שאלה מביכה

voodoo

New member
שאלה נהדרת ! :cool:

אמממ לצערי אני יצתרך עוד מידע כי שתי הלהקות השתנו דיי הרבה במהלך השנים ההבדל הפיסי יותר אולי הוא שבלינק שמרו על פרופיל חובבני יותר בעוד שאופספרינג די לקחו את זה לרמות גבוהות בלינק אוהבים לשיר על נעורים אהבות בלה בלה ( שזה אחלה אבל לא מה שהייתי מצפה מלהקת פאנק ) בעודשאופספרינג נהנים לתת מסרים די מסובכים אבל שומקים על רמה שהיא לא מטורפת מידי בכל מקרה אפשר לאמוד את בלינק היום באלבום האחרון שלהם ( take of your pants and jacket ) אומנם אלבום שהוא דיי אכזבה ( לפחות בשבילי ) אחרי הסינגל rock show ציפיתי לאלבום מפוצץ כזה שישאיר הרגה לעוד! אבל.... במקום זה הם לא ממש נתנו לי שום הרגשה חוץ מבחילה זמנית ורצון עז להחליף מהר חזרה לאופספרינג ( שאותם אני שומע מלא פעמים ביום יחד עם סיסטאם שאני ממש חולה עליהם ! ) בכל מקרה התשובה קצת התבלבלה כאן אבל אפשר פשוט להגיד את זה ככה, לבלינק אין באסיסט ושני סולנים, למה לעזאזל הם מתימריים להיות?? אני לא מבין אותם ... אבל אם אתה רוצה בלינק במייטבו תסתמך רק על סינגלים אני אישית הייתי הולך על אדם סונג ורוק שואו אפילו לא על all the things שאם קוראים לזה ככה ( סליחה על בורותי ) כי אממ הוא פשוט גרוע ! ואם במוסיקת פאנק איכות תחפוץ אופספרינג זו גם לא תמיד התשובה בשבילך .... בקרוב תפורסם רשימת להקות שהאופספרינג ממליצים שבעצם לדעתי הדיקייז מעולים ( חפשו באיזה תוכנה כזאת לשיתוף קבצים ) הם שרים פאנק אנגלי שהוא דיי שונה מהאמריקאי ונכנס לפוליטקה ודת ויורד בצורה ברוטלית ..אייי מקווה שעזרתי -=voodoo=- מתוסבך מתמיד :p

voodoo

New member
אני לא חושב

ממה שאני ראיתי יש להם שני גיטריסטים ללא שימוש כלל בגיטרת באס אבל אני לא ממש בטוח ומקבל את הטענה מחמת הספק... -=voodoo=-

Sham 69

New member
כן בטח .. בסיסט

הדבר היחידי שההומו הזה יודע לעשות זה לחזור על אקורדים .. אחריי הגיטרה .. ואז זה הוא גם בקושי עושה

shinji

New member
יש מלא הבדל....

אם תשים לב, בלינק 182 מנגנים סקייט-פאנק, ולרוב הם שומרים על הסגנון הזה, המילים שלהם לרוב קלילות. אופספרינג הם פאנק-רוק, אך הם לפעמים נוטים לכיוונים אחרים.

Sham 69

New member
בלינק זה סקייט פאנק?

איפה אתה חיי? מה הקשר בין בלינק לסקייט פאנק בכלל?

Sham 69

New member
לא קראתי את כל התשובות שענו לך ..

אבל הכל דווקא נראה כמו זיבול זה 2 סגנונות אחרים לגמריי, ואפשר לשים לב אם אתה שומע את המוזיקה הזאת דיי הרבה זמן .. פאנק זה לא סגנון אחד .. פאנק מחולק לעוד הרבה תתי נושאים, בלינק נחשבים למשהו בין פופאנק עם השפעות של פאנק רוק פה ושם ואוספרינג זה פאנק רוק דיי טהור . בערך . בכל מקרה, בלינק = חרא

למעלה