שאלה לכולם...

שאלה לכולם...

בתור לוחם שיודע מזמן כי אין הבדל בין "לחימה" לבין "הרמוניה", אני תוהה מדוע להשתמש במלה "לחימה"... האם זה לא מבלבל מדי? האם לא עדיף להשתמש במלה "הרמוניה"?! הרי אנחנו מנסים להגיע להרמוניה עם עצמנו (תחילה) ואחר כך גם עם היקום (="קשב שלישי") בתקווה שנגיע למצב שהיקום לא קורע אותנו לגזרים ברגע שבא לו... אז... מה אתם אומרים? דרך הלוחמים או דרך ההרמוניים?

Kaya

New member
האם אכן לחימה הינה הרמוניה ../images/Emo35.gif

המילה "לחימה" בלקסיקון שלי - הינה מאבק תמידי בפחדים שלנו,מאמץ מסוים. אולם, מאבק - אינו מוביל לשום פיתרון, אלא הקבלה, החמלה, הסליחה וההרמוניה הם אלו אשר יכבו כל פחד, כל יראה, כל חשש, כל כעס, עצב, שנאה... אז אם כך - הלחימה הינה לחימה בפחדים או לחימה של "שמירת" האהבה... היינו אך, אין כל צורך במאבק/לחימה- על מנת להגיע אל האור יש ללמוד לאהוב, עם כל הכלול במילה הקטנטנה הזאת. אבל !!!!! כל עוד שעדיין לא שוררת האהבה והחמלה בחוצות היקום, מומלץ להמשיך ולהשתמש במונח - "לחימה", ולו רק מפני שזו ה´דרך´ להגיע אל לב ההמונים... < כמו סיגריות, בנצ´וק
> ודרך אגב, אם נקיים את ההרמוניה האמיתית עם עצמנו - גם היקום לא יוכל עלינו.... שהרי אם נגיע לרגע בו היקום ´קורע´ אותנו, זהו רק סימן כי דרכנו עוד ארוכה.. אההה.... ועוד דבר קטנטן....... מ-----ז-------ל ט--------ו----------ב !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אתה תראה ממני כל כך הרבה כאן - עד שתתחיל למחוק לי הודעות
אור ואהבה בן, מרג.

או-קיי, מרגוש, אז מה שבעצם אנחנו

יכולים להסיק מזה: 1. אכן, כדאי לקרוא לכך בינינו לבין עצמנו "דרך ההרמוניים" (ולא "דרך הלוחמים") 2. כלפי חוץ, כדאי להמשיך ולהשתמש במונח "דרך הלוחמים"... האם זה נכון?! אוי... ברגע זה באה לי מעין הארה קטנה... הטוב ביותר לעשות - למרות שאינני מבין מדוע ולמה - הוא להמשיך להשתמש ב"דרך הלוחמים", אבל רק אחרי ששינינו לגמרי את משמעות המלה הזאת בתוך-תוכנו, כך שהיא תהיה זה ל-ח-ל-ו-ט-י-ן למלה "הרמוניה" - ואז יקרה משהו מופלא... האמנם?! אה, מרגוש - ותודה רבה רבה! אוהב אותך מאוד!! אגב, אני יכול לעזור במשהו?!?! כתבת שאחיך לא משהו... אבל הוא יותר בסדר עכשיו? אוהב תמיד ומאוד בן

*אבי*

New member
אולי.... לחימה למען ההרמוניה?

הרמוניה היא המטרה, אבל לחימה היא הדרך; התהליך של הסרת המכשולים שמפרידים בין המצב הנוכחי, לבין המצב ההרמוני. אבל זו רק ההבנה שלי...

Kaya

New member
אבל..המממ.... ../images/Emo4.gif

ה"לחימה" היא באמצעות ההרמוניה, הסליחה והקבלה.. אז ?!?!? חזרנו חזרה לדברים שבן כתב..... לחימה משמעה הרמוניה וחלק קוראים לזה: לחימה כחיזוק עצמי, הבנה תת-הכרתית ראשונית וזה טוב - אפילו מומלץ, אם זה מה שנותן לאנשים את ה"כח" לפרוץ את העיוורון. וחלק קוראים לזה: הרמוניה כאשר ההבנות התת-הכריות הופכות למודעות לחלוטין וכי קיימת ההבנה - כי רק באמצעות ההרמוניה נוכל להגשים, להשלים ולחיות.. אם כן - המלצה שלי: להמשיך ולקרוא לפורום בשם "דרך הלוחמים" ובכך למגנט אנשים להכרה הראשונית (ומי שימצא עצמו במקום - מה טוב). ולסמוך על אלו היודעים כי "דרך הלוחמים" היא אך ורק ב"דרך ההרמוניה" ובכך להעזר בהם למגנט את כל השאר...... המממ....

~דויד~

New member
דרך הלוחמים עדיף לדעתי בתור שם

הפורום הזה. מרגלית. מה שלומך?

Kaya

New member
הכל דובדבן ../images/Emo13.gif <<אייקון>>

יותר טוב - למרות שהמצב של אחי מאאווודד מדאיג אותי ואני לא מפסיקה לרגע לחשוב עליו, בחור שמתמחה כבר 15 שנה בהילינג בדק אותו (מרחוק) וביקש שיעשה בדיקות לכבד שלו.... הוא חושב שהוא מפתח שם משהו... אך אחרי שיחה של שעה (!) עם אוריאל - מנהל פורום רייקי - נרגעתי מעט וחזרתי למסלול - "מה שקורה אני יודע שצריך לקרות.." (דיברנו פעם על שב"ק ס´ לא ?!?) אז זהו... בינתיים אני שולחת לו אנגיות חיוביות והרבה אהבה מצידי ומייחלת ליום בו ידפוק על דלת ביתי ויאמר את המילים הנכספות: "אני צריך עזרה.." ולא סתם עזרה - אלא עזרה נפשית, תמיכה נפשית יותר נכון כי הוא היחיד מכולנו שלא הביע שום רגש בעקבות מות אבי.... מקווים לטוב, מרג. חוצמזה - איך אתה?????????? מתקדם משהו??? (רק אם אתה יכול לפרט כמובן....)

היי, דארלינג!... אחיך ואני:

*** אחיך: *** אני מבין שהוא לא מוכן אפילו שיבדקו אותו... בעיה! האם אפשר ו/או צריך לעזור לאדם שלא רוצה עזרה? ומה לעשות כשהוא בן משפחה? למישהו יש במקרה נוסחה???? *** אני: *** מרגיש נפלא!!! עדיין בלגן בתוכי, אבל זה כבר החצי השני של הבלגן... את יודעת, כשהסדר החדש כבר מתהווה (הרי מדובר בבלגן שבין הסדר הקודם לסדר החדש) וזה כאילו "הפכתי תקליט" וזה כזה כיף...! אפילו הסבל בתוך זה הוא כיף!! שלך באהבה בן נ.ב. מה זאת אומרת "אם אני יכול לפרט!" אני יכול לפרט בפורום הזה הכל! וגם את!! כאן, בפורום הזה, יש התבטאות חופשית לגמרי!!! פה זה מקום נטול פחד!!! לא יהיה פחד בפורום הזה!!!!!! סתם, ברור שיהיה, אבל... ובכל זאת נוע תנוע...

אויש, התבלבלתי, השאלה היתה לדויד

אז דויד!!! בוא הנה מהר!!! השבתי על שאלה שנשאלה אותך - עכשיו תורך! תענה! ומה זאת אומרת "אם אתה יכול לפרט" - בטח שאתה יכול לפרט! כאן זה המקום שאליו הפחד מפחד להיכנס (כמו הבית של מרגלית), אז אתה יכול לפרט הכל, בלי מגבלות!!! אוהב בן

Kaya

New member
חחהה !!! קטעים ../images/Emo13.gif

התגובה היתה בעיקרון לדיוויד וכשכתבתי אותה היתה לי הרגשה שגם אתה תראה - כך שעניתי גם לך
אבל ה "אם אתה יכול לפרט" היה מיועד לדייב - ויש סיבה לכך
קטעים
שוב פעם - אני מחכה לאחד - והשני מגיע
לגבי אחי ***** אי אפשר לעזור למי שלא רוצה לעזור לעצמו - גם בהילינג ובביו-אנרגיה, זה לא משנה - הם לא מצליחים להגיע אליו כי הוא ´חסום´ אנרגטית...
כך - שכל מה שנותר הוא באמת לפרוץ את מחסום הקונבנציונאלית ולגרום לו להתחיל להאמין.... ב ע צ מ ו !!! קיבינימט !!!!! איך הוא לא רואה את זה ???? ז´יט קון-דו שכמוהו !!!! לעזאזל...סרן בחיל הים, בחור מ ד ה י ם !!! אני לא מבינה את זה.... למה הוא עושה את זה לעצמו
טוב... סורי על שחרור הלחץ - אני צוברת את זה - ולא בריא לצבור בבטן, גם את זה אנחנו יודעים כבר.... מרג.

~דויד~

New member
מרגלית

עזבי אותו, שחררי אותו לחופשי, תני לו להיות מה שהוא רוצה... אז מה אם הוא אח שלך. בשר ודם ... גם אני אח שלך. אנחנו משפחה כבר, לא? אל תהיי תלויה באף אדם בעולמנו. זה לא בריא ולא רצוי. קחי אחריות על חייך ואל תתני לאף דבר או אדם להשפיע עליך. שימרי על הכח האישי שלך. ואנחנו יודעים שאת מסוגלת! ב
, דויד.

~דויד~

New member
אני מקווה שהדברים יסתדרו עבורך ../images/Emo13.gif

בקשר אלי: אני מרגיש מצוין, מעולה ואף נפלא!!! הייתי אתמול שוב פעם במילואים ותרמתי למדינתנו. היה לי כייף להרגיש שאני תורם. אני אוהב את זה!!! ואחרי המילואים הלכתי לשיעור של בן, ושוב פעם נהניתי. בן הוא ממש מדריך מצוין! ואחת התלמידות שלו בשיעור אפילו נתנה לי מתנה: איזה כייך לי!!! והיום אני נותן עוזר לשני חברים שלי לקראת מבחן שיש להם במחשבים ואח"כ הולך איתם לסרט (שרק). ובערב אני הולך למכון ללימוד הקבלה כדי להשתפר עוד יותר בתחום הרוחניות. וחוצמזה, אני ממשיך לחפש עבודה, ומתכוון להפיץ את קורות החיים שלי וללכת לראיונות. זה כל-כך כייף, לחפש עבודה!!! אני אוהב את זה!!! זה כמו לפתוח תיבת משחקים ולהגיד "הממממ.... במה בא לי לשחק עכשיו?" וחוצמזה, אני טס בקרוב לארה"ב, ושם אני אקנה תוכנה לפיתוח תוכנות, ואתחיל לכתוב את האתר שסיפרתי לכם עליו, ואפיץ את התוכנה של האתר שלי לכל ידידי הקרובים. כמובן, שזה לא בטוח, אלא רק תכנית שקיימת אצלי כרגע, ויכולה להשתנות בכל רגע... זהו, אני שמח ומאושר!! אוהב אותך, דויד

לחימה, אהבה ומה שביניהם...

שלומות בן.. כל מילה הינה מטאפורה, לכל מילה יש את הפירושים שלה אצל כל אחד. כאשר קבוצה מגדירה מראש את הפירוש של מילה מסויימת אזי יש לכל אחד מהם פירוש דומה לאותה המילה/ מטאפורה. כמובן שלכל מילה יש את המטען שלה, ולכל אדם יש רמה שונה של אותו מטען בהתאם לקורות אותו בחייו. בענין המילה לוחמים. יהיה מעניין לעשות סיעור מוחות ושכל אחד יאמר את כל האסוציאציות, הפירושים, התמונות והרעיונות שעולים לו בעקבות המילה הזו.. וחלק כבר עשו זאת. חלק אחר עושה זאת בראש. אצלי המילה לוחם חוץ מכל הקונוטציות והמטענים הצבאיים - אם זה מסרטים או מהחיים במדינה שלנו מעלה עוד דבר. מעלה את החוק הפיסיקלי שאומר : "לכל כוח יש תמיד כוח זהה מנוגד לו" וכאשר יש לוחמים יש מלחמה.. ואז יש כוח זהה ומנוגד. לעומת זאת כשיש אהבה.... אני לא אומר שעליך להחליף את המילה מלחמה באהבה או בהרמוניה. אבל אני כן מציע שתגדיר מחדש, או בנוסף, למה אתה מתכוון.. כך שאנשים ירדו יותר לסוף דעתך.. או שלא. בכל אופן אני אשמח להיות כאן, אם זה לוחמים, או אוהבים, הרמונים או קאוטים.. רוח

למעלה