שאלה לחבר'ה מרחובות:

מצב
הנושא נעול.

1234aaa

New member
שאלה לחבר'ה מרחובות:

שאלה לחבר'ה מרחובות:
אני מצרף פה קובץ עם תמונה. מעניינת אותי צומת "ציפורה הטוב" -דרך האצ"ל. בחלק מהמפות רשום שיש שם רמזור ובחלק רשום שאין שם רמזור. זה חשוב לי לדעת (אני צריך לקחת פניה ברמזור מסוים). משהו מוכן להגיד לי בוודאות אם יש שם רמזור או לא? תודה.

1234aaa

New member
תוספת

שאלה לחבר'ה מרחובות:
אני מצרף פה קובץ עם תמונה. מעניינת אותי צומת "ציפורה הטוב" -דרך האצ"ל. בחלק מהמפות רשום שיש שם רמזור ובחלק רשום שאין שם רמזור. זה חשוב לי לדעת (אני צריך לקחת פניה ברמזור מסוים). משהו מוכן להגיד לי בוודאות אם יש שם רמזור או לא? תודה.
תוספת

לפי אטלס מפה יש רמזור

שאלה לחבר'ה מרחובות:
לפי אטלס מפה יש רמזור
ואני די סומך עליו. אבל לא ניתן לדעת אם יש פנייה או לא.

raminec

New member
בהחלט יש רמזור

שאלה לחבר'ה מרחובות:
בהחלט יש רמזור
לילה טוב

orensaab

New member
יש רמזור

שאלה לחבר'ה מרחובות:
יש רמזור
וזאת בהכירי את המקום כמו כף ידי, למרות שכבר איני מרחובות.

ronenaf

New member
להל"ן פירוט

יש רמזור
וזאת בהכירי את המקום כמו כף ידי, למרות שכבר איני מרחובות.
להל"ן פירוט
יש רמזור , לבאים מדרום ישר וימינה בלבד , מצפון פניות לכל הכוונים , ממזרח ימינה ושמאלה בלבד , ממערב ימינה בלבד. חג כשר ושמח.

אוהד11

New member
עברתי במקום בתחילת השנה הזו ופניתי

להל"ן פירוט
יש רמזור , לבאים מדרום ישר וימינה בלבד , מצפון פניות לכל הכוונים , ממזרח ימינה ושמאלה בלבד , ממערב ימינה בלבד. חג כשר ושמח.
עברתי במקום בתחילת השנה הזו ופניתי
לרחוב המנוף. פעל במקום רמזור

מצב
הנושא נעול.
למעלה