שאלה לגבי מרפאות בירושלים..........

• פותח הנושא ab85
  • פורסם בתאריך

ab85

New member
שאלה לגבי מרפאות בירושלים..........

בהמשך לענייני. כנראה שטיפול פרטי פעם או פעמיים בשבוע עם פסיכולוג לא טוב לי כרגע, ואני זקוק למסגרת אינטנסיבית יותר. משמע, אישפוז יום. אז אם אחזור על מה שכבר כתבתי. "טלביה" ו"כפר שאול" ירדו מהפרק כי לא יכלתי לסבול את המקום. גם טלביה וגם כפר שאול דיכאו אותי עוד יותר. יש לי את האופציה של אישפוז יום בתל השומר, אומנם יש 2 חסרונות. 1. המיקום. 2. שנקבע לי זימון רק בסוף החודש. והמצב חמור. עכשיו רציתי לשאול על עוד מקומות לאישפוז יום בירושלים ששונים מטלביה וכפר שאול. מה זו מרפאת "רות" ומרפאת "ברזיל"? הן נחשבות טובות? האם הן שונות מטלביה וכפר שאול??? תודה רבה אני האבוד

צבינגית

New member
אני האבוד היקר,

אם אתה רוצה להתאשפז, פשוט תעשה את זה. ההמלצה שלי או של אף אחד אחר לא תשנה כל כך, כי לכל אחד חוויות אחרות ממקומות אישפוז שונים שהוא היה בהם והחוויה הינה אישית לגמרי. האישפוז אמנם תלוי במידת המקצועיות של הצוות, אבל גם במצב שלך, וביכולת שלך לנצל או לנצל את מה שהמקום מציע. לפעמים יתאים לך מקום שיש בו הרבה קבוצות טיפוליות, ולפעמים אתה צריך שקט. זה תלוי בעוד דבר, החברה איתה אתה מאושפז. כשיש אנשים שאפשר לדבר איתם אז יותר קל, גם ליצור חברויות וגם לקבל תמיכה. מעבר לכך, כל אחד חווה את המקום אחרת. למשל בשבילי איכילוב (גם אשפוז יום, אגב) היה מקום זוועתי ומשפיל ברמות שלא יאומנו, עד כדי כך שאם היתה אופציה לתבוע על רשלנות רפואית בפסיכיאטריה הייתי עושה זאת, לעומתי יש אנשים שקיבלו משם הרבה טוב. באותה מידה לי מאוד עזרו באיתנים בירושלים, ויש אנשים שהמקום זכור להם כזוועתי. מאוד קשה לייעץ לך מה לעשות. תלך, תבדוק ותחליט. אתה לא יכול לסמוך רק על מה שאנשים פה אומרים לך. אם אמרתי ששמעתי כך וכך על ד"ר פינקלשטיין, אתה לא צריך לקחת את זה כתורה מסיני. כך אני שמעתי. מישהו אחר שמע משהו אחר. אני יודעת שאתה בדיכאון נוראי ובמצב כזה אולי אתה צריך שיחליטו בשבילך ויגידו לך מה לעשות, אבל, כך גם אתה אחריות על עצמך. זה השלב הראשון להחלמה.

ברזיל

המרפאה ברחוב ברזיל מנוהלת בידה הרמה של דר מילמן (זו זו עם השיני זהב, לא דר מילמן בתחנה בשלום יהודה שהיא מקסימה ונחמדה) - ידועה בקשיחותה (כניראה ברוסיה היתה מאמנת סוסים) ובנטיה לדחוף מלא כדורים לא מומלץ הייתי שם והיה מעפן

למעלה