שאלה לגבי הצילומים...

• פותח הנושא ny22
  • פורסם בתאריך

ny22

New member
מנהל
שאלה לגבי הצילומים...

בעיקרון אני מניח שצילמו כבר את כל הפרקים, נכון? (אני מדבר על המרוץ למליון הישראלי). את הגמר כבר צילמו או לא? אגב, לגבי השאלה הראשונה אני הייתי רוצה להוסיף משהו - JAMES DEAN הביא כתבה שבה רואים את אשר ומאור חוזרים. אז אם הם הצילומים כבר היו איך הם "חוזרים" רק עכשיו? (אני שואל את זה כי אני מאמין שאמרו להם לא להגיד מה קורה וכו' והם אמרו שם למישהי שהם הודחו שניים... אז בטח ההליכה שם הייתה אחרי ששודר הפרק שבו עהם הודחו וגם עובדה שמלא זיהו אותם). תודה רבה וסופ"ש מעולה!

גםצופה

Member
מנהל
אני לא יודעת את כל ההתנהלות...

אבל במירוץ האמריקאי כל המודחים לא חוזרים ישר הביתה אלה מועברים ל'וילה' מחוץ לארה"ב עד לצילום הפרק האחרון... ויכול להיות שהם שם עד לשידור הפרק בו הם מודחים כדי למנוע ספוילרים... את הגמר הבנתי שעוד לא צילמו - בטח יצלמו אותו קרוב לשידור הפרק כדי למנוע ספוילרים (בתוכנית 'סוף הדרך' כולם ידעו מראש מי המנצחים
)

ny22

New member
מנהל
איזה כיף לדעת ../images/Emo8.gif

האמת, ראיתי פה הודעה שאם אאל"ט אמרה שהגמר כבר צולם, וחשבתי לעצמי שזה ממש חבל... אני שמח שהוא עוד לא צולם...

ny22

New member
מנהל
אבל הנה משהו מוזר

(מהכתבה שפירסמו פה מפני פלוס): "את חייבת להיות בקצב שלי", חוזרת חנה על המנטרה מן התוכנית וממשיכה אל החנות הבאה. בדרך מבקשים שני שליחי סופר לבוא ולבדוק אם אלה באמת הן, גם מכונית עם חתן וכלה מצפצפת לנו וזוכה לשלל ברכות ממרגלית. אנחנו נכנסות לחנות, שם המוכרת מזהה אותן במהרה ומבקשת שיגידו לה שהבלונדיניות לא זכו." ובהמשך - "אסור לנו להגיד, אבל שתדעי שהן מקסימות ואינטליגנטיות!" כלומר, ככל הנראה כבר יש זוכים...

קראתי איפה שהוא

שאשר אמר שהם חזרו כולם ביחד לארץ. אני יודעת שצילמו את כל הפרקים אבל לא יודעת לגבי הגמר.

ny22

New member
מנהל
כן, זה בהחלט הגיוני! ../images/Emo8.gif

(שהם חזרו כולם ביחד ושצילמו את כל הפרקים...)

ny22

New member
מנהל
../images/Emo45.gif../images/Emo51.gif

אז בטח החזרה הייתה לא מזמן...

למעלה