שאלה לי אליך טלי

renana ron

Active member
שאלה לי אליך טלי

כשאני נכנסת לצפות ברשומות הממומלצות ביותר ב-HIT [לא חשוב באיזו קטיגוריה], מדוע אינני רואה אותן עפ''י סדר רץ של כמות ההמלצות ? יכולה לראות, לדוגמה, במקום הראשון רשומה עם 7 המלצות, אחריה רשומה עם 3 המלצות והשלישית בתור, עם 13 המלצות. נראה לי הגיוני שאכן אראה באופן מסודר את המומלצות ביותר בסדר יורד... ! האם ניתן לתקן... או שאין לכם עניין בתיקון הנושא ? תודה מראש על מענה - renana ron

Tali1912

New member
היי רננה

ברוכה הבאה
לגבי רשומות מומלצות בסדר רץ כמו שאת שואלת, אני יעלה את השאלה שלך ואחזור אלייך עם מענה, OK ?

Tali1912

New member
תשובה לרננה

בהיט ישנו מנגנון אוטומטי שחל באופן זהה לכל הממליצים הוא מורכב מכמות הדירוגים והזמן שהגולש העלה את ההמלצה שלו.

renana ron

Active member
לא ברור לי

מה הקשר בין - "הזמן שהגולש העלה את ההמלצה שלו" - לסידור עפ''י כ מ ו ת הממליצים .... מדוע זה אינו מסתדר לאחר שעושים ריפרש ? אך מאחר וראיתי את תשובתך השניה - מניחה שהדבר יעלה על סדר היום תודה רבה !

tony200

New member
תשובה והסבר

בברירת המחדל מתקיים מנגנון שקלול מתוחכם של האתר הכולל מבפר מרכיבים. אם ברצונך לראות תצוגת תכנים לפי סדר ההצבעות שלהם את מוזמנת ללחוץ על "הכי מדורגים ב" משמאל למעלה

renana ron

Active member
בדיוק לכותרת "הכי מדורגים" התכוונתי

ועליה בדיוק שאלתי ! הרשומות מדורגות שלא על פי כמות ההמלצות בסדר יורד, כפי שההגיון מכתיב.

טל לוין

New member
צריך למחוק קוקיז וקבצים זמניים

ואז לרפרש את הדף - אז זה אמור להסתדר לך

renana ron

Active member
מחקתי ורפרשתי ועדיין לא הסתדר

האם יכול להיות שלא מסתדר לי כי אני נמצאת בדפדפן firefox ??

siv30

New member
נראה לי שיש גורם של זמן

שנכנס לאלגוריתמים. כמה היטים קיבלה כל רשומה בזמן נתון.

למעלה