שאלה לאלישע

שאלה לאלישע

שלום אלישע האם יש דרך להפוך חלק מהתמונות הנמצאות במאגר התמונות של המחשב(cli) לקובץ ולהעלות אותו לרשת המחשבים הבית ספרית? תודה מראש על העזרה. רונית

Elishabb

New member
תמונות לאופיס

שלום רונית- בארכיון הקבצים פתחתי מחיצה בשם "תמונות לאופיס" המכילה קבצי זיפ בתוכם הקליפארטים שהמרתי מקבצי ה Cil. אלישע

תודה אלישע

מבינה שזה לא פשוט..... אני זקוקה לתמונות ספציפיות שהורדתי לט"ו בשבט(עצים עם פרצופם) רציתי להעלות אותם לרשת הבית ספרית במקום להוריד לכל מחשב בניפרד. תודה על ההתיחסות אבדוק אם יש שם תמונות רונית

האם אלה התמונות שיש בדיסק?../images/Emo12.gif

האם התמונות בקובץ הן אותן תמונות שיש לנו בדיסק רכזים במחיצת cil ? או שכדאי להתאמץ ולהוריד אותן ? להתראות מגליה

mml

New member
לאלישע - תמונות לאופיס

אני יודעת שזה לא הוגן לבקש ממך, אבל כאשר קובץ שוקל כ- 900 kb כדאי אולי לדעת מראש מה הוא מכיל. האם יש דרך לשנות את שם הקבצים לפי תכנם? בתודה, mml

mml

New member
לאלישע - תמונות לאופיס

לאלישע שלום! הוספת התמונות מבורכת, האם יש אפשרות להוסיף לתמונות שמות המעידים על תכנם? זה יקל מאד על השימוש בתמונות. בתודה, mml

prieln

New member
לא יודעת אם עוזר,

אבל אולי לזה התכוון המשורר... הקבצים אחרי הורדתם מהאתר של מיקרוסופט נפתחים לתיקיה בשםMicrosoft Clip Organizer הנמצאת בתיקיה שהוגדרה כתיקיית התמונות של WORD. ומשם ניתן להעתיק את כל הקבצים לשרת הבית ספרי לתועלת כולם. שבוע טוב, נחמה

שלום נחמה......./images/Emo5.gif

לזה בדיוק הייתה כוונתי.....מצאתי את התמונות בקבצי אינטרנט זמניים העברתי אותם לשולחן העבודה ולא הצלחתי לפתוח אותם. הייתה לי הרגשה שהבעיה היא בסיומת (cil) אני מחפשת את התמונות שאני הורדתי לא את אלה שבאים על הדיסקט. תודה על העזרה רונית.

למעלה