שאלה למעסים

שאלה למעסים

היי, אני יושב מול מחשב סביבות 12 שעות ביום... (העבודה שלי ) רציתי לדעת האם עיסוי יעזור לי לשחרר את הצוואר , משום מה יש לי גם כאבי רגליים , תודה

uty76

New member
מצחיק אחד

אני לא מבין איך אנשים מביאים את עצמם למצב של קריסת מערכות לפני שהם מתחילים לחשוב בכלל על לטפל בעצמם. מכיון שנראה שאין לך זמן אני ממליץ בחום, שאתה תטפל בעצמך (וכמובן שהעצות שאני הולך לתת לך לא באות במקום עזרה מקצועית, ואני מתכוון שתפנה לעזרה מקצועית מרופא ולא מעורך דין על זה שניסיתי לעזור לך...) אז ככה: 1. כל חצי שעה קום מהכסא ותתמתח. 2. תשתדל לשמור על יציבה נכונה מול המחשב. תגביה את המסך כך שתוכל לשבת זקוף מול המחשב. אגב, ספרי טלפונים הם אחלה הגבהה. 3. אם היית שואל אותי מה עדיף עיסוי או פעילות גופנית, הייתי עונה לך חד משמעית פעילות גופנית נמרצת 3 פעמים בשבוע. צא לעולם, חייך אליו, סוף שבוע עם אוהל בטבע, תכין בלילה על המדורה תבשיל חצילים+קישואים+בצלים עם כמה נתחי בשר בקר (לוקח שעות אבל שווה את זה) תישן באוהל על האדמה הקשה צא לטייל באשמורת הבוקר בלי טלפונים בלי לחץ רק אתה ואלוהים

זמן!!

הוא מוצר יקר !!!! הייתי בנמל קיסריה בסופ"ש מקום מדהים לטיול דרך אגב.... תודה על העצות !

uty76

New member
כל שנאמר

נאמר בדאגה כנה! אני גם עובד שעות במשרד וסובל מאותם הדברים.. עבודה על שרירי הצואר בעיסוי רקמות עמוקות למשל, יכול מאד לעזור גם לבעיות שכנראה כבר פגעו בשלד והמערכת הנוירולוגית.

uty76

New member
בלי לראות אותך אני אומר ככה:

לך על אוסטאופטיה גם טווינה או עיסוי תאילנדי יכולים לחולל פלאים

uty76

New member
בהחלט

אוסטיאופטיה היא אחותו העדינה של הכירופרקטיקה. ולכן המלצתי לך עליו. אוסטאופטיה מבסס את האיבחון על הרפואה המערבית אך הטיפול נילקח משיטות העיסוי השונות. מטרת העיסוי: להחזיר את הגוף למצבו הנורמאלי כדי שהדם ונוזלי הלימפה יזרמו ללא הפרעה לאברים. עיסוי תאילנדי מבוסס על 1. האיורוודה - הרפואה ההודית, 2. היוגה 3. וגם זליגה של הרפואה הסינית חזרה דרומה להודו. ישנם שני עקרונות בעיסוי התאילנדי שהם זרימה וריתמוס (מקצב). דרך לישות, מניפולציות, עצירת דם וכו' המטפל פותח את ערוצי הדם והאנרגיה בגוף, כדי שהגוף שלך ימצא שוב את הדרך לרפא את עצמו. טווינא היא Acupressure ומהווה חלק ממכלול שיטות הטיפול שמרכיבות את הרפואה הסינית. הטווינא משפרת את זרימת הצ'י בגוף דרך נקודות הדיקור. זהו טיפול נימרץ ונמשך כ-30 דק'. המלצתי עליו בגלל שיש התמחות שלמה בטווינא לטיפול בבעיות אורטופדיות. אשמח להמשיך ולענות על כל שאלה שיש לך, עותי.

תודה @

על ההסבר, לא ציינת עלויות.. (אשמח לדעת) ומהי תדירות הטיפולים הרצוייה , תודה !

חן M

New member
יש המון פרמטרים לקביעת מחיר

פר טיפול. מחיר טיפול לשעה יכול לנוע בין 150-250 ש"ח וזה משתנה בהתאם לסוג הטיפול,מיקום הטיפול,וכו'... בתור התחלה רצוי לבצע 1-2 טיפולים בשבוע ובעתיד לקבוע זאת על פי יכולתך הכספית (פעם בשבוע,פעם בשבועיים,פעם בחודש).

חן M

New member
../images/Emo124.gifכאן נמחקה הודעה פרסומית.

הפרסום על גביי הפורום אסור,תודה
.

דרכים להפסיק כאבי עבודת מחשב

1. להזמין ארגונום שיבדוק אם סביבת העבודה שלך בנויה נכון ולמידותך. 2. פעם בעשרים דקות להתמתח ולדאוג לסדר משהו שיזכיר לך לעשות זאת. פעם בארבעים דקות לקום ולהתהלך בחדר. יתקנו אותי המומחים בעניין הזה אם טעיתי. 3. להגדיל את הכתב על המרקע כדי שלא תצטרך למתוח את הצוואר קדימה תוך כדי עבודה. 4. לעבוד עם דסקטופ ולא עם לפטופ. 5. טאץ' פד ולא עכבר.

ישיבה גורמת לכאב

ישיבה מרובה לוחצת על מערכת העצבים ועל מערכות שונות בגוף וזה גורם לכאבים בצקות וכו.למנוע את הבעיה צריך כל שעה לקום לדקה לעשות סיבוב להניע את המערכות השונות ולקבל טיפול פעם בשבוע או 10 ימים אצל מטפל מנוסה .אם לא הסימפטומים יחמירו .צריך לרדת במשקל אם אתם מלאים כי יש לחץ של הבטן על הרגלים.לפרטים נוספים תהיה בקשר.

rafagav

New member
אם תלמד לשבת נכון...

אז.. לפתע.. כאבי הגב, הברכיים והצוואר יעלמו.. לא.. אל תרוץ לחפשם. רק ברך על התוצאה. ושים לב - אתה יכול לעשות את זה בעצמך, לפי העצות בלינק למטה... צור קשר להסברים!!

למעלה