שאלה למנוסות- עד כמה קריטי?

שאלה למנוסות- עד כמה קריטי?

אני לקראת לידה 4, הפעם רוצה טבעי.
התחלתי שבוע 41, כולם מפצירים בי לזוז, לעשות הליכות, לזרז... הדבר שהכי בא לי זה לשכב, לראות טלוויזיה ולנוח, מתוך מחשבה שכשיגיע הזמן , דברים יקרו באופן טבעי ( כמו שקרה ב3 לידות קודמות). אגב ב2 לידות ניסיתי מליון זירוזים וכלום לא עזר.
השאלה אם אני לא פוגעת בסיכויי הלידה? התברגות באגן? נהנת מהרביצה שלי וקשה לי לחשוב בכלל על מדרגות/ הליכות. אשמח לשמוע אתכן

לילך 56

New member
לא ממש יודעת להגיד לך

בכל זאת שולחת קודם כל

מניחה שכל יום הוא נצח
לגבי זירוז - השאלה הראשונה שעולה לי האם קביעת גיל ההריון היתה לגמרי מדויקת, לפי מה נקבע התאריך - לפי וסת אחרון, לפי US ואם לפי US אז באיזה שבוע זה היה. תזוזה של כמה ימים לפה או לשם יכולה להיות ההבדל בין איחור אמיתי בתאריך לבין העובדה הפשוטה שמצד האמת עוד לא עברת את התאריך....
עוד דבר זה מעקב פוסט דייט - מה מצב השיליה, המים - כל עוד הכל תקין נראה לי שהייתי זורמת. אולי קצת נסיונות זירוז טבעיים - לא יודעת אם הליכות (למי יש כח בחום הזה בשבוע 41
) אבל כן עיסוי פטמות או קיום יחסים
אם יש בעיה אז לפעמים אין מנוס מזירוז ביתחולימי, במקרה כזה הייתי מנסה זירוז טבעי מסיבי בהתייעצות עם מדריכת הכנה ללידה מנוסה ואם לא עוזר אז ביתחולים.
המון הצלחה!

לא ניראה לי קריטי

תעשי מה שמרגיש לך נכון.הגוף שלך יודע איך ללדת והתינוק יודע איך להוולד. שיתחילו הצירים סביר שלא תצליחי להמשיך לשכב לנוח על הספה.

newmama14

New member
אולי כבר ילדת...

אם לא אצה לך הדרך לזרז ולהאיץ, הכי טוב :)
אם זו הייתי אני אולי כן הייתי במקום לרבוץ מול הטלוויזיה על הספה, רובצת מול הטלוויזיה על כדור פיזיו (ועל הדרך עוזרת קצת להתברגות)...

מתחילה שבוע 42

חוץ מקצת התכווצויות לא סדירות, לא מרגישה כלום. שוב נמצאת בסרטים שיתחילו לדבר על זירוז . מותשת!

למעלה