שאלה לגבע קרונות חדשים

מצב
הנושא נעול.

Iron53

New member
שאלה לגבע קרונות חדשים
תגידו, מישהו יכול לתת לינק לאיזה תמונה של קרנות חדשים של חברת SIEMENS שרכבת ישראל אמורה לקבל מתישהו בעתיד הלא ידוע?

Iron53

New member
שאלה לגבע קרונות חדשים
תגידו, מישהו יכול לתת לינק לאיזה תמונה של קרנות חדשים של חברת SIEMENS שרכבת ישראל אמורה לקבל מתישהו בעתיד הלא ידוע?
נו באמת
לא ייתכן שאין רכבות כאלה בשום מקום אחר ודגם הזה תוכנן רק לארץ

נו באמת
לא ייתכן שאין רכבות כאלה בשום מקום אחר ודגם הזה תוכנן רק לארץ
אז זה ועוד איך ייתכן..
קרונות הם לא מוצר מדף, והם מיוצרים רק עפ"י הזמנה מפורטת של הלקוח- בהתאם לדרישות שהוא מציב (בהתאמה לגובה רציף במדינת הלקוח. בהתאמה לקטרים שיש לאותו לקוח. סידור כסאות, צבע, עפ"י דרישות הלקוח, ועוד ועוד..)

Iron53

New member
אז זה ועוד איך ייתכן..
קרונות הם לא מוצר מדף, והם מיוצרים רק עפ"י הזמנה מפורטת של הלקוח- בהתאם לדרישות שהוא מציב (בהתאמה לגובה רציף במדינת הלקוח. בהתאמה לקטרים שיש לאותו לקוח. סידור כסאות, צבע, עפ"י דרישות הלקוח, ועוד ועוד..)
עדיין
יש איזשהו דגם בסיסי שעליו עושים את כל ההתאמת! הרי כל הרכבות שיש בארץ יש גם במקומות אחרים, אפילו אם הם קצת יותר גבוהים או נמוכים ואם מספר שונה של מושבים. רציתי לראות תמונה של דגם הכי קרוב למה שיהיה פה.

davidfainshtein

Member
מנהל
שאלה לגבע קרונות חדשים
בוודאי שיש
חיפוש המילה SIEMENS בארכיון תגלה לך הרבה: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=394&msgid=69589033 http://www.siemens.cz/siemjetstorage/files/33717_Interior$stufen$301.jpg

Iron53

New member
תודה רבה אבל
הכוונה שלי הייתה לתמונות אמיתיות ולא להדמיות ממוחשבות. גם למחטב ידיעתי הרכבות האלה אמורות להיות בצבע כחול.

תודה רבה אבל
הכוונה שלי הייתה לתמונות אמיתיות ולא להדמיות ממוחשבות. גם למחטב ידיעתי הרכבות האלה אמורות להיות בצבע כחול.
אם מייקל ייפגש איתי השבוע, תקבל
שרשור עם 37 תמונות אורגינליות וחדשות היישר ממסילת המבחן ליד המפעל. אני רק ממתין לתשובתו של אשבי....

מה הקשר?
למה כל הפורום צריך לסבול מהמריבות הילדותיות שלך עם מייקל?
זה מה יש. הגיע הזמן למפגש עם מייקל.
הוא נתן הסכמתו העקרונית. אני ממתין לתאריך, לשעה ולמקום המדוייק בשדרות רוטשילד. מיד אחרי המפגש ולאחר שהקלסר יהיה בידיו, תפורסמנה התמונות.

amit1270

New member
זה מה יש. הגיע הזמן למפגש עם מייקל.
הוא נתן הסכמתו העקרונית. אני ממתין לתאריך, לשעה ולמקום המדוייק בשדרות רוטשילד. מיד אחרי המפגש ולאחר שהקלסר יהיה בידיו, תפורסמנה התמונות.
אין שום קשר בין הדברים ואתה יודע את זה.
המשחקים הילדותיים שלך מתחילים לעלות לי על העצבים. לא רוצה לפרסם את התמונות? אל תפרסם. אתה לא עושה לאף אחד כאן טובה.

המשחקים הילדותיים שלך מתחילים לעלות לי על העצבים. לא רוצה לפרסם את התמונות? אל תפרסם. אתה לא עושה לאף אחד כאן טובה.
אני את שלי אמרתי ולא תהיה שום פשרה.
ללא פגישה עם מייקל, אין תמונות משם. יש לי סיבה טובה מאוד לכך. הוא נתן הסכמה עקרונית, עכשיו שיפרע את השטר ויבוא לארוחה על חשבוני + נתינת הקלסר. אין חוכמות פה. הגולשים סובלים מחוסר תמונות רק עקב כך שטרם נפגשתי עם אשבי. פגישה איתו תשחרר את הפקק למאות תמונות חדשות. והאמן לי: אין לך מושג מה יש פה - תענוג בקנ"מ יחודי. אגו או לא אגו, הגיע הזמן שהוא יגיע למפגש. במידה ולא, אעלה רק תמונות של אוטובוסים. עד כאן.

amit1270

New member
אני את שלי אמרתי ולא תהיה שום פשרה.
ללא פגישה עם מייקל, אין תמונות משם. יש לי סיבה טובה מאוד לכך. הוא נתן הסכמה עקרונית, עכשיו שיפרע את השטר ויבוא לארוחה על חשבוני + נתינת הקלסר. אין חוכמות פה. הגולשים סובלים מחוסר תמונות רק עקב כך שטרם נפגשתי עם אשבי. פגישה איתו תשחרר את הפקק למאות תמונות חדשות. והאמן לי: אין לך מושג מה יש פה - תענוג בקנ"מ יחודי. אגו או לא אגו, הגיע הזמן שהוא יגיע למפגש. במידה ולא, אעלה רק תמונות של אוטובוסים. עד כאן.
כמו שאמרתי - אתה לא עושה טובה לאף אחד.
אתה מוזמן להמשיך עם משחקי הכבוד הילדותיים שלך עד שאפילו לאשבי יימאס.

כמו שאמרתי - אתה לא עושה טובה לאף אחד.
אתה מוזמן להמשיך עם משחקי הכבוד הילדותיים שלך עד שאפילו לאשבי יימאס.
שיימאס לו?! זה לא עניני.
כל מה שהוא ביקש ממני בעבר, הוא קיבל. עכשיו אני מבקש ! ואני מבקש מפגש ! אני לא מתעסק בבינוניות כידוע לך. כל תופעה וכל ארוע, נחקרים אצלי בצורה מפורטת עד אובדן חושים. כך זה היה תמיד וכך זה יישאר תמיד. לגבי האונייה ORION-STAR: החומר שהצטבר אצלי לגביה - מספיק מינימום לעבודת מאסטר... אני השגתי את כל המסמכים האפשריים ולא אשלים עם זה שמישהו אחר אומר אחרת לגביה. זו בינוניות לשמה. אתה יודע טוב מאוד מהו המוצא הגרמני שלי: ככה אני עובד בתיבול שיטותיו של מילשטיין חברי היקר. אין פשרות, אין עיגול פינות ואין נדמה לי. אין פה בכלל ענין ילדותי - יש פה תמורה לאגרה ! והתמורה היא ארוחת צהריים כיד המלך על חשבוני בכל מסעדה שיבחר. אני חושב שזה מגיע לי - אני חושב שהגיע הזמן להראות הוכחות חותכות לגבי האוניה ואני עוד משלם על הארוחה ומצייד אותו בכל עשרות המסמכים ! פראיירים לא מתים, הם רק מתחלפים ואני לא מהם.... די חלאס. או פגישה איתו או כלום.

עמית1270
למה עולים לך על העצבים? אל תהיה עצבני תהיה שמח!!!
הנה קח מאכל מתוק וחיוני לשמחה ולשלווה: תותים אדומים מאהבה: מצרכים: פירות יער תות שדה שמנת מתוקה סוכר גלילי וופל שוקולד מגורד הוראות הכנה: בבלנדר מרסקים את הפירות יער עם מעט מים לרוטב סמיך חותכים את התותי שדה למטבעות מקציפים את השמנת עם 2 כפות סוכר מערבבים את התותים עם הקצפת לוקחים כוס שקופה גדולה ממלאים עד חצי תותים עם קצפת יוצקים רוטב פירות יער ממלאים עוד קצפת עם תותים ואז שופכים את שאר רוטב הפירות יער מגרדים שוקולד מלמעלה נועצים 2 גלילי וופל בפנים אוכלים ומתמלאים באהבה

בועז ל

New member
עמית1270
למה עולים לך על העצבים? אל תהיה עצבני תהיה שמח!!!
הנה קח מאכל מתוק וחיוני לשמחה ולשלווה: תותים אדומים מאהבה: מצרכים: פירות יער תות שדה שמנת מתוקה סוכר גלילי וופל שוקולד מגורד הוראות הכנה: בבלנדר מרסקים את הפירות יער עם מעט מים לרוטב סמיך חותכים את התותי שדה למטבעות מקציפים את השמנת עם 2 כפות סוכר מערבבים את התותים עם הקצפת לוקחים כוס שקופה גדולה ממלאים עד חצי תותים עם קצפת יוצקים רוטב פירות יער ממלאים עוד קצפת עם תותים ואז שופכים את שאר רוטב הפירות יער מגרדים שוקולד מלמעלה נועצים 2 גלילי וופל בפנים אוכלים ומתמלאים באהבה
או, באת בדיוק בזמן הנכון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה