שאלה כללית

הוא היא

New member
שאלה כללית

שלום קרן,

נכנסתי לאתר שלך היום,
ואני מתלבטת לגבי הלימודים.

שאלה כללית-
איך הנורמולוגיה מתייחסת לכך
"שהכל כתוב והרשות נתונה"?
מה לגבי חופש הבחירה?

אם מישהי שואלת אם תחזור לקשר עם הבן זוג הקודם שלה,
ועונים לה תשובה, כן או לא.

1. מה עם חשיבות התהליך שהיא עוברת? התהליך של חוסר הידיעה
וההחלטה מתוך עצמה מה נכון לה ומה לא?

2. מה לגבי היכולת שלה לשנות את גורלה והבחירה החופשית שלה,
כאשר ניתנת לה תשובה?

3. כיצד את רואה את תפקיד הנומרולוג?
מה החשיבות של מתן המידע הזה?
(אני רואה היכן הוא מרחיב אך גם היכן הוא יכול לצמצם מאוד ולהגביל).

תודה

שלום לך הוא והיא ...אענה על שאלותייך :

1. באתר שלי מופיע הסבר מהו משמעות המשפט הכל צפוי והרשות נתונה ואני אף מרחיבה אותו בקורס עצמו .

זה מופיע כאן בדף - http://numerology-keren.co.il/text.php?id=89&sid=41

2. נומרולוג טוב יסביר וישקף את התהליך שאותה בחורה עוברת וישקף עבורה את כל התהליכים שנמצאים בדרכה .

וההחלטה וזכות הבחירה תמיד נמצאת בידינו ולא בידי אף אחד אחר .

3. ברגע שאנחנו מקבלים מידע ולא משנה כרגע ממי ( נומרולוג, חברה ,אמא ..)לנו יש את הזכות באם לקבל או לדחות .

גורלי הינה מילה מאוד עמוקה ואף רבים מאיתנו לא מבינים את המשמעות האמיתית שלה .

הגורל מורכב מנתיבים , אפשרויות והזדמנויות שהנשמה בחרה מבעוד מועד וכמו שיש קווים מקבילים , תורת הקוואנטים ..., יקומים מקבילים גם לנו יש

את האפשרות לבחור נתיבים /שבילים ודרכים .... שבסופו של דבר יביאו אותנו למקום חיובי או שלילי והזכות היחידה שיש לנו באמת

היא לבחור בדרך החיובית למימוש נתיבים חיובים או ההיפך בדרך השלילית ובתנ"ך זה כתוב בשני משפטים שאני באופן אישי מאוד מעריצה :

** " אשר יגורתי בא לי "

** " וכי התטה עצמך לטוב או לרע "

4. התפקיד האמיתי של הנומרולוג הוא לשקף את כל הפוטנציאלים ואת כל הנתיבים ואת מורכבות הנשמה בכדי שהיא תקבל את הכלים להבין מול מה היא

היא מתמודדת , מהם האתגרים שנמצאים לפניה ומתוך המקום הזה להראות לה את הנתיבים החיוביים להגשמת הפוטנציאל החיובי .

5. בורא עולם הינה אנרגיה אחת מאסיבית שבאה לידי ביטוי בכל מיני צורות ,גדלים ,ובעצם בכל יצור חי,דומם וכן הלאה ... ומתוך המקום הזה אני מאמינה

שהכל כולל הכל ביקום הזה מורכב ובנוי מתצורות שונות של אנרגיה שכולה מגיעה ממקום אחד , אנרגיה אחת שאני באופן אישי קוראת לה בורא עולם , אך כל אחד יכול לקרוא לה באלפי שמות , ומכאן גם אנחנו ברואיי הבורא וגם אנחנו אנרגיה .... ואותה אנרגיה מורכבת מחיובי ושלילי , כך שאין יום בלי לילה , אין אור בלי חושך ואין שחור או לבן אלא יש התמזגות של הכל יחד .

היכולת של הנומרולוג הוא בעצם לראות את מורכבות המצבים , החוויות והתהליכים שהנשמה עוברת ומתוך המקום הזה לשקף ולהעצים את הנתיבים ואת הפוטנציאל החיובי .

מקווה שקיבלת תשובות מספקות

בברכה,קרן

הוא היא

New member
תודה רבה על התשובות

אני בהחלט אקח את הזמן
לחשוב עליהן יותר לעומק.

אם כי משהו חסר לי בהבנה.
בדיוק בגלל שכולנו ניצוץ אלוקי
יש לנו היכולת להיות כמו האור האלוקי/אנרגיה/היקום/אמא אדמה
ולפעול מתוך רמת הנשמה,
ולשנות את מה שנכתב מלמעלה עבורנו.

1. דיברת במאמר שהפנת אליו על תדר חיובי או שלילי.
לא ברור לי עד הסוף למה התכוונת.
האם התכוונת לאיך בנאדם יבחר לחוות את החוויות הללו,
כמפילות או מצמיחות?

2. כאשר מדברים על מפה נומרולוגית,
כמו שאת הזכרת בסירטונייך,
לעיתים מדברים על זה שבעוד עשר שנים רואים
שהאדם יחוה מחלה, אובדן וכו וכו.
אך אם הרשות נתונה כיצד אפשר לצפות את הדברים?

הנורמולוגיה מניחה שהכל כתוב מראש ורק התדר
(שעדיין לא ברור לי מה הוא)
ישתנה?

ואיך זה עולה בקנה אחד עם יקומים מקבילים והקפיצות הקוואנטיות,
והיכולת שלנו לצור את מציאות חיינו בכל רגע ורגע
בכוח הודאות שלנו?
זה נראה לי סותר משהו....

יש הבדל אם עוד עשר שנים מדברים על פוטנציאל לקבל מחלה,
אם לא יעשה שינוי,
לבין לומר ראיתי שהאדם הזה יחלה עוד עשר שנים ולא אומר לו את זה.

3. מה זה לפרטי פרטים הלשקף והלעצים שאת מתכוונת אליו?
עבורי זה לטעת ביטחון באדם שיש לו בחירה חופשית והיכולת להשפיע על חייו
ולהיות התוצאה ולא הסיבה,
ולתת לו הכלים לעשות השינוי ולצור את המציאות שלו.
ונראה לי שהנורמולגיה מצמצת בהיבט הזה.

מצד אחד התחום הזה קוסם לי מאוד,
מצד שני נראה לי שהוא נוטל מהאדם את עקרון הודאות
והיכולת לצור את מה שהוא רוצה בחייו
?

אודה להסבר או להפניה לחומרים בנושא.

תודה

יש צורך בהבנת יסודות האמונה והבנת

תבונות העולם בכדי שתביני לעומק למה אני מתכוונת .

אין כאן כבר קשר לנומרולוגיה אלא יש קשר לידיעת תבונות העולם והבנת יסודות האמונה .

ברמה הכללית , מודעות רוחנית תעזור לך להבין מה זה אלוהים ומהו היקום הזה .

אני רוצה לנסות ולהאיר קצת את הבנתך :

אנחנו לא "כמו האור האלוקי " , אלא אנחנו האור האלוקי עצמו , ואכן יש לנו יכולת לפעול מתוך רמת הנשמה שלנו , והדגש הוא על ה - שלנו !

כל אחד מאיתנו מורכב מיסודות שונים ומכיל פוטנציאלים שונים ובעצם תבניות אלו הוגדרו מראש לפני שקיבלנו גוף פיזי .

בכל תבנית כזו יש את המצבים החיוביים ויש את המצבים השליליים .

ואנסה לתת לך דוגמא : גרעין של עץ אלון אף פעם לא יוכל להיות גרעין של עץ מנגו , או אבוקדו או כל דבר אחר ...גם אם ברמת הנשמה שלו

הוא מאוד ירצה לשנות דברים ....יש דברים שהוגדרו מראש. ולכן עץ אלון אף פעם לא יוכל להיות עץ מנגו , וחתול אף פעם לא יוכל להיות כלב

ואני אף פעם לא אוכל להיות את ....וכן הלאה ....

אנחנו כן יכולים לשנות כפי שאת מגדירה זאת " ברמת הנשמה " את היכולת שלנו לחוות ולזמן את המצבים החיוביים שמופיעים בתבנית המוגדרת שלנו

או להתנהל ולקבל ולחוות את המצבים השליליים של אותה תבנית שהוגדרה מראש .

ולזה התכוון המשורר : הכל צפוי והרשות נתונה " .

המספרים הם תדרים וגם אנחנו מורכבים ומושפעים מתדרים , ותדר הוא בעצם אנרגיה , כל שכל דבר בעולם הזה הוא אנרגטי .

את לוקחת הרבה דוגמאות כמו מחלות או דברים שעתידים להתרחש עוד עשרים שנה , אבל זה לא המהות וזאת לא המטרה !!

אם אני יודעת שיש לנו יכולת להגשים מצבים חיוביים כשליליים , אני לא אדבר על מה שיקרה עוד עשר שנים ...בואי נתחיל בזה , ואם כבר אני אסביר לאדם

מה הוא צריך לעשות מבלי בכלל שיידע מה יקרה עוד 10 שנים .

חשוב להיות חכם ולא צודק ויותר מזה ...חיובי !!

יש לך צורך ראשוני בלהבין את מהות היקום ואת יסודות האמונה בכדי להבין מה כן ניתן לשנות ומה לא וכיצד הדברים באמת פועלים

המטרה שלי היא בהחלט לא לקחת מידי האדם את היכולת שלו לבחור או להרגיש שהוא זה ששולט על חייו , אם זה מה שאת חושבת אז אינך מבינה

באמת את מהות הנומרולוג , אבל כן ...לצערי יש הרבה נומרולוגים שחושבים שהם בורא עולם .

שבת שלום ,קרן

למעלה