכנולוגיות ,גם על הפיתוח המנטלי והתרבותי שלנו אם נרצה לראות עוד טכנולוגיות חדשניות... כי בסך הכל אני מתאר לעצמי שכאשר פרש פיליפ קרוסו מתפקידו במחלקה למחקר ופיתוח בפנטגון יש מי שבאו אחריו למלא את מקומו,ולא רק ברוזוול ולא רק ב-1947 התרסקה חללית...

תודה על תשובתך

ציינת שאנחנו נמצאים בקידמה טכנולוגית וזה כמובן נכון. אלא ש- אני לא מזהה שום קפיצה טכנולוגית, אלא רק מעברים הדרגתיים. אם כבר קידמה, אז הייתי מצפה לקידמה של ממש בטיסות מסחריות, טיסות לחלל, חלליות ללא טילי שיגור, מסעות בחלל אל כוכבים רחוקים ללא שיהוי זמן, ריפוי של מחלות תורשתיות או אחרות ( סרטן למשל). אולי אפילו מסעות בזמן. למשל מסע בזמן כדי ללכוד את מבצי פיגועי מגדלי התאומים ולמנוע מהם לבצע את הפיגוע שלהם. אבל איפה......? במקום זה נאסא עדיין מחפשת חיים על המאדים...למה? אם הרשויות האמריקניות יודעות משהו על חיים בכוכבים רחוקים, למה לשלוח גשוש למאדים בכלל? זה לא הגיוני. למה אין לבני אדם איזו חללית חייזרית שתשרת את האנושות, או את האמריקנים? אני לא מזהה שום עדות על טכנולוגיה נרכשת משום סוג. כל מה שציינת- הוא פרי פיתוח אנושי הדרגתי. אני לא מזהה שום קפיצה בקידמה הטכנולוגית. אשמח אם תוכל להצביע על איזו "קפיצת מדרגה" טכנולוגית, או אפילו מדעית תיאורתית.

levincor

New member
שוקו החביב בוקר טוב

אתה מחפש תשובות עליהן אף אחד עדין לא מסוגל לתת תשובה. זאת עובדה כיון שעד היום לא הוכח כלום בנוגע לטכנולוגיה חייזרית , יש רק השערות וחלקי עדויות (די לא ברורות ובטח לא חותכות). כמו שכתבת ואני מסכים אתך לא רואים קפיצת דרך טכנולוגית במשך השנים אלא התפתחות הדרגתית בעולם שהחל להקדיש יותר ויותר אמצעים למחקר. הכוונה ל70 השנים האחרונות עם תחילת מלחמת העולם השניה. כל מלחמה יוצרת פרץ השקעה מטורף באמצעי לחימה חדשים מה שמביא לפיתוח טכנולוגיות מתקדמות (שבזמן רגיל לא תפותחנה עקב חוסר השקעה) ומלחמת העולם השניה בכלל הפכה לטריגר מוביל בתחום הפיתוח. מצד שני אי אפשר להתעלם מהתופעה של עבמים בכל העולם שהולכת וחודרת יותר ויותר לתודעת הציבור העולמי. מטבע הדברים העיסוק בכך מביא להרבה תופעות טובות ושליליות. חלק מכך הן הרעיונות של "הנדסה לאחור". רעיון יפה ובעיקר הגיוני וקביל שכלית. רעיון של לימוד והבנת טכנולוגיה חדשה ע"י שיחזורה או "פירוקה". כולנו כילדים כבר עשינו זאת בשעה שהיינו לוקחים מכשיר כל שהוא ומנסים לפרקו כדי להבין כיצד זה עובד. אז ככה זה עובד גם בגדול והרעיון הוא טוב. לנגד היכולות הפנטסטיות שמופגנת ע"י עבמים בכל העולם , רק טבעי שיעלה הרעיון של הנדסה לאחור ככלי עזר בסיסי של מערכות טכנולוגיות נחותות שאין באפשרותן להבין לפענח ולפצח את התופעה בעזרת הידע הזמין ברשותן. ומכאן ה"שמים הם הגבול" הרעיונות, ספקולציות,מחקרים ,שמועות ומה לא. מטבע הדברים כל רעיון כזה או שמועה שיכול להזניק את האנושות קדימה ולהקפיץ אותנו מדרגה, מוצא מקום בלב האנשים (ראה את האהדה לסיפורי וסרטי מדע בדיוני). אח"כ כבר לא חסרים גופים או גורמים שיצאו בהסברים על הנעשה, כיון שהרעיון תופס בליבנו. הוכחות ברורות אני לא מצאתי וכמוך כפי שאמרתי נראה לי שהכל היה התפתחות טבעית בעיקר עקב מחקר מסיבי החל מאמצע המאה ה20. אבל...גם הסכמה כזאת עדין לא פותרת את התעלומה של העבמים. ולאור כל העדויות הרבות מכל המקומות בעולם, יש כנראה משהו או מישהו שבידיו טכנולוגיה מדהימה העולה על שלנו בהרבה הרבה שנות פיתוח. אותו מישהו נותן לנו מידי פעם להציץ ביכולותיו. אין לנו הסבר לגבי כוונותיו . גם כאן רבות ההשערות והספקולציות ,ההסברים והפיענוחים . מה שאנחנו מחפשים ,בטח בפורום הזה (להבדיל מאחרים בהם אתה כותב), זה את ההוכחות והרצון להסביר ולחשוף את התעלומה לכולם . אם היו לנו התשובות לשאלותיך הרי שהכל כבר היה ברור מעצמו ולא היית שואל. ותוספת אישית עבורך ,הייתי שמח ומעדיף שכולם כמוך ישאלו שאלות מסוג זה.זאת הפתיחות שצריכה להיות ולהניע אנשים ללמוד ולחתור קדימה יותר ויותר.

ברוך הבא לפורום שוקו דיאט ../images/Emo13.gif

אני חייב לציין, שאין זהו פורום " ניו אייג' " כפי שציינו בפורומים קודמים. זהו פורום מחקרי, בתוכו תוכל למצוא אנשים מהרמה הבכירה ביותר, מסבירים על התחום הזה, בין אם זה מושל אריזונה לשעבר, או קולונל קורסו. הנושא ה"עב"מלוגיה הינו בהחלט מורכב. ולמה זה חשוב? מכיוון שבנושא העב"מלוגיה יש המון נושאים ותתי נושאים שאפשר לקשר אליו. בין אם זה נושא החוצנים, לבין החטיפות,העצמים שמוצאים מגופם של החטופים ועוד הרבה יותר. יש לזוכר שיחד עם זאת, העצמים שאנו רואים בחלל, אם זה באטמוספירה הקרובה לכדור הארץ, לבין הרחוקה ממנו, צריכה להגיע כי מישהו גרם לה להגיע, לא משנה מה יספרו לך אחרים. חומר ביולוגי כלשהו צריך להניע את העצמים הללו, בכדי שירצו להגיח מבין העננים, ולא אפילו החלתי לדבר על הנחטפים שבחלק מהם מושתלים עצמים קטנים. יש מספיק הוכחות, לזה אני לא דואג. בדיוק כמו שETNDAS מציין, ב1947 חללית שהתרסקה, והדבר הוכיח אחת ולתמיד שאנחנו לא לבד. קולונל פיליפ קרוסו וואחרים, נגעו באופן אישי בנושא החוצני והעב"מלוגי. בין אם אלו חוצנים, או עב"מים, הם בעולם שלנו, ויש די הרבה. אם אתה חדש בנושא, מומלץ לך לראות חלק מה-disclosure project שנמצא ביוטיוב. ויחד עם זאת תוכל למצוא אדם בשם פ'יל שניידר שמתאר באופן די מצמרר מנסיונו האישי, את הקירבה לעבודה משותפת בין בני האדם לחוצנים - ביו טיוב. יש כ כחמש הרצאות שלו והן בהחלט מומלצות לצפייה. כמו שאמרתי, ברוך הבא, יש הרבה למה לצפות.

../images/Emo51.gif

כלומר שיש קשר בין האנושות לבין עב"מים? יש שיתוף פעולה? זה קצת מוזר לי מפני שהייתי מצפה לראות את האמריקנים מנסים לחקות את החלליות האלה, או לפחות ליידע את נאסא. יש כמה סרטונים של נאסא שניתן להבין בבירור שהאסטרונאוטים בחלל אינם מבינים את מה שהם רואים ומצלמים, ולמעשה אף אחד אחר לא מבין את מה שהם רואים ומצלמים. למשל- חלליות דמויות מדוזה פועמת מפמפמת, זוהרת וניתנת לזיהוי בצילום אולטרא סגול. באחד הסרטונים האלה רואים את החללית של העבמים נעה ליד כבל שבטעות נתלש מהחללית קולומביה. אורך הכבל הוא 12 מייל והוא צולם בבירור. החללית שחלפה לצדו הייתה בערך באותו גודל, כלומר שהיא בגודל של כמה מיילים. בנוסף צולמו עוד עשרות חלליות כאלה דמויות מדוזה זוהרת כשבמרכז יש מן עין שחורה. זה לא ברור, זה נראה כמו חיידק גדול. בהמשך רואים את ה חלליות האלה כשהן נוסקות בחלל במהירות אדירה ומתמרנות ולפתע נעלמות. זה לא ברור לאן הן נעלמות. אם יש איתם תקשורת, אז צריך להיות גם איזה הסבר.... אתה יכול להסביר את זה?

ETNDAS

New member
אם כבר מדברים על פרוייקט החשיפה

אז כדאי מאוד לראות את הוידאו שבקישור הנ"ל http://abamim.blogspot.com/2009/03/disclosure-project.html הוידאו הראשון הוא מתוך מסיבת העיתונאים שנערכה ב-2001 הוידאו השני השלישי הם המומלצים ביותר לדעתי ומאוד חשובים - זה הוא DVD שהפיק "פרוייקט החשיפה" בשני חלקים ונמשכים כשעתיים הוידאו השלישי מתוך מסיבת עיתונאים נוספת משנת 2007

מה שלא רואים, לא אומר שלא קיים

יכול להיות שהדברים האלה קיימים, פעם ראיתי ראיון עם איש צבא אמריקאי והוא אמר שהטכנולוגייה הצבאית מתקדמת ב-50 שנה לפחות ממה שרואים היום את החמקנים גילו שהם קיימים רק אחרי שהצליחו להפיל אותם (הרוסים במלחמה הקרה), עד אז אנשים שראו חמקנים אולי חשבו שהם עב"מים... תהיה בטוח שאם החוצנים יצרו קשר עם אומות העולם, הקשר הזה יהיה מבוסס בעיקר על שימוש לטכנולוגייה צבאית ואחר כך אזרחית... טיסה לחלל נעשית היום ע"י טיל שיגור (זה לפחות מה שמראים לנו בטלוויזיה), אבל יש טוענים שהטכנולוגיה של החוצנים מבוססת על קפיצת חלל וזה דבר שלא ניתן להוכיח אם קיים כי רגע אחד יכול להיות כלי טייס בשמיים ורגע אחד לא (בגלל הקפיצה) וזה דבר שגם אם מצליחים לצלם, הרבה יתקשו לקבל את זה בתור דבר קיים, כי זה דבר שנוגד את התפיסה האנושית נכון להיום.

נאס"א לא מיותרת:

המחקרים שנאס"א עושים הם חשובים ביותר, הבעיה שהם מראים רק את מה שמותר להם להראות לציבור כדי שהציבור האמריקאי לא ישאל יותר מידי שאלות...(מה עושים עם כספי המיסים) את הדברים הבאמת יותר חשובים נאס"א חולקת עם הצבא ומסתירה מהציבור (ויש להם סיבה טובה)

פיל שניידר אומר ש

מטרתם של החוצנים, היא להשתלט על כדור הארץ עד שנת 2029... כך ב יוטיוב.

hamamin

New member
נאסא היא קוו החזית של המחקר הטכנולוגי.

והמפצח החלקיקי בשווצריה הוא קו חזית המחקר המדעי. שם המשחק הוא---- שליטה על העדר. כל עוד המחקר המדעי והטכנולוגיה החוצנית לא מסכנת את האדיולוגיה התרבותית, דתית וכלכלית האנושית הקונוונציונלית, תשאר ההסתרה וישאר המידור הטוטלי. בשניה שתהיה הכרה רשמית שהיקום שולח אלנו נציגים מצוויליזציות חוצניות אינטלגנטיות יותר מהמין האנושי ויכולות טכנולוגיות זה החלק הטפל,יוכרז מרד נגד שלטון האדם על האדם. בעבר קראנו להם "אלוהים" ובעזרת מניפולציות שקריות המשיך האדם [דרך המלך ה"אלוהי" והנביא ה"אלוהי" ] לשלוט על בני מינו,בכח ובאכזריות ותוך יצירת פרוד ושינאה בין אומתית או גזענות פשוטה. בשם היציבות הכלכלית,בטחונית,דתית, של עדרי האדם השונים יעשה כל שלטון מאמץ עצום לשמור את השקר----- שהאדם הוא היצור החכם ביותר על כדור הארץ. אחרת הם,השליטים מכל סוג וצבע יצטרכו לסגור את הבסטה. לכן תפקיד נאסא ,האקדמיה והכנסיות האחרות למינהם מכינות את עצמם לשוק הגדול---- איבוד האידיולוגיה האנטרופוטצנרית לנצח. הויכוח כרגע הוא האם השקר של דת האסלם "טוב" לשליטה או הכנסיה של המדע והדמוקרטיה המבוססת על השקר של בדידות האדם ביקום [תוך הצגה של חיפוש חיים ביקום] נאותים ויציבים מספיק למערכות השליטה להמשיך את הסאגה האידיוטית של התרבות האנושית הקימת. או שהאמת אחרת לגמרי. שם המשחק היה והינו---שליטה---- על בסיס שקר עקר עקום אידיוטי ומקובל על כולם. עד עכשיו הנצחון שלהם.

levincor

New member
נכון מאד ולדוגמא מה שקרה ב2008 במשבר הכלכלי

דוגמא קלאסית לשליטה המונית מול עינינו... בשם היציבות הכלכלית שנותנת למנגנוני הכוחות העולמיים להשאר בשליטה, מכרו לנו מאבק במשבר והצלת הכלכלה עבורנו ולטובתנו.... רק שבמבט מהיר על מה שאירע אנו מזהים שבפועל היה מהלך עולמי! להצלת עשירי העולם והגופים הכלכליים החזקים. אותם גופים שמנוטים את חיי התושבים כאן על כדור הארץ במרוץ מטורף אחרי חומריות ללא תכלית. והכל כדי להשאר בשליטה על ההמונים. בפועל ברור היום שהמצב הכלכלי לא שופר ולא שונה מאומה . אותם בעיות ממשיכות לעמוד מול הכלכלה גם היום. אלא שגופי השליטה העולמיים כבר יותר מוכנים לטלטלה הבאה. העיקר שלכולם מכרו על תוכנית עולמית להצלת הכלכלות ל"מען התושבים" ככה מוכרים לנו סיפורים על דתות , טכנולוגיות, בטחון ועוד. רק את האמת מסתירים

אבל הפניתם אותי ל פיל שניידר

והוא אומר שהחוצנים פועלים כדי להרוג את כל האנושות ולהשתלט על כדה"א. אין אפילו תמונה אחת של איזה חוצן, של איזה חללית?

שנת 2012

לפחות ב יוטיוב יש לא מעט סרטונים שמנבאים חורבן עולמי, או את "יום הדין" בשנת 2012. מה דעתך בעניין זה?

ETNDAS

New member
דעתי

למרות ויתכן כי כל הקשור ל-2012 הוא נושא מעניין ורחב בפני עצמו עדיין לא ידוע לי על קשר בין 2012 או חורבן כלשהו הקשור לשנה זו לבין תופעת העב"מים. מציע לקחת את המידע הרב שישנו ברשת ובמיוחד ביו-טיוב בזהירות רבה ולנסות להשתמש במסננות ובדיקות רחבות בטרם לקבל כל דבר שמוצג שם - זה עלול להטעות ולהפחיד שלא לצורך.

מה לדעתך החוצנים רוצים?

הם הרי לא מתיירים כאן לחינם... הם רוצים משהו. מה בדיוק לדעתך?

A M S T A F1

New member
הפחד העיקרי של האדם הוא להיתקל בשטן

שהוא בעצם חוצן שכל מטרתו לחסל את האנושות החוצן יהיה בעל כח רב מאוד ואלים שבעתיים מהנאצים ופשוט יעלים את כולנו מפה זה הפחד האמיתי של האדם ותמיד ידענו שיש מישהו בחוץ ומי ששומר עלינו זה או המקריות והמזל הטוב או שיש באמת מלאך שומר לכדור הארץ מפני טורפים חסרי רגש

למעלה