שאלה לגבי חתול תעלול שובב.....

r i p l y

New member
שאלה לגבי חתול תעלול שובב......./images/Emo54.gif

שלום אגב אני חדשה בפורום... יש לי בעיה נורא מטרידה יש לי חתול כבן שנתיים חתול בית לכל דבר לאחרונה הוא פשוט נוטש-נעלם ליומיים שלושה -מסתבר שהוא אצל השכנים ..הוא פשוט צריך הזמנה מיוחדת.. אני נאלצת לכתת רגליי כמה בלוקים ולשרוק לו או לקרוא עד שהוא מועיל בטובו להגיע... ולקחת אותו לביתי ולהאכיל אותו...עש שבבוקר הוא יוצא ושוב נעלם... אלוהים יודע איפה הוא היה בכלל הוא מאןד פיקח הוא פשוט אוהב להיות בחוץ וגם לא סובל את חתולי החצר של השכנים שמסתובבים לו פה "בין הרגליים".....
(גם יודע לפתוח דלתות הוא קופץ על הידית.. ואם היא לא נעולה...וגם רשתות הוא יוד לתפתוח עם הצפרניים ובכלל הוןא שופך לפעמים את הכלי מים כדי שאני אשים לב אליו.. כנראה שמישהו מאכיל אותו -יש לציין שיש ברשותו קולאר . הוא חברותי אבל לא מאוד...
לבן אפור די רזה באופן טבעי...ומסורס כך שאין לו סיבה להיות מיוחם או לחפש חתולות לוהטות... מה לעשות??? תודה....

אני לא רואה פה את הבעיה

תני לו להיות בחוץ. יחזור - יחזור. לא יחזור - שילמד את הלקח ובגלגול הבא שלו (כמה נשארו לו, אגב?) הוא יתנהג יפה. ואם את רוצה תשובה ענינית יותר, לפחות משלי, הנני שמחה להפנותך לפורום חיות מחמד בתפוז (מצורף לינק), שם אולי מישהו יוכל להסביר לך למה לעזאזל החתול שלך החליט שהוא רואה עולם. ועוד הארה: היות והוא כנראה יודע שתחפשי אותו, הוא לא ממהר לחזור. החוק הוא אותו דבר כמו עם גברים: אל תיראי נואשת, ושחקי אותה קולית ולא מעונינת. הוא יחזור בריצה על ארבע.

יש לי עוד רעיון

את יכולה להביא לו עוד חתול , שתהייה לו תחרות, שיריב על המקום שלו אצלך. או שכשהוא יוצא תמסמרי את כל הבית, תני לו להתחנן לחזור. הנה קחי
> מלאכית או לא?<

r i p l y

New member
יש ל עוד חתול....הם יש ביניהם מערכת

מערכת יחסים עם עליות ומורדות כמו כל זוג נשוי. מתלקקים אחד עם השני ו גם מחטיפים סטירות ופליקים אחד לשני ומשחקים ב מי נושך הכי חזק מה לקנות מסמרים.?...

r i p l y

New member
אני חושבת שאני יעשה משהו כמו

"חילופי סטודנטים" אני אתן אותו להורים שלי ואקח את החתול שיש להורים שלי בבית . שילמד את הלקח ..לא ללכת לשכנים...או שהוא ילך לשכנים של ההורים שלי.... מקווה שלא!! פורום חיות מחמד אני מכירה .... וגם מבינה בעח אבל אותו החתול.. מסתבר אני לא מבינה... יכול להיות ש הוא באמת סובל מהחתולי רחוב שמשתכנים בחצר כאן... תודה יעל.

זהו!

עליתי על הפתרון! תקחי גם כלב. זה כבר יחנך אותם. מצד שני את יכולה לעבור לגור אצל השכנים. נו באמת אין לי ג´חנון ואני מתעסקת עם חתולים וכלבים. > עדן אומרת יש גבול<

למעלה