שאלה לרונים

צ ל י ל 8

New member
שאלה לרונים ../images/Emo13.gif

אני מנסה למכור את הבית מזה זמן מה והזמן עובר לו מהר מדיי ואני קצת מתחילה להילחץ כי כבר קניתי דירה אחרת... אז... בעצם.. מה שהכי מעניין אותי זה מה יקרה מבחינת מכירת הדירה ואני לא יודעת אם ניתן לשאול זמנים ברונים, אבל אני אשמח לכל תשובה. שרון סוויד 10/9/72 מיקום: פרדס חנה עוד משהו שצריך?

שרון...

לגבי מכירת הדירה - הרון שקיבלת הוא "דאגאז", רון שניראה כמו שעון חול, וכמובן, המראה שלו קשור למשמעות שלו.. המילה שלו היא - "התעוררות"... הוא מדבר על שתי תקופות, על שינוי, על הפצעתו של יום חדש... בהקשר של השאלה שלך, זה בהחלט מספר לי שהדירה תימכר. עם זאת, אני בטח לא צריכה להגיד לך את זה, אלופת טארוט שכמוך
המשמעות היא בתנאי שאת עושה כל מה שאת יכולה. לגבי מתי - הרון שיצא לך הוא אלגיז.גם פה, כמו בדאגאז, יש שתי משמעויות - הגנה (פסיבי, כתוצאה מפעולה של מישהו אחר), או התקפה. שהבחירה היא בידיך, אם להיות זו שתוקפת, או מתגרה באלים, או נוטשת את המוסר והאמונות ועושה משהו שלא מתיישב עם הצדק, גם לא עם שלך, או אם את עושה את זה כמו שצריך - במיקרה הזה, הרון מדבר על הגנה. לכן, עצת הרונים אלייך היא לעשות א תהעיסקה הזו, כמו שכתוב בספרים, בלי "להתלכלך"... לא יודעת מה זה אומר עבורך, אבל אולי מישהו הציע לך חלק מהכסף ,מתחת לשולחן" או משהו כזה... הוצאתי עוד מספר רונים בשבילך, כדי לראות מי נגד מי, ואני מוכרחה להיות כנה איתך - אני לא רואה שהסאגה הזאת מסתיימת בקרוב עבורך... אני מאוד מקווה שאני טועה הפעם, אבל במקומך הייתי משתדלת להתארגן לעוד תקופת-מה של המתנה... הקונפליקט הזה, של התקפה מול הגנה, עולה בכל רון שאני מוציאה עבורך. של דומיננטיות מול פסיביות. של להתקיף או רק להתגונן עם יעלה הצורך. אני מאמינה שזה קשור להחלטה שתצטרכי לעשות בזמן הקרוב, ואחריה ייתכן שהכל ייראה בהיר יותר דרך הרונים... אני מקווה שאת מבינה על מה הם מדברים

צ ל י ל 8

New member
../images/Emo7.gif באסה

אני אגיד לך, הדירה נמצאת אצל מתווכת, ובינתיים לא רץ שום דבר בעניין. הבעיה העיקרית היא גם שנתנו לחברה שלה בלעדיות, כך שאני לא יכולה לפרסם את הדירה על דעת עצמי. היא טענה שהם הכי גדולים, וביננו זו האמת. אבל הבעיה הכי גדולה זה המיקום שבו אני גרה. פיכסה.... אבל אל תגלי שככה אני חושבת
ההמתנה היא אולי לכיוון של המתווכנת, כי שוב, לי כבר לא נותר הרבה מה לעשות בנידון. כמה שניסינו למכור, עיתונים, אינטרנט, שלט.. כלום לא עזר. תיווך היה הקש האחרון. אני מאוד מקווה שיהיה לזה סוף
עומר.

מתוקה...

אני מבינה כמה זה קשה, הלחץ העצום הזה של בעצם שתי דירות שהן שלך... המון לחץ כלכלי... אני מאמינה בכנות שזה יהיה בסדר, כלומר, עכשיו תצטמצמו קצת, ואז תקבלו בוכטה מהבית ותהיו מרוצים
אגב, למה למתווכת יש בלעדיות? זה חובה לעשות ככה?

צ ל י ל 8

New member
זו לא חובה, אבל אם נותנים

בלעדיות, הם מתחייבים לפרסם את הדירה בפליירים, בעיתון שלהם שמופץ בחינם וכד'. מספיק הוצאתי כספים על פרסום

צ ל י ל 8

New member
עומר, ראיתי את המסר שלך, אבל

יש לי בעיה עם מערכת המסרים. אני לא מצליחה להשיב לך וגם לא לפתוח הודעה חדשה. אני אצור איתך קשר מחר

למעלה