שאלה למעסים (גברים)

Spiritualized

New member
שאלה למעסים (גברים)

האם יש לכם מדי פעם מחשבות ופחדים על מה יקרה אם לפתע בלי שיש לכם מושג על מה ולמה - משהי תאשים אתכם בהטרדה מינית במהלך העיסוי?

חן M

New member
על זה פחות חשבתי אך

לפעמים עולים חששות ללכת לבצע עיסוי לבחורה בביתה כשפתאום הבעל/חבר מופיע ואולי הוא פרמיטיבי ולא ידע על קיום הטיפול ואז יכול להתעורר בלאגן כתוצאה מאי הבנה.

Spiritualized

New member
חחח...הזכרת לי משהו...

פעם אחת משהי הזמינה אותי אליה הביתה לעיסוי - משהי שאני מכיר דרך חברה משותפת , ואני מכיר גם את בעלה אפילו יותר מקרוב... בקיצור הגעתי אליה עם המיטה, בעלה במילואים אבל יודע מכל הסיפור - ופתאום דפיקה בדלת... עכשיו היא ערומה מתחת לסדין..מה דפיקה בדלת פתאום? אז אני ניגש לפתוח ומי מאחורי הדלת עם מדים ופקלאות? בעלה
לפני שאתם ממהרים לדמיין המשך מביך לסיפור אני אעצור אתכם ואספר שהוא ישב וצפה ב15 דקות שנותרו , אח"כ ישבנו יחד שלושתינו לשתות קפה והוא סיפר לנו ששחררו אותו ואת כל הפלוגה מוקדם... סוף טוב הכל טוב

חן M

New member
../images/Emo67.gif

וואי איזו טבילת אש, זו ממש סיטואציה לא נעימה לדעתי.

יעל81

New member
חחח ואתה הזכרת לי משהו

לפני כמה שנים נסעתי לסופ"ש אצל ההורים, ואמא שלי פינקה אותי והזמינה לי מסאז'יסט הביתה. הוא פתח את המיטה בסלון, ואני הייתי עליה מכוסה בסדין, עם תחתונים בלבד כמובן. בבית היו באותה עת רק אימי ואחותי. פתאום אבא שלי מגיע, רואה ומתחיל לצעוק "מה זה, את ערומה באמצע הסלון, תתלבשי". אמרתי לו "תשתוק יא קנאי" והמשכתי להנות
אבל לגבי שאלתך המקורית, היה עיסוי אחד שקיבלתי ממעסה גבר בספא, אשר בסיומו תהיתי ביני לבין עצמי אם הוא לא הגזים קצת. לא הרגשתי מוטרדת, אלא בעיקר מובכת. בפעם הבאה כבר ביקשתי אישה.

זה בעיה

יצא לי לחשוב על זה פעם אחת או פעמיים. אני אישית דואג מאוד לצניעות המטופלים שלי (גברים ונשים כאחד). אני מקווה שלא יקרה דבר כזה לאף אחד חלילה, לדעתי בחורה שתעשה דבר כזה, צריכה להיות ממש ממש ממש משועממת. לחוקרים במשטרה יש את הדרכים לדעת האם יש צדק בדברי המתלונן. לא פשוט להאשים משהו שחף מפשע. אבל......(ויש אבל): אם לא הייתה זהיר בטיפול, והמטופלת ניסתה להכשיל אותך.... ואתה בתמימות הלכת עם זה הלאה, (דבר שקורה למטפלים) זה עלול להפיל אותך בפח חזק מאוד. ולכן ... מומלץ להזהר ככל הניתן ולתת למטופלת את ההרגשה הכי נוחה בזמן הטיפול, אם היא רוצה להשאר אם מיכנס, אז שתשאר אם מיכנס ולא ללחוץ עליה להשאר בתחתון (ושלא נדבר על עירום מלא מבלי הסכמתה כמובן). בכל מקרה: גם נגיעה באזורים מסויימים עלולים להוביל להטרדה, כגון: השדיים, ואיבר המין. לפני כשנה בג"צ התיר למטפל לעסות לאישה את הישבן במידה והיא מסכימה ושאין בזה הטרדה מינית. יום טוב ושבת שלום טל

uty76

New member
אני עדין מפחד

זאת שאלה של זמן וכסף עד שאתקין מצלמה עם חיבור לשרת חיצוני עם חוזה שאוסר עלי לגשת לקבצים כדי שיוכל לשמש כראיה בבית משפט. בקיצור העניין סבוך ומורכב, מספיק להיזכר בסיפור בתנ"כי על אשת פוטיפר ויוסף כדי להבין שגם אם אתה צח כשלג אתה בסיכון לאבד ברגע את כל מה שיש לך.

uty76

New member
המעסה צריך להיות מותאם למטופל

ופחות שהעיסוי יתאים למטופל : ) ובהמשך לתשובה של טל, במה את רוצה לטפל?

למעלה