שאלה לי אליכם

hagarshtar

New member
אני../images/Emo118.gif

כותבת ומנגנת אבל לא מלחינה את מה שאני כותבת. יש שירים המסויקה היא מה שעושה את השיר כי המילים הם סתם. ויש שירים שהמילים עושות את השיר,כי הם יפות או מרגשות כל מיני כאלה..

Ervy

New member
אני כותבת ומלחינה

מה שאני עושה, אני כותבת מילים ותוך כדי שאני מוצאת חרוזים אני מוצאת גם מנגינה- זה הולך ביחד

Drorrrrrr

New member
הלחן חשוב כמו המילים

והמילים חשובות כמו הלחן. אם אין לשיר לחן טוב, אז השיר לא טוב. ואם אין לשיר מילים טובות, אז השיר לא טוב. אם אני לא מוצא מילים נכונות לכתוב, אני פשוט משאיר את זה כקטע אינסטרומנטלי. אם אני לא מוצא לחן למילים, אז זה פשוט שיר, בלי לחן.

A N I g M A

New member
אני../images/Emo45.gif

אני מנסה להלחין, אני לא ממש טובה בזה. בשביל זה יש לי את דרור.

אמ...

אני כותבת ומלחינה לבד. ומה יותר חשוב? ולפעמים הלחן חשוב ולפעמים המנגינה. תלוי מה בא קודם, כי לפעמים מתנגן משהו קליט בראש ורק אחר כך באות המילים

מרי לי

New member
העיקר הוא

הכל יחד לי אישית אני יודעת שאם כתבתי מילים רצחניות אבל לא ראיתי מנגינה אז זה יהיה אח"כ ניתוח מוח להלחין את זה וזה ישכב במגירה שנייים אצלי הכל בא יחד או שבאה קודם מנגינה ואז מילים שיהפכו את המנגינה ליותר טובה אני מניחה שזה עונה לך גם על השאלה הראשונה

sok777

New member
אני-

בקשר לשאלה מה העיקר מוזיקה או מילים אני חושב שזה תלוי במסר שרוצים להעביר בשיר ובכלל זה כל שיר לגופו. אני גם משורר וגם מוזיקאי ומלחין הכל לבדי.

Yoko Nakajima

New member
כותבת

ומלחינה.. גם המוסיקה וגם המילים חשובות אולי אפשר להשוות את זה איכשהוא למשיכה ואופי.. כשאוהבים בנאדם יש את המשיכה אליו ויש את החיבה לאופי שלו, אז אפשר להגיד שהלחן הוא כמו המשיכה והמילים הן כמו האופי :) בכללי אני אוהבת גם להשלים מילים/לחן ללחן/מילים של אחרים ^^

למעלה