שאלה לאלה שכבר ילדוף או אלה ש"לקראת

חן123

New member
שאלה לאלה שכבר ילדוף או אלה ש"לקראת

התחלנו להכין את התיק, וחשבתי לשים משחה לתפרים, אבל אין לי מושג איזה משחה יש, המלצות

ת ו ת

New member
אין המלצות רק שיהיה בהצלחה

לי אמרו לא למרוח כלום, אלא רק להתקלח אחרי כל ביקור בשירותים עם סבון נוזלי . תות.

חן, אז ככה

אני חושבת שלתפרים מומלץ כל משחה שהיא לטחורים. אני ממליצה על שמן וג´ל מיוחדים לאיחוי וריפוי מהיר של חתכים וקרעים. אצלי התרפא בצ´יק! חוץ מזה ממליצה מאוד על מגבוני דרמה-סופט לניגוב המקום שם למטה כל פעם אחרי השטיפה של אחרי השירותים (חובה!) הם גם לא מכאיבים וגם מכילים חומרים מחטאים ומרגיעים. והלוואי הלוואי שבכלל תזכי ללדת בלי תפרים! שירלי.

ממליצה מאוד על המגבונים!!!../images/Emo70.gif../images/Emo101.gif

שירלי המליצה לי עליהם, ולמרות שלא עברתי לידה רגילה, אלא קיסרי, בכל פעם שנכנסתי לשירותים השתמשתי בהם וההרגשה היתה טובה. הם משאירים אותך עם הרגשה נקיה, ממש כמו אחרי אמבטיה. גם רחל (לשעבר אסתר) השתמשה בהם כשענבל נשארה בתינוקיה וריצ´י שוחררה הביתה. היא היתה עם ענבל כל היום ולא יכלה להתקלח שם, אבל השתמשה במגבונים וזה מאוד עזר לה.

אז ככה:../images/Emo97.gif

אני קניתי משחה הומיאופטית לתפרים שנקראת TREEMEL-S וכל הרכיבים שלה טבעיים לחלוטין, על בסיס של הרגעה בעיקר אבל לא רק. בביה"ח לא כל כך שמתי אותה מהפחד, אבל בבית השתמשתי בה הרבה . מאוד עזרה והרגיעה לי את המקום (והיתה שם טראומה רצינית..) קניתי אותה בבית מרקחת. פשוט תבקשי משהו לתפרים או ארניקה שגם ידועה בתכונות מרגיעות. מקוה שלא תזדקקי.

יש המלצות למרות שלא מנסיון אישי...

לפני הלידה המליצו לי על משחה בשם סטיצ´ס מבית מרקחת הומגליל וגם על משחה מצמח הקלנדולה. לא ניסיתי ילדתי בקיסרי.....

חן123

New member
המון ../images/Emo51.gif לכל הממליצות, מקווה

שלא יהיו תפרים ולא יהיה צורך ליישם...

למעלה