שאלה מביכה......

dustin1

New member
שאלה מביכה......

אבל אין מוצא, אני חייב לשאול אתה. מתי בשלב הזוגיות כבר מרגישים ממש נוח... הממ... להיות ממש פתוחים אחד עם השני... במובן של יציאות הגוף....? אצלי אנחנו בקשר כבר 8 חודשים אבל אני מרגיש שאני ממש אתפדח... מה איתכם בקטע הזה או בכלל באופן כללי?

תצ'מע ../images/Emo6.gif

אני באופן טבעי לא מרגישה בנוח להפליץ או לעשות גרפסים וגם נראה לי אולי פעם או פעמיים זה קרה ובטעות כי לא הצלחתי לברוח לשירותים או לעצור את זה- אבל אני לא מרגישה בנוח לעשות זאת ליד אף אחד כולל המשפחה הקרובה שלי.

פיטפטו

New member
אני חושבת שזה אינדיבידואלי לכל זוג.. ../images/Emo13.gif

מה אני אגיד לך.. אתה יכול לנסות ולראות מה התגובה שלה
אחרי הפעם הראשונה הכל נהיה הרבה יותר קל

אצלנו זה לא לקח הרבה זמן

אני חושבת שזה מאוד אישי... אנחנו שנינו מאוד פתוחים, וכמעט מההתחלה היינו פתוחים גם עם "יציאות של הגוף"...

dify

New member
קודם כל תלוי אם אתם גרים יחד

כשגרים יחד לי אישית זה נשמע סוג של עונש- שאפילו בבית שלך האישי אתה לא יכול להרגיש משוחרר. זה גם תלוי במידת הפתיחות בדברים אחרים ובכלל. מסכימה עם פיטפטו- אחרי שזה קורה פעם אחת זה הופך להיות יותר קל. והאמת אני אגלה לך בסוד- כולנו צריחים לפעמים לשחרר :) ואם יש אורחים בבית אז אפילו בשירותים אני אתאפק, אבל ליד הבת זוג שלי, זה היה די מהר משהו טיבעי שקורה לנו לפעמים. אותי אישית מגעיל אנשים ש"נהנים" מזה- שעושים מזה הצגה שלמה (הכי מגעיל אותי בעולם זה גרפסים שנעשים בכוונה ובקולניות) אבל אם לאדם יוצא, אז יוצא וממשיכים הלאה.

understaitment

New member
זה מזכיר לי

שמישהי שהכרתי פעם אמרה שפעם אמרו לה ש"ברגע שתוכלי להפליץ או להקיא ליד מישהו זה אומר שתוכלי להתחתן איתו" ובאמת ככה היא מרגישה עם בעלה.

dustin1

New member
תודה לכולם על התגובות

זה אכן מעין "מחסום" כזה בזוגיות, ואני מרגיש שנהיה הרבה יותר פתוחים (תרתי משמע?) כשזה יקרה.... אולי באמת בהמשך, עם הזמן ארגיש יותר בנוח.

dify

New member
אני דוקא מסכימה עם החברה שלך...

אני דוקא מסכימה עם החברה שלך... אני חייבת לתהות- הבחירה בחתימה- זה מתוך מודעות להמשך השיר? (כילדה קטנה השיר הזה היה ברשימת המפחידים שלי)

maybesure

New member
גמלי יש משהו עם השיר הזה

שיר שהמוטיב שלו קנאה חולנית. שיר של שליטה ושל בעלות. איכסססססססססססססס אני לא יכולה לסבול אותו. אחד מהשירים היותר רעים שהכרתי בחיי.

understaitment

New member
אל תדאגו../images/Emo13.gif

אני לא הולך לשרוף את הבית של אף אחת. אבל - יש לי הרגשה חזקה של קנאה ושל כעס כשאני לא מקבל יחס דומה לזה שנתתי. כשאני מגלה אכפתיות למישהי וזוכה אחר-כך לאדישות ולאי-אכפתיות.

maybesure

New member
קוראים לזנ "התחשבנות"

ועל זה בדיוק מדבר השיר - ובעיני התחשבנות היא אחד המוקשים ההכי קטלניים בזוגיות.

dance of life

New member
../images/Emo6.gif

אני מסכימה עם כולן שזה מאד אינדיוידואלי לנו לקחו בערך שנתיים עד שהרגשנו חופשי עם גרעפסים
ולגבי פלוצים וחבריהם, אני שמתי לב שבמשך כל השנים זה הביך אותו בטירוף וגם כשהוא נאלץ לעשות הוא כאילו הכחיש שזה קרה. אז 4 שנים אחרי גרמתי לו להרגיש בנוח עם זה ולצחוק על זה, כי זה סה"כ אנושי לגמרי, ואני חושבת שזה מאד הוסיף ליחסים מהבחינה הזו שאנחנו עכשיו מרגישים הכי בנוח גם עם הדברים הכי פחות נעימים, וזה משפיע על היחסים בכלליות. בנאדם שאתה מרגיש מספיק משוחרר לידו לעשות דברים כאלה, אתה גם מרגיש מספיק קרוב אליו בכל דבר אחר. אתם רק 8 חודשים יחד ובמובן הזה זה יקח לכם עוד זמן והתרגלות (אלא אם היא ממש פתוחה, זה מאד מאד תלוי) הכי חשוב זה לנצל מצבים מביכים לצחוק וכיף, ולא להיות מובך מהם. ברגע שתצחק על דברים שמביכים אותך לידה או הפוך, הכל יהיה קליל בהרבה. זהו

למעלה