שאלה לדיון

Yisca

New member
שאלה לדיון

האם אתם חושבים שיותר קל לזוגות מעורבים לגור בישראל או במקום מוצאו של בן הזוג? לדעתי הרבה יותר קשה לישראלים לגור בחול.

MARMELAD

New member
זאת שאלה קצת כללית, לא?

לי נראה שבאותה מידה שלישראלי יהיה קשה לגור בגרמניה כך לגרמני יהיה קשה לגור בארץ... אולי לישראלים קשה לגור בחו"ל... אבל בואי לא נשכח את כל היתרונות הנהדרים שיש לחו"ל על פני איירץ הקוידש... בארה"ב מחייכים אלייך בחנות גם אם את קונה בדולר וחצי (מצד שני אם אונסים אותך אף אחד לא מתערב) בגרמניה מכוניות נורא זולות (ובגלל זה יש שם תאונות שרשרת שחבל על הזמן) בדנמרק אנשים לא עוקפים אותך בתור לסופר (אבל אין להם קוטג´ 9 אחוז וגם לא נס קפה או שוקולד פרה) במקסיקו יש בירות מצוינות (וסוחרי סמים בכל רחוב) בלונדון אנשים יותר אדיבים (עד ששני ילדים בני 10 מחליטים לקחת ילד בן 3 ולרצוח אותו באכזריות) בקיצור.. לכל דבר יש את הפלוס ואת המינוס שלו. אני באופן אישי בתור זוג מעורב לעתיד...(עוד לא ידוע עם מי...) בהחלט רואה את עצמי חי בחו"ל אבל זה בגלל שאני אני. השאלה היא מה את חושבת לגבייך ולגבי בן הזוג שלך, ואותו כנ" לכל חברי/ות הפורום.

letter55

New member
MARMELAD עשית לי את היום ../images/Emo51.gif

פשוט כך לא הותרת שום מדינה נורמלית מילבד ישראל אהבת הארץ מלמדת את היותנו מאוחדים

MARMELAD

New member
האמנם.....

גם הארץ שלנו.. איך לאמר בצורנ עדינה.. קצת בעייתית.. אבל לפחות אנחנו רגילים אליה! ולמרות זאת כמו שאמרתי קודם, אני את חיי מאמין שאעשה במדינה אחרת. לא יודע למה, לבעיות יש סקס אפיל כשהן באנגלית.

לילי@

New member
אני חושבת שזה תלוי בפרסונות... כל

מקרה לגופו... אבל באופן כללי גם אני חושבת שהישראלים קשורים ומרגישים שייכות לארץ

carolin

New member
לדעתי...

נכון שלנו כישראלים תמיד תהיה הרגשה מיוחדת לארץ(כמו שmarmelad אמר כך גם אנגלי בארצו וכו´)אבל אני חושבת שלזוג מעורב יהיה הרבה יותר פשוט לגור במקום מוצאו של הבן/בת זוג,ואולי רק בגלל הסיבה שייקח עוד המון זמן עד שישראל תהיה פתוחה יותר בנושא.אני חושבת שזה סיבה מספיק טובה... שלא תבינו לא נכון
אין כמו בארץ אבל הלוואי והייתי יכולה לחיות בחופשיות כמו במקום אחר,נכון,תמיד נהיה זרים,אבל חופשיים
אני מחכה ליום שאוכל לחיות בארץ כרצוני

letter55

New member
ועל כך נאמר? ../images/Emo34.gif

אדם באמונתו יחיה בלי קשר אנו בארצנו נחיה כרצוננו ולא נספק פרס למכשילנו (הרבנות הראשית) מי יודיע מה הולך שם? אחרי גבנו ובלא ידעתנו

~Gal~

New member
מסכימה לחלוטין

ואני חושבת שככל שיהיו יותר זוגות מעורבים מכל הסוגים והמינים בארץ, יהיה לאנשים ולרשויות יותר קל לקבל זאת. אסור לוותר על זכותנו לחיות בארץ הזאת בדרכנו, ואם נבין זאת - גם האחרים ייאלצו להבין.

titus66

New member
קל או קשה?

לפי דעתי זוג מעורב יגורו בארץ שתיתן גב כלכלי ובטחון לילדיהם!!

~Gal~

New member
ומה ההבדל מבחינה זו

בין זוג מעורב לזוג שאינו מעורב? הרי כולנו רוצים גב כלכלי ובטחון לילדינו ולעצמנו, ללא קשר לסוג הקשר הזוגי.

letter55

New member
כבר אמרו את זה

אחד/ח מאיתנו כבר/ה אמר/ה את זה כבר על מינת להציב עובדה מוגמרת יש לגור בארצנו בה למדנו בה שירתנו את מדינתנו ובה נפגעו ונהרגו אחינו שלנו ולא יעלה על הדעת שבן/ת של אב/מ שכול/ה עכב כך "שהרבנות" מערימה עלנו קשיים נכנע להם כבר אמרו כאן את זה רק אם נציב עובדה מוגמרת לרבנות נוכל לגדל את ילדנו בארצנו בא למדנו עליה שמרנו ובא תרמנו גם את בננו נאלץ להגר למדינה זרה על מינת לא לחיות בדרך שבה בחרנו לדעתי רק בהצבת עובדה מוגמרת נאלץ את החוק להחליף (לשנות)ונהיה כמו כל אחד בארצנו שלנו

למעלה