שאלה למי שמבין

זיו עשר

New member
שאלה למי שמבין

יש לי חבר מזה כשנתיים, כל פגישה עם החבר הזה למחרת או באותו יום אני מרגיש מאד גרוע, זה לפעמים מצב גופני לפעמים נפשי, האם יש קשר בין הדברים או זה סתם דמיון? יש להדגיש שבזמן הפגישה אני מרגיש מאד טוב

miyamoto

New member
יש לי כמה השערות.

1. יכול להיות שאתה פשוט נוטה להיפגש איתו רק כאשר אתה חש ברע, כאשר מצב-רוחך מדוכדך או משהו בסגנון. כאשר אתם נפגשים מצב-הרוח שלך משתפר זמנית ולכן מצבך הפיזי\גופני נשכח זמנית. לאחר שכל אחד מכם הולך לדרכו, אתה חוזר להרגיש ברע. 2. אפקט המגירה. (נקרא לעיתים 'חשיבה סלקטיבית', אתה יכול לקרוא על התופעה ברחבי המרשתת. 3. חברך סאדיסט ונהנה לדכא אותך על ידי העברת מסרים תת-הכרתיים או לגרום לך לחוש ברע בעזרת חומרים שונים.

זיו עשר

New member
לא בכיוון

לרוב אנו נפגשים ללא במקרה, ואחרי הפגישות איתו אני ניזוק בדברים כמו דלקת באוזן דלקת ריאות, סתם מצב רוח רע, שבר ביד, נגנבה המכונית, יש עוד הרבה דברים, אני רוצה להתרחק ממנו אבל לא נעים לי להגיד לו לך

רסקול

New member
עשה עליך "עין הרע" החבר שלך

יש ביניכם קשר רומנטי? יש ביניכם קשר גופני?

זיו עשר

New member
קשר חברי בלבד

אני לא מבין בדברים האלו בכלל, מה פירוש עשה עין הרע?

TAINTED SAINT

New member
עם חברים כאלה אתה לא צריך אוייבים..

נראה לי שעלייך להגדיר מחדש את המושג "חבר",לטענתך קרו לך כמה וכמה דברים לא משמחים במיוחד כתוצאה מהקשר שלך איתו,אינך חושב שאוליי עדיף לך,לפחות לתקופת מה,לנתק עימו קשר ולראות אם המזל הרע ממשיך "לרדוף אותך" ? אם לא יקרה לך שום דבר חריג במשך הזמן שלא תהייה עימו בקשר,ומייד לאחר מפגש עימו שוב יקרה לך דבר בלתי נעים הייתי אומר שקשה להניח שרק מקריות מעורבת בכך,בחברות מסויימות בעולם ישנם מנהגים שונים להסרת "עין הרע",השאלה היא עד כמה אתה מוכן להרחיק לכת..... בפפואה ניו-גינאה מקובל היה לכרות את ראשו של החשוד ב"הטלת עין הרע" ולאכול את ליבו עם בננות אפויות במיץ מנגו טרי,אינני חושב ששיטה זאת יעילה במקרה שלך משום שקשה לי להאמין ששופט יקבל את הסברך וישחרר אותך לחופשי... במונגוליה החיצונית נהוג לשחוט טלה בן 7 ימים לאחר טקס מיוחד אותו עורך שאמאן[רופא אליל],חיפוש מהיר בדפי זהב הבהיר לי כי קל לרכוש בארץ טלה,אך אין לנו ולו שאמאן מונגולי אחד לרפואה,כך שגם שיטה זאת בלתי ישימה לגבייך,ישנם שרלטנים רבים אשר מפרסמים עצמם כ"מסירי עין הרע",חוץ מלהוציא ממך את מיטב כספך לא תראה מהם באמת ישועה.... מה שנותר הוא ללכת למקווה,לעבור "טקס טהרה",ולקוות לטוב,מי יודע,עם קצת מזל אולי אפילו תמצא חברים חדשים במקווה....אם תפגוש שם את רסקול,מסור לו ד'ש. בהצלחה.

שרי תוש

New member
הם האויב האמיתי

אלו שתמיד מדברים יפה וצוחקים, ובתוך לבם מקללים

TAINTED SAINT

New member
ואם ההתרחקות לא תועיל.....

ניתן תמיד לנקוט באמצעים דראסטיים יותר....בובות וודו....קללות נגדיות..... ומאיפה הידע שאלו שמחייכים בחוץ מקללים בפנים? אני מכיר כמה[כולל את עצמי במניין],אשר התברכנו בכשרון הנדיר,אנו יכולים לקלל אדם ישירות,לשנא אותו מבפנים ומבחוץ,ובנוסף לקלף שום לסלט חצילים בו זמנית !!! המתכון לסלט חצילים 3 חצילים גדולים טריים 200 גרם מיונז 8 שיני שום גדולות קלופות כפית מלח חצי כפית פלפל לבן טחון דק רבע כפית פלפל שחור גרוס גס 2 מלפפונים כבושים בחומץ [לא במלח !!!] קצוצים לקוביות קטנות שוטפים את החצילים ומיבשים עם נייר סופג,מדליקים את האש ב"עין" הכי גדולה שיש לכם על התנור להמשך הכנת הסלט אצטרך בקשה מנומסת,ואני מבטיח להמשיך ביי.

למעלה