שאלה לגבי מתיחות עור

מיה :)

New member
שאלה לגבי מתיחות עור

לפי כל הסימנים, אני הולכת לסבול קשות ממתיחות. התחלתי להשתמש, אבל לא נראה לי שזה ממש עוזר (אולי קצת לכבים) ושמעתי משהו על שמן חיטה(?). האם ידוע לכן על משהו שעוזר בוודאות?

אני מצטערת לנפץ פה את המיתוס- אבל

אין לסימני מתיחה פיתרון. כלום לא עוזר, רק עם הזמן זה הולך ומתבהר ורואים את זה פחות. אם עדיין את לא סובלת מהם- את צריכה למרוח שמן נבט חיטה כמו משוגעת(!!) כל יום בלי לפספס על הבטן, הגב, הטוסיק והרגליים. הכי טוב ונעים- לבקש מהבעל. בהצלחה.

New member
אני לא יודעת למה לא הקלדתי

התחלתי להשתמש בליידי פצפון! ולא נראה שעוזר... באמת שום דבר לא עוזר? אצלי הבעיה היא דוקא החזה, שבכר הספיק לגדול ב-3 מידות! ואני ממש מרגישה את העור נקרע. אני מוכנה להחליף עם מי שרוצה תמורת בחילות בוקר וגם ערב!!!

טל66

New member
אשליה שומעת???

יש קונה לבחילות שלך ! האם את מוכרת??? טל

מה זה ליידי פצפון? תקני נבט חיטה

בסופר פארם או משהו כזה וכבר יסבירו לך איך להשתמש. ותמרחי גם על החזה. את מה שכבר יש זה כנראה לא יוכל להציל אבל לפחות לא יהיו לך יותר מזה. ואת יכולה להתנחם כי אני סבלתי גם מבחילות וגם ממתיחות וגם עוד כל דבר שכתוב בספר
אז תקחי את זה בקלות. (דווקא בחזה לא היו לי)

טל66

New member
ועכשיו לגרום לכן קצת לקנא....

לי לא היו בחילות. לא היו לי קמטים או מתיחות ולא ראו שאני בהריון עד חודש שביעי!
טל

New member
אני באמת אנסה, ../images/Emo51.gif על ההמלצה

כבר יש לי סימנים על החזה... על ליידי פיצפון המליצו לי בסופר-פארם. על נבט חיטה שמעתי ממקור אחר.

ashlaya

New member
מי מוכנה לקנות בחילות?

אני מנדבת...כנראה מיה לא קראת כמה זה קשה...... לא מזמן חזרתי מבית מרקחת - קניתי את השורש הזה של סולגר שאמור לעזור לקחתי עכשיו אחד ואספר לכם בהמשך אם זה עזר.... לגבי המתיחות...חברה שילדה לא מזמן המליצה על פילינג לגוף לעשות כל פעם שמתקלחים אין לי מושג אם זה עוזר כי שמעתי גם על בנות שלא מרחו כלום ולמרות כאבי המתיחה לא נשארו להם סימנים - כנראה עניין של גנים... ולמיה- החזה גדל ב 3 מידות? איזה שבוע את נשמע ממש מפחיד! לי נורא כואב וגדל באיזה מספר - אני מקווה שהוא לא אמור לגדול עוד.... למרות שבעלי מרוצה דווקה

New member
אשליה מתוקה!

אני מאד סבלתי מבחילות ערב עד לפני שבועיים. טפו טפו טפו
ולגבי החזה, הוא גדל המון ואני פוחדת שיהיה כמו של אמא שלי. החזה של גדל בהריון ממספר 3 למספר 10!
בגלל זה אני מאד פוחדת מהמתיחות. אני מאד לא רוצה חזה כמו שלה.

למעלה