שאלה לגבע קרונות חדשים

מצב
הנושא נעול.
בעיית אגו.
תחשוב כרצונך. אתה לא יודע מה עומד מאחורי
הפרגוד. אתה לא מבין את הבעיה ואני מבקש ממך לא להתערב. זה לא קשור אליך כמאומה. האיש קיבל וקיבל וקיבל וקיבל ממני מידע, חומרים ותשובות על כל מה שחפץ ! עכשיו תורי לבקש: פגישה ! ושיביא עימו ת.ז. לפגישה. רצה תמונות, קיבל, רצה תשובות על מה שארע במנהרה, קיבל ! יקבל עוד עשרות תמונות בתמורה לפגישה. עד כאן.

Iron53

New member
הפרגוד. אתה לא מבין את הבעיה ואני מבקש ממך לא להתערב. זה לא קשור אליך כמאומה. האיש קיבל וקיבל וקיבל וקיבל ממני מידע, חומרים ותשובות על כל מה שחפץ ! עכשיו תורי לבקש: פגישה ! ושיביא עימו ת.ז. לפגישה. רצה תמונות, קיבל, רצה תשובות על מה שארע במנהרה, קיבל ! יקבל עוד עשרות תמונות בתמורה לפגישה. עד כאן.
סתם שאלה דבילית של צופה מהצד
מישהו מוכן להסביר מה הולך פה לעזאזל ??????????

davidfainshtein

Member
מנהל
זה לא שאני לא ישן בלילות בגלל זה
סתם מסכרן מה זה הסיפור המוזר הזה. בכל זאת מענייו מה מונע מבן אדם לפרסם תמונות מעניינות
עזוב אותך...
כל אחד והקריזות שלו, כל אחד והרצונות שלו. בוא נתמקד בדברים החיוביים והיפים בפורום. בוא תגיד איזה תמונות הכי מעניינות אותך כרגע ואשמח להעלות במיוחד בשבילך כמה דברים נחמדים ללילה טוב.

amit1270

New member
עזוב אותך...
כל אחד והקריזות שלו, כל אחד והרצונות שלו. בוא נתמקד בדברים החיוביים והיפים בפורום. בוא תגיד איזה תמונות הכי מעניינות אותך כרגע ואשמח להעלות במיוחד בשבילך כמה דברים נחמדים ללילה טוב.
אני חושב שהוא כבר אמר
איזה תמונות הכי מעניינות אותו...

davidfainshtein

Member
מנהל
...what ever

בעיית אגו.
ולך דוד פיינשטיין

קוקטייל טעים טעים בטעם מלון: מנה 1 ליקר מידורי קרח כתוש לימון חצוי 4 כפות מיץ לימונים רבע כוס מי סוכר לוקחים שייקר ממלאים הכל מערבבים ומוזגים לכוס ננמוכה מסיבית מעטרים בחצי לימון עוד קוקטייל סוף: קוקטייל דאקירי קפוא רום בהיר ליקר תפוזים פרי טרי מי סוכר מיץ פרי עד הסוף קרח בכל בבלנדר ראה הוראות הכנה למעלה בהצלחה!!!

davidfainshtein

Member
מנהל
ולך דוד פיינשטיין

קוקטייל טעים טעים בטעם מלון: מנה 1 ליקר מידורי קרח כתוש לימון חצוי 4 כפות מיץ לימונים רבע כוס מי סוכר לוקחים שייקר ממלאים הכל מערבבים ומוזגים לכוס ננמוכה מסיבית מעטרים בחצי לימון עוד קוקטייל סוף: קוקטייל דאקירי קפוא רום בהיר ליקר תפוזים פרי טרי מי סוכר מיץ פרי עד הסוף קרח בכל בבלנדר ראה הוראות הכנה למעלה בהצלחה!!!
תודה רבה,
לא יותר פשוט למזוג 100 גרם Russian Standard Imperia קפואה ולסגור ענין?

Iron53

New member
שאלה לגבע קרונות חדשים
תגידו, מישהו יכול לתת לינק לאיזה תמונה של קרנות חדשים של חברת SIEMENS שרכבת ישראל אמורה לקבל מתישהו בעתיד הלא ידוע?
טוב, בוא נישאל שאלה יותר פשוטה
משהו יודע מהו דגם הקרונות ישראל הזמינה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה