שאלה לנשים - גברים לא לעזור (פרק ב )

שאלה לנשים - גברים לא לעזור (פרק ב )

במהלך משחק כדורסל ,באיזה מקרה שורקים לשחקן עבירת "3 שניות"? נא לא להעזר בגוגל חבר או טל ברודי עשר הפותרות הראשונות יקבלו במתנה מחזיק מפתחות של בצורת 5 שקל עבור העגלה בסופר תודה

Lir האחת

New member
אני יכולה רק לנחש...

כי אין לי שמץ של מושג חחחח החזקה של הכדור? זה לא התחום שלי כדורסל

Lir האחת

New member
חח

הייתי בודקת בגוגל עכשיו..אבל זה אפילו לא מסקרן אותי חחחח העיקר שזה היה משעשע

אהממ

לא שיחקתי כדורסל מאז היסודי אז אני לא בטוחה. אבל אני מתה למחזיק מפתחות כזה אז אני אנסה חחחחחחח ממה שאני זוכרת, זה קשור לכדור ביניים אולי?

חח לא

חשבתי שזו שאלה קלה .....נו מה קורה ששאלה זו תיפתר מבטיח לעלות אחת מאתגרת גם לגברים בפורום

בטוח??

אני זוכרת שאם הכדור היה 3 שניות בידיים של 2 שחקנים מ2 הקבוצות, אז זה כדור ביניים.

כן

עבירת 3 שניות זה כאשר שחקן מהקבוצה היריבה עומד מתחת לסל באיזור שמסומן בחצי קשת למשך 3 שניות זה חוק יבש שכמעט ולא שורקים לו בכדורסל המודרני...אבל לזו היתה הכוונה לגבי כדור ביניים. החוקים השתנו יש כמה נסיבות לשרוק כדור ביניים. נ.ב גם אני לא שיחקתי כדורסל מאז היסודי.... לפחות לא בקבוצה :)

מאז היסודי ומאז הקבוצה../images/Emo7.gif

מי ישחק איתי עכשיו.. אני אפילו לא זוכרת את החוקים מסתבר

lb22

New member
איזה טעות רצינית יש לך ....

ואתה עוד שואל פה את השאלה שאתה לא סגור על התשובה שלה : 3 שניות משמעו : שחקן התקפה עומד במשך 3 שניות או יותר בתוך מסגרת הבקבוק (אזור הצבוע). החצי עיגול שאתה מדבר עליו נכנס לתוקף העונה באירופה (בארה"ב הוא קיים הרבה יותר זמן) והוא אזור שבו אין שריקה לעבירת תוקף (צ'ארג'ינג). כדור ביניים - החוק לא השתנה , הוא פשוט בוטל. שורקים לכדור ביניים כאשר שני שחקנים נאבקים על הכדור ותופסים אותו ואז הכדור עובר לקבוצה שחץ ההתקפה מופנה אליה.

נכון צודק

באמת התבלבלתי בין איזור הצבע לבין החצי קשת. זה רק מראה כמה זו שריקה שלא נשרקת.

lb22

New member
זה גם לא ככ נכון....

שורקים את זה מספיק , לפחות פעם אחת במשחק (וזה די הרבה) עזוב , תגיד שלא שיחקת הרבה זמן , זה יוציא אותך טוב יותר :)

כבר אמרתי

וגם לא התיימרתי להיות איזה מומחה, סתם רציתי לראות את התשובות של המין הנשי בקטע הומוריסטי ואני שמח שהעלתי את הפוסט הזה למרות שבסוף הבדיחה היא על חשבוני :)

למעלה