שאלה לגבי זהות

galgula2

New member
שאלה לגבי זהות

שלום רב, אני יוצאת מזה כשנה עם בחור, הסקס ביננו מאז ומעולם היה גרוע, בדרך כלל עם בגדים, ללא נגיעות באיברים מוצנעים ומאוד מאוד טכני. יש לו תחושת גועל מאיבר המין שלי והרטיבות שלו. הוא מעולם לא סיפק אותי אוראלית. לאחרונה סיפר לי שנהג לקיים יסי מין עם דילדו וכן שפעם היה עם טרסג'נדר |והוא נהנה מאוד מהעובדה לספק את אותו בחור/ה אוראלית (אהב למצוץ לו) ונהנה מהחדירה מאחור. אנו מקיימים יחסי מין פעם בחודש ואך ורק ביוזמה שלי. ייתכן והוא הומו בהדחקה?

gulu11

New member
יכול מאוד להיות

יכול גם להיות שהוא ביסקסואל.... סביר להניח שיש לו נטייה גם לגברים... לא מבין למה את נשארת עם בחור שיש לו תחושות כאלה כלפי הגוף שלך.... צר לי...

mikzavim

New member
שאלה לגבי זהות

ייתכן שהוא הומו סקסואל וייתכנו עוד המון סיבות. במקומך - הייתי מפנה את האנרגייה מעיסוק בו ובשאלת זהותו אליך- ובשאלה האם את מאושרת איתו ומה היית רוצה שיקרה בזוגיות. בדקי האם את מאושרת בזוגיות ועד כמה. בדקי כמה מתוך הביחד שלהם מוקדש לבילוי משותף ועד כמה הוא מספק. בדקי האם את נשארת שם בגלל אהבה, הרגל, אושר, פחד או סיבה אחרת.. התמקדי בלשאול את עצמך על עצמך והניחי לו לבחור את הבחירה שלו. גם אם הוא הומוסקסול בהדחקה - זו לא האחריות שלך להציב לו מראה מול הפנים. אם הוא אינו בשל להתבונן במראה הוא לא ישתף פעולה. מרגישה צורך לשוחח/לשאול ? צרי קשר ללא תשלום או מחוייבות

galgula2

New member
הי גל...

ראשית, מודה לך על תגובתך. אתה צודק מאוד בתהייה שלך לגבי מה מעשיי עם הבחור...הדילמה התעוררה עכשיו מאחר ואני ככל הנראה בהריון שכן אם זה לא היה על הפרק, היה יוצאת ממערכת היחסים המוזרה הזו. אני מניחה שבהתחלה ניסיתי להתעלם ולהדחיק את הנושא מאחר ומאוד מאוד אהבתי אותו ונמשכתי אליו כך שרציתי להאמין שייתכן וזה ישתפר עם הזמן. למען האמת זה רק הלך והחריף ואף התווספו למערכת היחססים מרירות, תסכול (בעיקר מצידו) והאשמות על כפייה מצידי (לעיתים די כפיתי את הסקס ביננו מצורך אישי שלי כמובן), אני מסכימה גם עם התגובה שנכתבה למטה שאין זה מתפקידי "לשחחרר" אותו ולהוציא אותו מהארון, בעבר זרקתי לו אמירה שאולי הוא צריך לברר את הזהות המינית שלו והוא די כעס ואמר שאינו שולל יחסי מין עם גברים אבל הוא לא הומו... השאלה שלי היא, מה לעשות עכשיו? האם לקום וללכת? להתעלם ולהמשיך הלאה?

gulu11

New member
תהיות

היי, קודם כל... ההריון, הוא מודע אליו? אתם נשואים?

galgula2

New member
תשובה

כן מודע להריון, רוצה את הילד, אנחנו לא נשואים ובגלל שאני מגיעה ממשפחה מסורתית, ביקשתי ממנו שנתחתן ולו רק בשביל הילד. הוא לא ממש רוצה לצערי...אני אובדת עצות לחלוטין...

gulu11

New member
חסרים לי הרבה פרטים...

בני כמה אתם? הוא מבין את ההשלכות של ילד? יש לו כסף לגדל ילד? אם זה שלב מוקדם אני הייתי חושב על הפלה... הילד הזה עלול רק לסבול, אבל אני לא מכיר אתכם במציאות... אז הייתי מתייעץ עם הורים ואולי אנשי מקצוע.

למעלה