שאלה לגבי " טקס שינה"

pezpez

New member
שאלה לגבי " טקס שינה"

בדרכ הקטנים נרדמים יפה לבד, הם מקבלים בקבוק, חיבוק נשיקה ואין הרבה בכי לפני כמה ימים יצאתי מהחדר לפני שהם היו ישנים, כמו תמיד, ומיכל התחילה לבכות ממש חזק, אז אני בדרכ לא ניגשת ישר, מחכה קצת עד שהבכי ממש מתחזק ואז ניגשת, אלא שהפעם כשניגשתי אליה להרגיע אותה והוצאתי אותה מהמיטה היא פשוט הקיאה את כל מה שאכלה.. היה סיוט כמובן, אבל חשבתי, טוב, קורה.. הערב, היא שוב בכתה די הרבה ולא רצתה שאצא מהחדר וכשיצאתי לבסוף היא שוב בכתה ממש חזק וכשנכנסתי לחדר היא שוב הקיאה.. במיטה הפעם.. אני מבינה שהיא למדה "טריק" חדש, השאלה איך מטפלים בבעיה לפני שהיא הופכת לשיגרה! זה נראה לי ממש לא טוב וגם לא בריא האופציה היא להשאר איתה עד שהיא נרדמת, אבל בעצם אני אומרת לה שזה הצליח, מה מונע ממנה לעשות את זה שוב ושוב? זקוקה לעצה דחוף!! רק לידיעה, אני אם חד הורית ובתחילת החודש אני עוברת לדירה לבד עם הקטנטנים וקצת התחילו לי החששות של איך אסתדר, במיוחד במצבים האלה.. יהלי, ד"א לא ממש בכה בכל הסצינה הזו ובסוף אפילו נרדם, היה מותש הקטן

ממה מיה

New member
אולי לא לתת בקבוק קרוב מדי לשינה ?

לתת בקבוק ואחר כך לשבת איתם ולספר סיפור... להכניס אותם בהדרגה לשינה.

מיכל @

New member
צריך להחליט

שההקאות לא יגרמו לך לשנות את השגרה (הטובה) שהרגלת אותם אליה. גם אצלי יובל היה מהמקיאים מבכי. לדעתי צריך לנקות את הילדה והמיטה ולהחזיר אותה למיטה בדיוק לאותו טקס כמו קודם. נדיר היה אצלי שהקיאו יותר מפעמיים בערב אחד, ואחרי כמה ימים היא תבין שזה לא עובד וזה יעבור.

pezpez

New member
זה באמת מה שעשיתי...

ניקיתי והחזרתי אותה למיטה, ישבתי קצת איתה , היא כבר היתה רגועה ועיפה מהבכי ונרדמה מהר היום בבוקר היא כבר קמה עם חיוך, כמו בכל בוקר אני באמת מקוה שהיא לא תעשה לה הרגל מזה

למעלה